İslamcı camiada Nuri Pakdil krizi!

Yandaş Yeni Akit gazetesi yazarı Ali Karahasanoğlu, bugünkü “Mahalleyi bölmek için cenazelerden beslenenler!” başlıklı yazısında Nuri Pakdil’in cenaze töreninde saf tutanları kaleme aldı.

Geçtiğimiz günlerde ölen gerici yazar vefat Nuri Pakdil’in cenaze töreninde “saf tutma” krizi yaşandı.

Yandaş Yeni Akit gazetesi yazarı Ali Karahasanoğlu, bugünkü “Mahalleyi bölmek için cenazelerden beslenenler!” başlıklı yazısında Nuri Pakdil’in cenaze töreninde saf tutanları kaleme aldı.

Parti kurma sürecindeki Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ın cenaze namazında ön safta yer almasını eleştiren Ali Karahasanoğlu “Nuri Pakdil vefat etti. Allah rahmet eylesin.. Cenaze namazı kılınıyor.. Yeni parti kurma çalışmaları devam eden arkadaşlar, ısrarla ön taraflarda saf tutuyorlar..” ifadelerini kullandı.

“Nuri Pakdil’in tanınırlığını kısıtlı bir çevrenin çok ötesinde milyonlara taşıyan, Cumhurbaşkanlığı makamında övgülere boğan.. Bunu yaparken de, CHP’lilerin salya sümük saldırılarını göğüsleyen.. AK Parti’nin üst düzey isimleri, biraz abartarak söyleyeyim, nerede ise görünmüyor” diyen Ali Karahasanoğlu yazısını şöyle sürdürdü:

“Yeni parti kuracak olan Ali Babacan en önde.. Bir yeni parti yetmiyormuş gibi , ikincisini kuracak olan Ahmet Davutoğlu en önde.. Bunlara eşlik eden Beşir Atalay en önde.. Saadet Partisi Genel başkanı Temel Karamollaoğlu en önde. Hani bilmesek, “Hayatımızı Nuri Pakdil ile geçirdik, 50 yıllık dostuyuz” diye kendilerini tanıtacaklar.. Onlar kendilerini nasıl tanıtırlarsa tanıtsın.. Herkes, kimin yıllardır nerde durduğunu biliyor.. Kimlerin, kimlerle iş kotardığını biliyor.. Kimlerle kol kola olduklarını biliyor..”

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ekrem İmamoğlu’nun 21 yıl önce depremzedelerin yardımına koştuğu görüntüler ortaya çıktı

Ekrem İmamoğlu'nun 1999 yılında meydana gelen Marmara Depremi'nde yardım faaliyetlerine katıldığı görüntüler ortaya çıktı.

Jeoloji profesörü yandaşın maliyet sorusuna cevap verince stüdyo buz kesti

Habertürk'te depremlerle ilgili uyarılarda bulunan Jeoloji Profesörü Prof. Dr. Cem Yaltırak'ın, "Bu projelerin maliyeti ne kadar?" şeklinde yöneltilen soruya verdiği cevap stüdyoda sessizliğe neden oldu.

Depremzede çocuk Süleyman Soylu’ya böyle tokat attı

Elazığ'da 31 yurttaşın hayatını kaybettiği depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bölgede depremzedeleri ziyaret etti. 

Yılmaz Özdil yandaşa peşkeş çekip milleten 10 TL bağış isteyen Kızılay’ı es geçmedi

Yılmaz Özdil, Elazığ depreminde yıkılan ilçeler arasında yer alan Sivrice'yi köşesine taşıdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’da: ‘Sizden ricam; olumsuz propagandalara kulak asmayın’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, incelemelerde bulunmak üzere İstanbul'dan Elazığ'a geldi.
209,914BeğenenlerBeğen
4,679TakipçilerTakip Et