İlhan Cihaner damada patladı!

Dün akşam NTV canlı yayınına konuk olan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Türkiye'deki doğal rezervlerin "83 milyonun ortak malı" olduğunu söyledi. Albayrak, bu açıklaması sonrası konuyu fıkra anlatarak açıklamaya çalıştı. Bakan Albayrak'a sosyal medyadan tepki yağdı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, NTV’de katıldığı canlı yayında enerji kaynaklarının nasıl kullanılacağı hakkında konuşurken fıkra anlatarak ” ‘Geçmişte birileri neleri peşkeş çektiyse, ülkeyi parsel parsel hangi fiyatlara verdiyse, bu iktidarı öyle sanıyor” dedi.

Berat Albayrak fıkra anlattı: Ülkeyi parsel parsel verenler, bu iktidarı da öyle zannediyorlar

Albayrak’a tepkiler gecikmedi, sosyal medyadan eleştirilerin odağı olan Albayrak’a bir tepkide CHP eski İstanbul milletvekili İlhan Cihaner’den geldi.

Cihaner, Albayrak’ı hedef alarak, “Sayın @BeratAlbayrak karnınızdan konuşacağınıza kim kime satmış söyleyin de bilelim. Devri iktidarınızda madenlerimiz, Telekomumuz, Tekelimiz, Tarımımız uluslararası tekellere peşkeş çekildi. Müzelerimizin giriş hakkını sattınız müzelerimizin! Çabalamayın “Başkan” olamazsınız!” ifadelerini kullandı.

Son Haberler