Cumartesi / 4 Temmuz 2020

İhraç edilen profesörden: “Bu iyi ile kötünün mücadelesidir”

OHAL kapsamında çıkarılan son kararname ile üniversiteden ihraç edilen akademisyenler arasında yer alan Prof. Dr. Cem Kaptanoğlu konuştu.

207,044BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et

“Barış bildirisine” imza attıkları için ihraç edilen akademisyenlerden, psikiyatri alanında önde gelen isimler arasında yer alan, işkenceyle mücadele konusundaki çalışmalarıyla bilinen Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Cem Kaptanoğlu “Bu iyi ile kötülüğün, iyi ile karanlığın, gerçeğin mücadelesidir” dedi.

[fvplayer src=”https://vimeo.com/203576266″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/617898219_960x540.jpg?r=pad” caption=”cem kaptanoğlu”]

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.

İşte Sakarya’nın Hendek ilçesinde patlamanın olduğu fabrikanın sahibi!

Sakarya'nın Hendek ilçesinde patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikasının MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve 2 ortağına ait olduğu ortaya çıktı.

Süleyman Soylu’dan havai fişek fabrikasındaki patlama hakkında açıklama: ‘7 kaybımız var, 4’ü vefat’

Süleyman Soylu, Sakarya'daki havai fişek patlaması hakkında açıklama yaptı.

Öztrak: ‘Çoklu baro’ projesi; avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesidir!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, çoklu baro' teklifinin "Avukatlara partilerine, etnik kimliğine, dini inancına göre cübbe dikme projesi' olduğunu söyledi. Öztrak baro başkanlarının Meclis kapısında bekletilmesine ise "Bu utanç, sadece ucube saray hükümetine ait değildir, sarayın vesayeti altına girmeyi tercih eden buna destek veren iktidar ve koalisyon ortakları da bu utanca ortaktır" sözleri ile tepki gösterdi.

Meral Akşener’den ‘erken seçim tarihi’ yorumu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Sözcü TV'de Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.
207,044BeğenenlerBeğen
7,854TakipçilerTakip Et