İsmail Küçükkaya sordu eski bakan canlı yayında donup kaldı

Eski bakan Hayati Yazıcı'ya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Ne aldatan oldum, ne aldatıldım’ sözleri soruldu. Yazıcı önce ne diyeceğini bilemedi, sonra "aldatıldıklarını" kabul etti. AKP Genel Başkan Yardımıcısı'nın soruların ardından duraksadığı anlar ise kameralara böyle yansıdı.

208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et

HALKWEB – FOX TV’de İsmail Küçükkkaya’nın bu sabahki konuğu AKP Genel Başkan Yardımcısı ve eski bakan Hayati Yazıcı oldu.

İsmail Küçükkaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dünkü sözlerini hatırlattı.

Erdoğan, “Siyasi hayatımda ne aldanan oldum, ne aldatan oldum. Bundan sonra da ne aldanan olacağız, ne de aldatan olacağız” demişti.

Küçükkaya, Yazcı’ya bu sözleri nasıl değerlendirdiğini sordu.

SORUYU DUYUNCA DURAKSADI

Eski bakan Yazıcı sorunun ardından bir süre duraksadı.

Daha sonra ise şöyle dedi:

“Yani kimseyi aldatmaz.Aldanma konusunda da insanlara güvenir. Görünür yönlerini görmek suretiyle güven duyar. Bir kişiyle ya da bir yapıyla alakalı olumsuz bir şeye tanık olmadıkça onun görünen yüzü itibariyle olumsuz tarafı yoksa güven duyacaksınız.”

“SONUÇTA ALDATILDIK”

Küçükkaya, buna karşılık “Hepimizi aldatmış olmuyor mu” dedi.

Yazıcı yine duraksadı.

Önce FETÖ’nün ülke içi ve dışındaki okullarına işaret etti.  Yazıcı “Aldatmak denir mi bilmem bunları görememişiz yani. Bunları engelleyici söz kullanmış. bizim çok değer verdiğimiz kavramları kullanmış” dedi.

Küçükkaya bunun ardından yine durmadı. “Aslında aldanmış oluyoruz hepimizde” deyince Yazıcı “Sonuçta öyle oluyor” diyerek aldatıldıklarını kabul etti.

İŞTE O ANLAR

[fvplayer src=”https://vimeo.com/211893005″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/627923851_960x540.jpg?r=pad” caption=”Hayati Yazıcı Erdoğan’ın ‘Ne aldatan oldum, ne aldatıldım’ sözlerine açıklık getirdi”]

Koronavirüs mezarlığından video paylaşan vatandaş: Memur olanlar anlatamıyor ama ben anlatacağım, rezil olsun bu hükümet!

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için kazılan mezarlıktan görüntü paylaşan bir vatandaş AKP'ye sert sözler sarf etti. 

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden yurttaş sayısı 108’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün 16 kişinin daha kaybedilmesi ile koronadan ölenlerin sayısının 108'e yükseldiğini duyurdu...

Rusya’dan ‘koronavirüse karşı ilaç geliştirildi’ iddiası

Rusya Federal Biyomedikal Ajansı'ndan yapılan açıklamada, koronavirüs tedavisi için daha önce sıtmaya karşı kullanılan bir ilacı baz alan yeni bir ilaç geliştirildiği belirtildi.

Salgın günlerinde ‘mış gibi yapıyoruz’ diyen Özgür Özel’den Berat Albayrak’a sert sözler

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'de koronavirüsün tüm dünyaya sosyal devlet anlayışını öğrettiğini belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu: Sokağa çıkma yasağı ve karantina ihtiyacı olduğu açıktır!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koronavirüs tedbirleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
208,833BeğenenlerBeğen
7,274TakipçilerTakip Et