İmamoğlu evde tek kalınca alışverişe çıktı sosyal medya yıkıldı

208,712BeğenenlerBeğen
7,633TakipçilerTakip Et

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir markette alışveriş yaparken görüntülendi.

İmamoğlu’nu tek başına alışveriş yaparken gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’da bir markette alışveriş yaparken görüntülendi. Ailesi tatilde olduğu için market alışverişini kendi yapan İmamoğlu’nu, tek başına alışveriş yaparken gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

İmamoğlu ise vatandaşlara, “Ailem tatilde o yüzden eve kahvaltılık aldım” dedi. İmamoğlu’nun alışveriş görüntüleri sosyal medyada büyük ses getirdi.

Bakan Koca açıkladı: Son 24 saatte 76 kişi hayatını kaybetti, toplam sayı 725’e yükseldi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de son 24 saatte tespit edilen corona virüsü vakaları ve yaşanan can kayıplarıyla ilgili açıklamalarda bulunuyor...

Dünya normale ne zaman dönecek? ABD’li doktordan umutsuz açıklama

Amerika Birleşik Devletleri'nde koronavirüs mücadelesinin başındaki isim Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Başkanı Dr. Anthony Fauci, çarpıcı açıklamalarda bulundu

İstanbul’da yeni koronavirüs tedbirleri açıklandı

Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlere yenileri eklendi

CHP’den “infaz” düzenlemesine muhalefet şerhi: Muhalifleri sindirme aygıtı!

CHP infaz teklifine yazdığı muhalefet şerhinde, “Sosyal medyada muhalif görüş açıklayanlar ya da iktidarın uygulamalarını, AKP Genel Başkanı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarına eleştirel yorum yapanlara sıklıkla açılan soruşturma ve davalar neticesinde verilen cezaların büyük bir kısmı artık cezaevlerinde geçirilecek” denildi.
208,712BeğenenlerBeğen
7,633TakipçilerTakip Et