İmamoğlu’na “adamı beş paralık ederim” diyen Soylu’ya bir efsane yanıt daha!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Ekrem İmamoğlu'na yönelik sözlerine gazeteci Can Dündar twitter hesabından yanıt verdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu “İstanbul’da güvenlik sorunu var” diyen Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na “Adamı beş paralık ederim” demişti. Soylu’nun tahrik edici sözlerine İmamoğlu kendine has üslubuyla rakamları ve belgeleri göstererek yanıt vermişti.

Süleyman Soylu’dan Ekrem İmamoğlu’na sert sözler: Adamı beş paralık ederim

Süleyman Soylu’ya bir yanıt da gazeteci Can Dündar’dan geldi. Süleyman Soylu’nun geçmişte Erdoğan’a yönelik hakaret ifadeleri ve Fethullah Gülen’i öven sözlerini hatırlatan Can Dündar şunları söyledi:

Ekrem İmamoğlu’ndan “Adamı beş paralık ederim” diyen Süleyman Soylu’ya yanıt

Tamam anladık:
Erdoğan için”Paçasından yolsuzluk akıyor”dediğine pişmansın.
Tamam anladık:
Gülen’e müteşekkir olduğunu unutturmaya çalışıyorsun.
Tamam anladık:
U döndüğün,arabaya geç bindiğin için çok bağırıp sarayın gözüne girmeye çalışıyorsun.
Ama yeter artık.
Sakin ol kovboy!

 

AKP Grup Başkan Vekili Cahit Özkan intiharlar neden arttı sorusu sorulunca Türkiye’yi Gambiya’yla kıyasladı

AKP Grup Başkan Vekili Cahit Özkan KRT'de katıldığı programda son günlerde gittikçe artan yoksulluk intiharlarının sorulması üzerine Türkiye'yi Afrika ülkesi Gambiya'yla kıyasladı. 

Feyzioğlu: Gezi davasıyla ilgili konuşma gereği görmüyorum

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Gezi davasıyla ilgili süreç devam ettiği için konuşma gereği görmüyorum ve doğru da bulmuyorum" dedi.

Gezi davasında beraat kararı veren hakimlere soruşturma!

Gezi davasında sanıklar hakkında beraat kararı veren İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti hakkında HSK harekete geçti. HSK 1. Daire, heyette görevli 3 hakim hakkında inceleme ve soruşturma izni verdi.

CHP’li Engin Altay: Darbeler dönemi kapanmıştır, kimse seçilmiş cumhurbaşkanını oradan indiremez

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında yandaş medyanın dilinden düşürmediği darbasın toplantısı düzenledi.

Erdoğan’dan ‘Kemalistler darbe yapabilir’ diyen yandaşlara ayar: Herhalde bunlar pek yiyip içemiyor, gezip tozamıyor

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni darbe söylentilerine ilişkin "Böyle bir şeye siz inanıyor musunuz? Bunlar tamamen bir kumpanya. Bu kampanyaya da maalesef doluşa gelip sizin gibi, hakikaten saygın olan gazeteci arkadaşlarımızın bu oyuna gelmelerini anlamakta zorlanıyorum." diye konuştu. Osman Kavala'ya, Gezi olaylarına ilişkin davanın ardından başka bir soruşturma nedeniyle tekrar gözaltı kararı verildiği ve bunun üzerine yargıya yönelik eleştirilen bulunduğunun ifade edilmesi üzerine de Erdoğan, bu eleştirilere katılmadığını dile getirdi.
209,631BeğenenlerBeğen
4,903TakipçilerTakip Et