İmamoğlu oltasına düşen AKP’li, Berat Albayrak’ı duyunca böyle çark etti: Parası olan alır

Youtube kanalındaki bir röportajda vatandaş Ekrem İmamoğlu oltasına gelip demediğini bırakmadı. Hakkında konuştuğunu kişinin asıl Berat Albayrak olduğunu öğrenince dönüşü muhteşem oldu!

208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Kanal İstanbul projesi için bilimsel açıklamalar yaparak bu alanın yıkımının hem tarihse  hem çevresel anlamda büyük sıkıntılar oluşturacağını dile getirdi ve getirmeye devam ediyor.

Kanal İstanbul güzergâhında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın 13 dönüm arazi aldığı ortaya çıktı! Konu ile ilgili açıklama yapan Albayrak’ın avukatı ‘’yabancıya gitmesin’’ diye bu arazileri aldıklarını söyledi.

Kanal İstanbul konusunu ‘Kendine Muhabir‘ isimli bir Youtube kanalı ise farklı bir yolla vatadaşlara sordu.

Sunucu “Kanal İstanbul projesine karşı çıkan Ekrem İmamoğlu vardı. Son gelen bilgilere göre Kanal istanbul güzergahından 13 dönümlük bir arsa aldığı ortaya çıktı. Bu skandal hakkında siz ne düşünüyorsunuz?” diye sordu.

Vatadaş bu soruya “İkiyüzlük” diye başlayarak demediğini bırakmadı. Sunucu “stüdyoyadan uyardılar Berat Albayrak almış” dediğinde Vatadan bu sefer “Abisi herkes alabilir…” diyerek yaptığı 180 derecelik dönüş ise Oscar’a aday cinsten…

1 Yorum

  1. akp.bu oluşmuş oturmuş bir zihniyet artık.en tepesinden en alt vatandaşa kadar aynı zihniyet.menfaat,çıkar,avanta,haksızlık,el koyma,geri vermeme.bedavacılık.nasıl her durumdan kendime bir kar çıkarırım zihniyeti.toplumsal ahlak yok,İNANÇ YOK,ALLAH VE KURALLARINA İNANÇ,SAYGI YOK.VER YEYİM VER YEYİM.BENDEN OLAN HAKLIDIR

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Salgına nispeten daha hazırlıklı yakalandık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi'nin koronavirüs salgını konulu olağanüstü video konferans zirvesinde konuştu. Erdoğan, "Görünmez düşmana karşı zor bir savaş yürütüyoruz. " dedi.

“Zırnık yok” dediği için gözaltına alınan Gülseven: Başımıza cühela takımı musallat olmuş, kurtulmadan gün yüzü yok!

Independent Türkçe yazarı Hakan Gülseven, Türkiye’nin koronavirüsle mücadelesini, ceza infaz kanununda yapılması beklenen düzenlemeyi ve gözaltına alınma sürecini gazeteci Çağdaş Gökbel’e değerlendirdi.

Davutoğlu’ndan ‘gizli af’ eleştirisi: Rüşvet alan çıkacak, gazeteci yatacak! Bunu kamu vicdanı kabul eder mi?

Ahmet Davutoğlu, "İlke yok, gizli af var. Devlete karşı suçlarda değil, rüşvet, çete, yolsuzluk suçları için tahliye var. Bu yasada zimmet, gasp, rüşvet, irtikap affediliyor" ifadelerini kullandı.

CHP’li Turan Aydoğan “majestelerinin yargısı” deyip Sedat Peker’in firarını hatırlatınca AKP’liler kudurdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Meclis kürsüsünde infaz paketine yönelik eleştiriler dile getirince AKP sıralarından tepkiler yükseldi. Yargı'daki hukuksuzlukları vurgulamak için "majestelerinin yargısı" ifadesini kullanan Aydoğan'a AKP'liler müdahale etmeye çalıştı. 
208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et