Perşembe / 2 Temmuz 2020

İsmail Küçükkaya sordu eski bakan canlı yayında donup kaldı

Eski bakan Hayati Yazıcı'ya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Ne aldatan oldum, ne aldatıldım’ sözleri soruldu. Yazıcı önce ne diyeceğini bilemedi, sonra "aldatıldıklarını" kabul etti. AKP Genel Başkan Yardımıcısı'nın soruların ardından duraksadığı anlar ise kameralara böyle yansıdı.

207,089BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

HALKWEB – FOX TV’de İsmail Küçükkkaya’nın bu sabahki konuğu AKP Genel Başkan Yardımcısı ve eski bakan Hayati Yazıcı oldu.

İsmail Küçükkaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dünkü sözlerini hatırlattı.

Erdoğan, “Siyasi hayatımda ne aldanan oldum, ne aldatan oldum. Bundan sonra da ne aldanan olacağız, ne de aldatan olacağız” demişti.

Küçükkaya, Yazcı’ya bu sözleri nasıl değerlendirdiğini sordu.

SORUYU DUYUNCA DURAKSADI

Eski bakan Yazıcı sorunun ardından bir süre duraksadı.

Daha sonra ise şöyle dedi:

“Yani kimseyi aldatmaz.Aldanma konusunda da insanlara güvenir. Görünür yönlerini görmek suretiyle güven duyar. Bir kişiyle ya da bir yapıyla alakalı olumsuz bir şeye tanık olmadıkça onun görünen yüzü itibariyle olumsuz tarafı yoksa güven duyacaksınız.”

“SONUÇTA ALDATILDIK”

Küçükkaya, buna karşılık “Hepimizi aldatmış olmuyor mu” dedi.

Yazıcı yine duraksadı.

Önce FETÖ’nün ülke içi ve dışındaki okullarına işaret etti.  Yazıcı “Aldatmak denir mi bilmem bunları görememişiz yani. Bunları engelleyici söz kullanmış. bizim çok değer verdiğimiz kavramları kullanmış” dedi.

Küçükkaya bunun ardından yine durmadı. “Aslında aldanmış oluyoruz hepimizde” deyince Yazıcı “Sonuçta öyle oluyor” diyerek aldatıldıklarını kabul etti.

İŞTE O ANLAR

[fvplayer src=”https://vimeo.com/211893005″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/627923851_960x540.jpg?r=pad” caption=”Hayati Yazıcı Erdoğan’ın ‘Ne aldatan oldum, ne aldatıldım’ sözlerine açıklık getirdi”]

AKP, kadınları koruyan ‘İstanbul Sözleşmesi’ni iptal edeceğini açıkladı!

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, kadınları koruyan İstanbul Sözleşmesi hakkında, “Nasıl usulünü yerine getirerek imzalanmışsa, usulünü yerine getirerek sözleşmeden çıkılır” açıklamasını yaptı.

Ayşenur Arslan: Seda Sayan’dan neyim eksik

Halk TV'deki medya Hahallesi'nde RTÜK'ün Halk TV ve TELE1 kanallarına verdiği 5 günlük ekran karartma yasağına tepki gösteren Ayşenur Arslan, "Ben de bundan sonra magazin programı yapacağım" dedi.

Bahçeli: Sosyal medya hesaplarımı askıya alıyorum

MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya çıkışının ardından açıklama geldi. Bahçeli, 'Sosyal medyayla ilgili kanuni düzenleme TBMM’de yapılana kadar şahsen sosyal medya hesaplarımı tümden askıya alıyorum' ifadelerini kullandı.

RTÜK’ün Halk TV ve Tele1 TV’ye verilen ekran karartma cezasına tepki yağdı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından Halk TV ve TELE 1’e verilen 5 günlük ekran karartma cezasına siyasiler, gazeteciler tepki gösterdi.

Uymazsa zorlama hapsi… Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddia edilen Ozan Güven hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı

Deniz Bulutsuz'un Ozan Güven hakkında İstanbul 1'in Aile Hakimliği'ne başvurarak iki ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi.
207,089BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et