Cumartesi / 8 Ağustos 2020

İmamoğlu oltasına düşen AKP’li, Berat Albayrak’ı duyunca böyle çark etti: Parası olan alır

Youtube kanalındaki bir röportajda vatandaş Ekrem İmamoğlu oltasına gelip demediğini bırakmadı. Hakkında konuştuğunu kişinin asıl Berat Albayrak olduğunu öğrenince dönüşü muhteşem oldu!

206,477BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Kanal İstanbul projesi için bilimsel açıklamalar yaparak bu alanın yıkımının hem tarihse  hem çevresel anlamda büyük sıkıntılar oluşturacağını dile getirdi ve getirmeye devam ediyor.

Kanal İstanbul güzergâhında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın 13 dönüm arazi aldığı ortaya çıktı! Konu ile ilgili açıklama yapan Albayrak’ın avukatı ‘’yabancıya gitmesin’’ diye bu arazileri aldıklarını söyledi.

Kanal İstanbul konusunu ‘Kendine Muhabir‘ isimli bir Youtube kanalı ise farklı bir yolla vatadaşlara sordu.

Sunucu “Kanal İstanbul projesine karşı çıkan Ekrem İmamoğlu vardı. Son gelen bilgilere göre Kanal istanbul güzergahından 13 dönümlük bir arsa aldığı ortaya çıktı. Bu skandal hakkında siz ne düşünüyorsunuz?” diye sordu.

Vatadaş bu soruya “İkiyüzlük” diye başlayarak demediğini bırakmadı. Sunucu “stüdyoyadan uyardılar Berat Albayrak almış” dediğinde Vatadan bu sefer “Abisi herkes alabilir…” diyerek yaptığı 180 derecelik dönüş ise Oscar’a aday cinsten…

4 YORUM

  1. akp.bu oluşmuş oturmuş bir zihniyet artık.en tepesinden en alt vatandaşa kadar aynı zihniyet.menfaat,çıkar,avanta,haksızlık,el koyma,geri vermeme.bedavacılık.nasıl her durumdan kendime bir kar çıkarırım zihniyeti.toplumsal ahlak yok,İNANÇ YOK,ALLAH VE KURALLARINA İNANÇ,SAYGI YOK.VER YEYİM VER YEYİM.BENDEN OLAN HAKLIDIR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Muharrem İnce açık açık konuştu: Yüzde 31 ile bıraktım, harekete geçiyorum

Cumhuriyet Halk Partisi'nden ayrılıp yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, suskunluğunu bozdu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu

CHP’nin İnce’ye vereceği ‘yeni parti’ cevabı hazır

Muharrem İnce ve ekibinin ‘CHP 24 Haziran 2018’deki Cumhurbaşkanlığı seçiminde 60 bin sandığa gözlemci koymadı’ iddiasıyla yönetimi eleştireceği kulislerde dolaşıyor.

Deniz Baykal’dan Muharrem İnce ve CHP’lilere çağrı

Deniz Baykal, Muharrem İnce'nin CHP'den ayrılmaması için genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edeceğini açıkladı.

Deniz Zeyrek’ten CHP’ye uyarı: İnce ve Kılıçdaroğlu bu istatistiklere bakmalı

Yargıtay Başsavcılığı'nın siyasi partilerle ilgili rakamlarını inceleyen Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, ortaya çıkan tabloya hem Kılıçdaroğlu'nun hem de İnce'nin dikkat etmesi gerektiğini yazdı.

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı
206,477BeğenenlerBeğen
8,608TakipçilerTakip Et