Cumartesi / 4 Temmuz 2020

İsmail Küçükkaya’dan canlı yayında Tevfik Göksu’ya çok konuşulacak yanıt

FOX TV’de sabah kuşağında yayınlanan Çalar Saat programında Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın konuğu AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu oldu.

207,039BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et

FOX TV’de sabah kuşağında yayınlanan Çalar Saat programında Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın konuğu AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu oldu.

Tevfik Göksu: İstanbul’da trafik sorunu İmamoğlu göreve geldikten sonra başladı

Programa geç kalan Göksu’ya espirili bir şekilde ”Hoş geldiniz, altı buçuk dakika geciktiniz. Niye geciktiniz efendim?” sorusuna Göksu, ” Trafikten, eskiden böyle değildi biliyorsun” cevabını verdi. Buna karşılık Küçükkaya, ”Efendim 25 yıldır belediyeyi siz yönetiyorsunuz, trafik 25 yıldır var” yanıtını verince Göksu ”6 ayda bu hale geldi” dedi.

İŞTE O ANLAR: 

 

1 Yorum

  1. YARABBİ, BUNLARA AKIL FİKİR VER. NE GÜNAH İŞLEDİKTE, BUNLARI BAŞIMIZA BELA ETTİN.. EN TEPEDEKİ DAHİL, AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE.. YAZIK OLDU ÜLKEME VE HALKIMA!

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.

İşte Sakarya’nın Hendek ilçesinde patlamanın olduğu fabrikanın sahibi!

Sakarya'nın Hendek ilçesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasının MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve 2 ortağına ait olduğu ortaya çıktı.
207,039BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et