Çarşamba, Ocak 17, 2024

İrfan Değirmenci “Cihangirli Sanat Sepet Tayfanın Bir Günü” videosunu yerden yere vurdu

Göker, dün kendi hesabından “Cihangir’de Sanat Sepeti Tayfasının Bir Günü” başlıklı bir içerik paylaştı. Söz konusu video, sosyal medyada hızla yayılarak kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi.

İrfan Değirmenci, Göker’in paylaşımını ana haber bülteninde eleştirerek, videoda bahsedilenlerin yanlış olduğunu ifade etti. Değirmenci, Göker’e yönelik olarak, “Bir Cihangir’e gitmesini ve orada yaşayanların gerçekten ne konuştuğunu, ne izlediğini, ne dinlediğini gözlemlemesini” önerdi.

Ünlü sunucunun eleştirisinin ardından Göker, yine kendi hesabından bir açıklama yaparak, “Yıllardır sağ kesimi eleştiren videolar çektim, A haber gibi mecralarda eleştirildiğimi hatırlamıyorum” dedi.

İrfan Değirmenci ise bu açıklamaya yanıt vererek, “Sağla sol arasında hiçbir ilgi yok, sevgili kardeşim. Hicvettiğiniz tipoloji gerçekçi değil. Toplumu daha iyi gözlemlemenizi tavsiye ederim, böylece gelecek skeçlerinizde hem güldürebilir hem de düşündürebilirsiniz. Bu da benim eleştiri hakkım” ifadelerini kullandı.

Çok Okunanlar

İlginizi Çekebilir