Pazartesi / 13 Temmuz 2020

İntihar ettiği iddia edilen Aleyna Çakır’ın erkek arkadaşından şiddet gördüğü ortaya çıktı

Ankara'da geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ve intihar ettiği iddia edilen Aleyna Çakır'ın erkek arkadaşı tarafından şiddet gördüğü ortaya çıktı.

206,912BeğenenlerBeğen
8,630TakipçilerTakip Et

4 Haziran’da Ankara’da şüpheli şekilde hayatını kaybeden ve intihar ettiği iddia edilen Aleyna Çakır’a erkek arkadaşı Ümit Can Uygun tarafından şiddet uygulandığı ortaya çıktı. Çakır’a şiddet uygulayıp genç kadın baygın haldeyken canlı yayın videosu çeken Ümit Can Uygun videoda “Yayındayız öyle yapılmaz böyle yapılır” diye küfürler ederek Çakır’ı gösteriyor.

Ümit Can Uygun’un Aleyna Çakır’a şiddet uyguladığı ve küfür ettiği videonun dün ortaya çıkmasıyla sosyal medyada Aleyna Çakır’ın ölümünün aydınlatılması için #AleynaÇakır tagiyle kampanya başlatıldı.

İntihar ettiği iddia edilen Aleyna Çakır'ın erkek arkadaşından şiddet gördüğü ortaya çıktı

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Özgür Özel 15 Temmuz üzerinden CHP’yi hedef alan Erdoğan’a açtı ağzını yumdu gözünü!

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'un en büyük destekçisi CHP'dir'' ifadelerinin ardından CHP'li Özgür Özel'den çok sert yanıt geldi. Özel, ''15 Temmuz'daki duruşumuz bellidir, nettir, ertesi gün bizi övenlerin bu cümleleri kurması utanmazlıktır, hadsizliktir!" dedi.

İBB, Heybeliada’daki yangına çok sayıda araç ve helikopterle müdahale etti!

İBB, ekipleri Heybeliada’da çıkan orman yangınına 3 helikopter ve çok sayıda araçla müdahale etti.

Ağızlarındaki bakla yobaz televizyonunda çıktı: “Hilafet geri gelmeli, Merkezi de Ayasofya olabilir”

Akit TV'de 'Pazar Manşeti' programında Ayasofya'nın yeniden ibadete açılması konuşulduğu sırada konu hilafete geldi. Programın sunucusu Fatin Dağıstanlı, konuğu Musa Biçkioğlu'na "Bunun arkasından bir de hilafetin gelmesi gerekmez mi?" diye sordu.

İBB’nin 565 milyon TL’lik metro kredisine skandal asfalt haczi!

İBB'nin metro projesi için yurt dışından bulduğu ve haczi kabil olmayan krediye, önceki dönemin asfalt şirketi olan Met-Gün İnşaat tarafından haksız şekilde 565 milyon TL'lik haciz uygulandı. Metro parası, eski dönemin asfalt borcuna ödendi.

AKP’nin ucuz hamlesinin ardından Yunanistan böyle tehdit etti: Biz de Atatürk Müzesi’ni dönüştürmeliyiz

"Selanik'teki Atatürk Müzesi'nin (Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev) 'Pontus Rum ya da Helenizm soykırımı müzesine' dönüştürmeliyiz"
206,912BeğenenlerBeğen
8,630TakipçilerTakip Et