İmamoğlu musluğu kesti, Ersoy Dede kovuldu, Barbaros Şansal da bombayı patlattı: Ay çen işsiz mi kaldın?

Ersoy Dede'nin 24 TV'den ayrılmasının ardından terzi yamağı Barbaros Şansal eski defterleri açtı. 

Star, Akşam ve Güneş gazeteleriyle 24 TV’yi bünyesinde bulunduran hükümete yakın TürkMedya’da dün itibariyle geniş çaplı tenkisat başladığı ileri sürüldü.

Medyaradar’da yer alan habere göre; kanalın yüzde 40 küçülmeye gideceği söyleniyor.

Dün akşam saatlerinde “Analiz-Sentez” programının sunucusu Zeliha Saraç ve “Uyandırma Servisi” programının sunucusu Ersoy Dede’nin görevine son verilmişti.

Ersoy Dede’nin 24 TV’den ayrılmasının ardından terzi yamağı Barbaros Şansal eski defterleri açtı.

İBB’den her ay 10 milyon TL alan yandaş televizyon kapanıyor mu?

Sosyal medyadan Ersoy Dede’ye seslenen Şansal, “ay çen işsiz mi kaldın? Flat ofisten in hele sahile, geceleri Haliç kıyısından tersane inşaatini izle. Allah de ötesini bırak. Gevşe” dedi.

“İBB’DEN HER AY REKLAM GELİRİ ADI ALTINDA 10 MİLYON LİRA BÜTÇE ALIYORDU”

Medyaradar, TürkMedya’daki krizin nedenini de şu iddiayla anlattı:

“TürkMedya’da İstanbul seçimlerinin hemen ardından başlayan bu krizin belediye ile bir ilgisi var. İddialara göre TürkMedya, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden her ay reklam geliri adı altında 10 milyon lira bütçe alıyordu. AK Parti’nin belediyeyi kaybetmesi ve göreve Ekrem İmamoğlu’nun gelmesiyle bu bütçe kesildi ve TürkMedya mali sıkıntı yaşamaya başladı.”

İstanbul Büyükşehir Belediye ise henüz konuyla ilgili açıklama yapmadı.

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na: Savcılığa götür ver, vermiyorsan sana suç duyurusunda bulunacağız

Bahçeli, “Kılıçdaroğlu ‘AKP’de 120-180 arasında ByLock’çu vekil var’ diyor. Şu ByLock’çuları savcılığa götür ver, eğer vermiyorsan biz sana suç duyurusunda bulunacağız; ‘gel tıpış tıpış ayaklarınla ver’ diyeceğiz” dedi.

Milletvekillerine ‘casus ajandası’

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, milletvekillerine ‘akıllı’ uygulamalar içeren özel bir ajanda hediye etti. Söz konusu hediyenin, casusluk filmlerinde yer alan nesnelere benzediği belirtildi.

Özgür Özel’den çok sert İmamoğlu tepkisi: Herkes haddini bilecek

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, dün Türkiye Belediyeler Birliği toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na saygısızlık yapıldığını belirterek, yaşananlara tepki gösterdi.

İmamoğlu, Erdoğan’a verdiği mektubun içeriğini açıkladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi’nde AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği mektuba ilişkin konuştu.

Binali Yıldırım’ın yeğeninden ‘ayaklanma ve darbe’ çağrısı

Adı her gündeme geldiğinde Binali Yıldırım’ın yeğeni olduğu iddia edilen Ömer Önder Haberdar’ın ayaklanma çağrısı yaptığı ortaya çıktı.
210,050BeğenenlerBeğen
4,674TakipçilerTakip Et