Salı / 22 Eylül 2020

İBB’nin musluğu kestiği tarikatları savunan Tevfik Göksu ağzının payını böyle aldı: 15 Temmuz’u yaşatanlar sizin bu vakıflarınızda yetişenlerdir

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi toplantı yaptı. Toplantıda konuşan AKP İBB Grupbaşkanı Tevfik Göksu Ekrem İmamoğlu'nun cematlere, vakıflara, derneklere ve tarikatlara para akışını kesmesini hedef aldı.

205,703BeğenenlerBeğen
8,582TakipçilerTakip Et

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi toplantı yaptı. Toplantıda konuşan AKP İBB Grupbaşkanı Tevfik Göksu Ekrem İmamoğlu’nun cematlere, vakıflara, derneklere ve tarikatlara para akışını kesmesini hedef aldı.

Göksu,  Sizin rahatsız olduğunuz şey İBB’nin vakıflarla işbirliği yapıp yurt açması değil. Sizin rahatsız olduğunuz şey o vakıflarda yetişen milli inançlı özgür çocuklardır. Büyükşehir yokken de bu vakıflar vardı her zamanda bu vakıflar olmaya devam edecek” dedi.

İŞTE O ANLAR: 

Göksu’dan sonra söz alan İYİ Partili İbrahim Özkan “15 Temmuz’u yaşatanlar sizin bu vakıflarınızda yetişenlerdir” diye cevap verdi.

 

En çok okunanlar

Gündem

Kabataş yalancısı Elif Çakır bile rahatsız oldu: O fotoğraf siyasallaşan yargımızın fotoğrafıydı

Karar yazarı Elif Çakır, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman’ın nikah defterini imzalar imzalamaz eşi ve nikah şahitleri ile birlikte Beştepe’ye giderek Erdoğan’la poz vermesini köşesine taşıdı.

Ahmet Hakan: Yoksa dert Kemalizm falan değil de dikkat çekmek mi?

''Allah’ım! Sen aklıma mukayyet ol!''

Erdal Aksünger’den Rıdvan Dilmen’e: Var mı o yürek?

''Önce Hitap ettiğin dahil, Siyasilerin ki incelensin ''

Euro 9 lira ama Berat Albayrak: Ekonomimiz güçlü bir yükseliş mesajı verdi

Berat Albayrak, eylül ayı tüketici güven endeksi verilerine ilişkin açıklama yaptı.

Birbirlerinin telefon numaralarını paylaştılar! Fatih Altaylı ile Ercan Taner birbirine girdi

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Ercan Taner'le ilgili açıklamalarının ardından Taner'in kendisini aradığını söyledi ve canlı yayında numarasını paylaştı. Ercan Taner de Twitter hesabından Altaylı'nın numarasını yayınladı.