İmamoğlu’ndan Okan Bayülgen’in programında hafızalardan silinmeyecek Turgay Güler çıkışı

Ekrem İmamoğlu, TV100'de Okan Bayülgen'in Uykusuzlar Kulübü programında 31 Mart öncesi yaptığı programla medya tarihine geçen Turgay Güler'e bir göndermede bulundu.

Halkweb Haber Merkezi

Ekrem İmamoğlu, TV100’de Okan Bayülgen’in Uykusuzlar Kulübü programında 31 Mart öncesi yaptığı programla medya tarihine geçen Turgay Güler’e bir göndermede bulundu.

Talk Show programları hakkında konuşan İmamoğlu toplumun gerildiğini böyle programlarla hem siyasetçilerin hem toplumun nefes alması gerektiğini söylerken Bayülgen’e hitap ederek “sizden önce Ülke TV’deki Talk Show programına katılmıştım” dedi.

Ekrem İmamoğlu ile Turgay Güler arasında sıradışı tartışma

Bayülgen, İmamoğlu’na hangi program diye sordu.

O sırada İmamoğlu’nun esprili göndermesi stüdyodaki izleyicilerin kahkahalarına neden oldu.

İmamoğlu daha sonra “Talk Show derken espri yaptım keşke Talk Show yapabilse” deyince Bayülgen “ama o program çok işe yaradı” diye cevap verdi.

İmamoğlu kendisine “lakabınız uçan çuvalmış” diyen Okan Bayülgen’e öyle bir yanıt verdi ki stüdyo yıkıldı

İmamoğlu da Bayülgen’e “Evet” diyerek ellerini yukarı kaldırıp “Allah’ım ya” diyerek şükür ifadesi yaptı.

İŞTE izleyenleri gülmekten kırıp geçiren efsane anlar:

İBB’nin yılda 12 milyon TL’sini Fatih Terim Stadyumu’na gömmüşler

Başakşehir Fatih Terim Stadyumunun İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne pahalıya patladığı ortaya çıkarken, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na devir aşamasında olan stadyum için İBB’nin yıllık yaklaşık 12 milyon liralık masraf yaptığı tespit edildi.

Hükümet medyasında AKP’nin sonu yazıldı: Uzatmalar oynanıyor…

Yandaş Fuat Uğur, Güngören Belediyesi'nde yaşanan skandal üzerinden AKP'yle ilgili çok konuşulacak bir yazı kaleme aldı..

‘Erdoğan ve Bahçeli erken seçime gidiyor’

AKP’den istifa edip Ahmet Davutoğlu’nun partisine katılacağını açıklayan Konya eski Milletvekili Ömer Ünal, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçime gideceğini savundu.

’25 yıldır trafik sorunu yoktu’ diyen Tevfik Göksu’ya İmamoğlu’ndan yanıt geldi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'da son altı ayda trafik sorunu oluştu, 25 yıldır yoktu" diyen İBB Meclisi AKP Grup Başkanvekili Tevfik

‘Tuvalet cezası’ skandalındaki o isimle ilgili gerçekler ortaya çıktı!

AKP'li Güngören Belediyesi'nde yaşanan tuvalet önünde selam verme cezasının ardından istifa eden Güngören Belediye Başkanı Yardımcısı Veysel İpekçi'nin kendisini göreve getiren Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir'le geçmişte ortak olduğu ortaya çıktı
210,592BeğenenlerBeğen
4,588TakipçilerTakip Et