Perşembe / 16 Temmuz 2020

İmam ‘Evet’ için camide amigo oldu

İmam Halit Topaloğlu, futbol maçında tezahürat yapar gibi cemaate Başkanlık referandumu için “Evet” dedirtiyor.

206,853BeğenenlerBeğen
8,625TakipçilerTakip Et

Rize Merkez Anbarlık Camii imamı, caminin mescidinde cemaate referandum için “evet” dedirtti.

İmam Halit Topaloğlu videodaki kişinin kendisini olduğunu doğruladı.

Rize Müftülüğü’nün sitesinde soyadının “Topcan” olarak yazıldığının ve doğrusunun hangisi olduğunun sorulması üzerine Anbarlık Camii imamı “Topaloğlu” yanıtını verdi.

Anbarlık Camii’nin mescidine cemaati toplayan imam Halit Topaloğlu, futbol maçında tezahürat yapar gibi cemaate Başkanlık referandumu için “Evet” dedirtiyor.

[fvplayer src=”https://vimeo.com/211485123″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/627521303_960x528.jpg?r=pad” caption=”İmam camide Evet için böyle amigoluk yaptı”]

Kılıçdaroğlu’na 359 bin lira tazminat cezası

İstinaf Mahkemesi tarafından usulden bozulan ve yeniden görülen ‘Man Adası’ davasında bugün bir karar daha çıktı. Davada daha önce 197 bin lira tazminat ödemesine hükmedilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 359 bin TL daha tazminat ödemesine karar verildi.

Yolsuzluklar bir bir ortaya çıktı, AKP’li meclis üyeleri Mansur Yavaş’ın üzerine yürüdü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, önceki dönemde bir firmanın piyasadan 1.5 TL’ye aldığı fidanları ASKİ’ye 15 TL’ye sattığını, bunların da çoğunun dikilmediğini belgeleriyle açıkladı. Bunun üzerine AKP'li Meclis üyeleri Yavaş'ın üzerine yürüdü.

Erdoğan’dan Şehit Yakınları ve Gaziler Dayanışma Vakfı açıklaması: Kulak asmayın

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Saray'daki Sergi Salonu'nda düzenlenen yemekte şehit aileleri ile bir araya geldi.

İmamoğlu Ayasofya’yı yanıtladı: Doğrular yapılır, kimsenin endişesi olmasın

İmamoğlu, İBB Meclisi'nde sunulan Ayasofya'nın imar planlarına 'Ayasofya cami ve külliyesi' olarak işlenmesi teklifini değerlendirdi. İmamoğlu, "Doğrular yapılır. Hiç kimsenin endişesi olmasın" dedi.

Haber Global’de ikinci Muharrem İnce vakası! Sunucu isyan etti…

Haber Global'de geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce'nin canlı yayını terk etmesinin ardından CHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger de program konuklarından Avukat Ertuğrul Akar'ın CHP'yi hedef alan sözleri sonrası programı terk etti.
206,853BeğenenlerBeğen
8,625TakipçilerTakip Et