Pazar / 29 Kasım 2020

İLEF’in eski hocası Şeyda Sever polis saldırısına uğradı!

Ankara Üniversitesi'nde polisin saldırısı sırasında çok sayıda akademisyen ve öğrenci de çeşitli yerlerinden yaralandı. İLEF'in eski hocalarından Şeyda Sever de saldırıya uğradı.

204,516BeğenenlerBeğen
8,586TakipçilerTakip Et

Ankara Üniversitesi’nde akademisyenler de polisin saldırısına uğradı.

Duvar’ın haberine göre, İLEF’in eski hocalarından Şeyda Sever, arkadaşlarına destek vermek için gittiği Cebeci Kampüsü’nde polisin attığı plastik mermiyle yaralanarak yere düştü. Sever, “Burada olmak zorunda olduğum için geldim. Asıl kahramanlar hocalarımız” dedi.

Son Haberler

Delilleri yok edilen bir cinayetin anatomisi

Çağdaş Gökbel yazdı...

“Türkiye’de ‘şiddet ortamı’ yok, faşizm var”

Çağdaş Hukukçular Derneği Genel Başkanı Selçuk Kozağaçlı ile birlikte Türkiye’nin siyasi geleceğini ve Berkin Elvan soruşturmasından, Tahir Elçi cinayetine adaletin nasıl doğru bir biçimde işleyebileceğini konuştuk.

Kılıçdaroğlu: Anaların göz yaşları arasında ayrım yapılmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisin grup toplantısında yaptığı konuşmada, son yayınlanan KHK ile 15 Temmuz Şehitlerinin yakınlarına askerlik muafiyeti getirilmesine sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu,...

İşte AKP’nin tecavüzcülere af ısrarının sebebi: AKP’li vekilin kardeşi mi?

Tecavüzcülere af getiren tasarının altından AKP'li siyasetçinin kardeşi çıktı. Sözcü yazarı Saygı Öztürk, tecavücünün mağdurla evlenmesi durumunda cezayı ortadan kaldıran tasarı ile ilgili bir yazı...

AKP, tecavüzcülere af getiren tasarıyı geri çekti

Başbakan Binali Yıldırım, tecavüzcülere af getiren önergeyi tepkiler üzerine komisyona aldıklarını açıkladı. Önergeyi içeren torba tasarı Adalet Bakanı'nın imzasıyla komisyona çekildi. Başbakan Binali Yıldırım Atatürk...

Gündem

19.5 bin liralık iş için 17 milyon lira ödemişler

Ovit Tüneli'nin yapımında 19 bin 568 liralık iş için 17 milyon lira ödendiği ortaya çıkarken yapılan köprünün de bir ayağının 2.95 metre kısa olduğu ortaya çıktı.

Kılıçdaroğlu’na suikastı soracak ‘cesur yürek’ bir savcı yok mu?

Gazeteci Atakan Sönmez gündemdeki son gelişmeleri yorumladı.

Ali Babacan’ı karşısında gören esnaf oynamaya başladı: Kiraları ödeyemiyoruz, çıldırdık

Eskişehir'de esnaf, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ı karşısında görünce oyun havası oynamaya başladı. Esnaf Babacan'a "Vergileri ödeyemiyoruz, kiraları ödeyemiyoruz, çıldırdık artık" dedi.

Çakıcı ‘Miladı dolmuş, yürüyen Buda kılıklı efendi’ sözünü kime söylemişti?

Korkusuz Gazetesi yazarı Can Ataklı, Alaattin Çakıcı'nın geçmişte Devlet Bahçeli'ye yönelik kullandığı hakaret dolu ifadeleri köşesine taşıdı.

Uzmanlar uyardı, Korona virüste sakın bu testlere güvenmeyin…

Aile Hekimliği Çalışanları Sendikası Başkanı ve Aile Hekimi Dr. Gürsel Özer, parmaktan alınan bir damla kan ile 15 dakikada sonuç veren hızlı testlerin doktor kontrolü olmadan Covid teşhisinde kullanılamayacağını belirterek, "Hızlı antikor testlerindeki negatif sonucun tek başına güvenirliği yok. Bireysel kullanımı, yalancı güven duygusu ile kişinin hastalığı yaymasına sebep olabilir." dedi.