İsmail Küçükkaya’dan, “İzlemeyeceğim” diyen Bahçeli’ye çok konuşulacak yanıt

İsmail Küçükkaya pazar akşamı gerçekleşecek olan İmamoğlu-Yıldırım düellosuna ilişkin soruları yanıtladı. Hadi Özışık'a konuşan Küçükkaya MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisini hedef alan sözlerine de yanıt verdi. 

207,726BeğenenlerBeğen
7,861TakipçilerTakip Et

İsmail Küçükkaya pazar akşamı gerçekleşecek olan İmamoğlu-Yıldırım düellosuna ilişkin soruları yanıtladı. Hadi Özışık’a konuşan Küçükkaya MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisini hedef alan sözlerine de yanıt verdi.

Küçükkaya Bahçeli’nin sözlerinin hedefinin kendisi olmadığını asıl hedefin Binali Yıldırım olduğunu açıkladı.

Küçükkaya’dan Ekrem İmamoğlu açıklaması: Nereden çıkardı bilmiyorum

İsmail Küçükkaya ismi açıklanınca Cumhur ittifakı ortağı Devlet Bahçeli, şaşırtan bir çıkış yapmış ve ‘İsmail Küçükkaya yönetecekse programı izlemem’ demişti. İsmail Küçükkaya bu mesajın kendisine yönelik olmadığı kanaatinde ve şunları anlatıyor:

“Banttan yayınlansın çünkü İmamoğlu canlı yayında küfür edecek”

-İlke olarak Bahçeli’yle polemiğe girmem. Bana genelde espri yapar. ‘Süt içsin’ diye tatlı tatlı yapar. Bir bana bir de Fikret Bila’ya konuşurdu. Birbirimizi tanırız. Çok saygı duyarım. Bu notuna baktım. İtiraz ettiği ben değilim kanaatindeyim. Ortağına itiraz yapıyor. Tanıdığım Bahçeli, “Kürdistan. Dersim…” sözlerine tepki gösteriyor.

AKP’nin canlı yayın planı; “Eğer işler istedikleri gibi gitmezse…”

loading...

Selam vermeyi bilmeyen Hulusi Akar açıklasın… Peki 29 sakıncalı albay darbe girişimi öncesinde neden terfi ettirildi?

Gazeteci Saygı Öztürk katıldığı programda 15 Temmuz darbe girişimi öncesi sakıncalı personellerin nasıl terfi ettirildiğini belgelerle anlattı.

İşte Youtube’ta fırtına estiren Ali Babacan’ın partisinin oy oranı

Avrasya Araştırma'nın yaptığı ankette Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun kurdukları partilerin oy oranları dikkat çekti.

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İbrahim Kalın’dan açıklama

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'a hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili belirsizliği sordu.

Mustafa Hoş: Gezi bu toprakların gördüğü en delikanlı direnişlerden biridir

Gazeteci Mustafa Hoş, gazeteci Atakan Sönmez'in gündeme dair sorularını yanıtladı. Gezi davasında yargılanan sanıkların hiç birinin yargılanmaması gerektiğinin altını çizen Mustafa Hoş, "Asıl hesap vermesi gerekenler o gencecik çocukları katledenlerdir" dedi.

Avusturya fena karıştı: Ataması olay olan “Büyükelçi Ozan Ceyhun Hıristiyanları aşağıladı” iddiası

Avusturya Büyükelçisi Ozan Ceyhun'un AKP destekli Ramazan toplantısında Hıristiyan ve Avusturya değerlerini rencide edici ifadelere yer verdiği iddiası Viyana'ya bir bomba gibi düştü. Açıklama için Uyum Bakanlığına davet edilen “eski solcu” Ceyhun, “Yanlış anlaşıldım” derken, konuşmanın videosunda yer alan ifadelerin kuşkuya yer bırakmadığı ileri sürüldü. 
207,726BeğenenlerBeğen
7,861TakipçilerTakip Et