İmamoğlu kendisini protesto eden vatandaşla tartıştı

208,730BeğenenlerBeğen
7,627TakipçilerTakip Et

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ulaşım zamlarını protesto eden vatandaşla tartıştı. Ulaşım zamlarını protesto eden vatandaş “Her şey çok güzel olacak demiştiniz; olmadı” dedi.

İmamoğlu vatandaşın bu tepkisine “Niye olmuyor? Döviz artıyor, mazot artıyor, yakıt artıyor, doğalgaz artıyor. Bunlar bizim elimizde değil. Onlara da tepki göster senden istirhamım” ifadeleriyle yanıt verdi.

İŞTE O ANLAR: 

2 YORUM

  1. rahmetli ecevite yazar kasa attılar 20 yıldır yandaşın hafızasında her gun 8 kişi intahar ediyor emekli sadaka dileniyor nerde bu devlet yandaş tv haber yapsanıza satılmış insanlar omurgasız menfaatc.ler..allah belanızı versin üç kuruşluk adamlarsınız…..

  2. tartışma bumu imamoğlu doğru söylüyor elektriğe doğalgaza benzine akaryakıta gelen zamlara sesleri çıkmıyor sanki otobüsler ayakları var yürüyor öylemi bursada laşım istanbulun iki katı orda kimsenin gıkı çıkmıyor ama istanbulda chp yönetimde ya iftira karalama yapacaksınız diye üç beş kişiyi protesto ettiriyorlar sizde bunu haber yapıp imamoğlu vatandaşla tartıştı diye haber yapıyorsunuz yuh olsun size

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

“Herbokologlar”

Tacettin Çolak yazdı...

Diyanet de Bilim Kurulu’na alınsın’ talebi!

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, yaptığı yazılı açıklamada Koronavirüs Bilim Kurulu’nda Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan bir temsilcinin olmasını istedi.

Ekrem İmamoğlu’na hakaret eden Erkan Petekkaya’ya büyük şok!

Oyuncu Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret içerikli yorumlarda bulundu. Petekkaya'nın yaptığı bu yorumların ardından sosyal medya sayfası kapatıldı. Olayın ardından sosyal medya sayfasını tekrar aktif hale getiren oyuncu bir açıklama yaparak kendisini savundu.

Cenginz Holding’ten Erdoğan’ın kampanyasına bağış! Vergiden düşecek

Cengiz Holding Erdoğan'ın kampanyasına 34 milyon lira bağışlarken şirketlerin yaptığı bağışlar ilgili kanun kapsamında vergiden düşüyor.
208,730BeğenenlerBeğen
7,627TakipçilerTakip Et