Perşembe / 2 Temmuz 2020

İslamcı sosyete yine şatafatıyla gündemde: Londra’dan gelen Tubiş’e hoş geldin partisi

Türkiye Büşra Nur Çalar'ın şatafatlı hayatına odaklanmışken, bir görüntü daha sosyal medyanın gündeminde. 'Londra'dan gelen Tubiş'e hoş geldin partisi...' AKP aday adayı olan Ahu Kalfa'nın partisi gündeme bomba gibi düştü.

207,089BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et

Türkiye Büşra Nur Çalar’ın şatafatlı hayatına odaklanmışken, bir görüntü daha sosyal medyanın gündeminde. ‘Londra’dan gelen Tubiş’e hoş geldin partisi…’

Türkiye Sağlık Bakanlığı Müşaviri Ahmet Emin Söylemez’in eşi Büşra Nur Çalar’ın bebeğine düzenlediği mevlid’e odaklanmışken, bir başka akıllara durgunluk varan görüntü daha ortaya çıktı.

‘Londra’dan gelen Tubiş’e hoş geldin partisi…’ başlığı ile yayınlanan görüntüler AKP 27. Dönem 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı Hürrem Ahu Kalfa’ya ait. Gösteri ve şatafatın hangi seviyelere geldiği, görüntülerde ortaya çıkıyor.

“Çok şükür vergilerimizin bugün de nereye gittiğini gördük”

“LONDRA’DAN GELEN TUBİŞ’E HOŞ GELDİN PARTİSİ”
Türkiye gösterişli mevlid videolarını ve şatafatı konuşmaya devam ederken, sosyal medyada yine çok tartışılacak başka bir video ortaya çıktı.

Bu kez, “Londra’dan gelen Tubiş’e hoş geldin sürprizi, kuzenlerle” videosu gündeme oturdu.

Görüntülerde, “Kuzen buluşması” adı altında lüksün, gösterişin, abartının ve ölçüsüzlüğün ne boyutlarda olduğu gözler önüne serildi.

Söz konusu video, sosyal medyada, tıpkı diğer ölçüsüz, gösterişli ve abartılı görüntüler gibi büyük tepki topladı.

5 YORUM

  1. kurban olsunlar müslüman kadınlara. kıskançlıktan çildiriyorlar. bunlar cennete gidecek biz cehenneme gideceğiz diye gece uyku uyuyamıyorlar. hele yaş 60-70 olunca iyice delleniyorlar ve muslumanlara kınleniyorlar.sen her naneyi ye kucaklarda dolaş, sabahlara kadar seks partilerinde ol,nişantaşı,bebek muhibleri ile halvette ol,devamlı islama kin kus,osmanlıya kin kus, batının yaşamının hasretini çek. sonra da müslümanları görünce taklalar atmaya başla. kadını da erkeği de böyle. bu ülke de bir alem 14-15 yaşındaki şarkıcı el üstünde tutuluyor, sonra ulan almanyadakileri de söğüşliyelim diye gidildiğinde,KIZM SENİN YAŞIN UFAK, YALLAH GELDİĞİN YERE diye kovuluyor. sonra burada gene sövüşlemeye devam.çünkü sistem bunlara göre kurulmuş,müslimlere göre değil.

  2. ne söyliyelim ki şatafat gösteriş görgüsüzlük tavan yapmış.her halde çok kolay para kazanıyorlar.iktisaden çöküş yaşayan insanların ailece intiharı bunlar icin bir şey ifade etmiyor.

  3. İslamın servet ve harcama ile ilgili emir ve tavsiyeleri hakkında merak edip bilgi sahibi olmadan sosyal medya uyuşturucusu ile kendinden geçenler, helalinden kazanıp, zekatını eksiksiz ödeyen, sadakasını gizlice verene tek söz edemezler.Diğer insanlar ise dunyadaki muhtaçları hatırlatıp, ancak fedakarlıkta bulunmasını tavsiye edebilir. Bu tavsiyede bulunma haddini de ancak kendisi yapıyor ise kendisinde bulmalıdır. Gerisi gıybetten başka birşey değildir. Gıybet ise çok çirkindir.

    • fıkrası bile var: allah (cc) üç peygamberinden sırayla dinlerini kabul etmiş kadınları göstermelerini istemiş. sıra bizim müslüman kadınlarına gelince; yaradan, “kapansınlar.” diye emir vermiş.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bahçeli: Sosyal medya hesaplarımı askıya alıyorum

MHP lideri Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya çıkışının ardından açıklama geldi. Bahçeli, 'Sosyal medyayla ilgili kanuni düzenleme TBMM’de yapılana kadar şahsen sosyal medya hesaplarımı tümden askıya alıyorum' ifadelerini kullandı.

RTÜK’ün Halk TV ve Tele1 TV’ye verilen ekran karartma cezasına tepki yağdı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından Halk TV ve TELE 1’e verilen 5 günlük ekran karartma cezasına siyasiler, gazeteciler tepki gösterdi.

Uymazsa zorlama hapsi… Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddia edilen Ozan Güven hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı

Deniz Bulutsuz'un Ozan Güven hakkında İstanbul 1'in Aile Hakimliği'ne başvurarak iki ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi.

Erdoğan “Youtube Twitter ve Netflix’i tamamen kaldırmak istiyoruz” dedi… CHP’den jet tepki geldi!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya düzenlemesine ilişkin "Niçin Youtube, Twitter, Netflix gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzu anlıyor musunuz? Bu millete bu tür mecralar yakışmıyor. Bir an önce parlamentomuza getirip tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz" dedi.

RTÜK düğmeye bastı… Halk TV ve TELE1 ekranları karartılıyor!

RTÜK Üst Kurulu'nda alınan kararla Halk TV ve TELE1'e 5 gün yayın durdurma cezası verildi.
207,089BeğenenlerBeğen
7,857TakipçilerTakip Et