İktidar beslemesi ‘araştırmacı’ provokatörden canlı yayında büyük yalan: İmamoğlu 5 bin kişiyi kovdu

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde 31 Mart sonrası kayyum yönetiminin işe aldığı 1200 kişiyle iş akdinin feshedilmesi tartışıldı. 

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde 31 Mart sonrası kayyum yönetiminin işe aldığı 1200 kişiyle iş akdinin feshedilmesi tartışıldı.

Programın konukları arasında geçtiğimi ay muhalif gazetecileri fişleyen raporla gündeme gelen SETA Direktörü İsmail Çağlar da vardı.

Çağlar program boyunca yalan yanlış ifadelerle algı operasyonu yapmaya çalıştı.

Programda hararetli tartışma sürerken Ekrem İmamoğlu’nun 5 bin kişiyi işten çıkardığını iddia eden Çağlar bu bilgiyi de “telefonuma gelen mesajlardan biliyorum” diye savundu.

Programın diğer konuğu Necdet Saraç’ın baskısıyla geri adım atan Çağlar bu yalan bilgiyi açıklamasından 15 saniye sonra özür diledi.

İŞTE O ANLAR: 

Takvim yazarı ve SETA Direktörü İsmail Çağlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla, Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Kurulu’na 12 kişilik temsilci grubuna da atanmıştı.

 

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gezi davasında beraat kararının ardından Ekrem İmamoğlu: Şehrin yeşilini, doğasını savunan herkese selam olsun

Gezi Parkı davasında çıkan beraat kararlarını ilişkin açıklama yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'da yaşayan herkes adına bu şehrin tarihini, kültürünü, yeşilini, doğasını savunan herkese selam olsun" dedi.

Hafter güçleri: Türkiye’ye ait gemiyi vurduk

Halife Hafter liderliğindeki Libya Ulusal Ordusu, Trablus'ta Türkiye'ye ait bir gemiyi vurduklarını duyurdu.

Gezi davasında tüm sanıklar beraat etti

Gezi eylemlerine finansal destek ve koordinasyonu sağladıkları iddialarıyla suçlanan aralarında Osman Kavala, Ayşe Mücella Yapıcı ve oyuncu Mehmet Ali Alabora'nın da bulunduğu davada karar çıktı.

Kılıçdaroğlu Gezi Direnişi’ne sahip çıktı: Hayatı sorgulayan gençlerin bir baskı rejimine tepkisidir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Gezi olayları okumuş, hayatı sorgulayan gençlerin bir baskı rejimine tepkileridir. Dolayısıyla gençleri yaptıkları eylemde saygıyla sevgiyle karşılamak gerekir” dedi.

İBB, “İmamoğlu beni işten çıkardı” diyen İGDAŞ çalışanının emekliliğini istediği belgeyi paylaştı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Sözcüsü Murat Ongun, Ulaş Karanfil isimli İGDAŞ çalışanının “İşten çıkarıldım” iddiasını yalanladı.
209,669BeğenenlerBeğen
4,900TakipçilerTakip Et