İBB’nin musluğu kestiği tarikatları savunan Tevfik Göksu ağzının payını böyle aldı: 15 Temmuz’u yaşatanlar sizin bu vakıflarınızda yetişenlerdir

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi toplantı yaptı. Toplantıda konuşan AKP İBB Grupbaşkanı Tevfik Göksu Ekrem İmamoğlu'nun cematlere, vakıflara, derneklere ve tarikatlara para akışını kesmesini hedef aldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi toplantı yaptı. Toplantıda konuşan AKP İBB Grupbaşkanı Tevfik Göksu Ekrem İmamoğlu’nun cematlere, vakıflara, derneklere ve tarikatlara para akışını kesmesini hedef aldı.

Göksu,  Sizin rahatsız olduğunuz şey İBB’nin vakıflarla işbirliği yapıp yurt açması değil. Sizin rahatsız olduğunuz şey o vakıflarda yetişen milli inançlı özgür çocuklardır. Büyükşehir yokken de bu vakıflar vardı her zamanda bu vakıflar olmaya devam edecek” dedi.

İŞTE O ANLAR: 

Göksu’dan sonra söz alan İYİ Partili İbrahim Özkan “15 Temmuz’u yaşatanlar sizin bu vakıflarınızda yetişenlerdir” diye cevap verdi.

 

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Ev hanımı iki teyze İmamoğlu’nu hedef alan Erdoğan’ı böyle eleştirdi: Diploma şart!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ekrem İmamoğlu'na yönelik "Sen otur işine bak" sözleri vatandaşa soruldu. 

Türkiye Yazarlar Sendikası İzzetbegoviç ve Erdoğan âşığı mı? 

Nobel Edebiyat Ödülü sahibi Peter Handke'ye en çok tepki gösteren yazar örgütlerinden biri de TYS oldu. Gazeteci-yazar Osman Çutsay, bu tepkinin “çok kirli bir telaşın belirtisi” olduğunu ileri sürdü ve TYS yönetimine ağır suçlamalarda bulundu.  

Ve Ekrem İmamoğlu mafyaya savaş açtı!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, güne zabıta ve itfaiye ziyaretleriyle başladı. İmamoğlu, Zabıta Daire Başkanı Engin Ulusoy’un, sunumunda belirttiği, İBB’ye ait bazı gayrimenkullerde çok sayıda işgalci bulunduğu saptamasına ayrı bir paragraf açtı.

Vatandaşın parasını masaja yatıran Melih Gökçek’e Ankaralı tepkisi: Hamuduyla götürmüş… Allah-bismillah deyip çaldılar

Melih Gökçek hakkındaki soruları yanıtlayan Ankaralı vatandaşlardan birinin söyledikleri durumu özetledi. 

Madde madde Katar’ın Türkiye yatırımları

Önceki gün Katar Emiri'nin annesinin Kanal İstanbul projesi güzergahında satın aldığı arazi gözleri yeniden Katar'a çevirdi. CHP’li Gürsel Tekin “Katarlılar özel ve ayrıcalıklı uygulamalara...
210,469BeğenenlerBeğen
4,593TakipçilerTakip Et