Salı / 4 Ağustos 2020

İBB’nin lüks makam araçları AVM otoparkından çıktı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tartışma yaratan ihtiyaç fazlası kiralık araçları ile ilgili yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Fotoğraflar, iki seçim arasında Bakırköy’deki bir AVM’nin otoparkında çekildi. İddiaya göre iki seçim arasında iade edilen 517 araçtan lüks kategorisinde olan 104 araç, İBB’nin Bakırköy’deki ek hizmet binasının yanında bulunan AVM’nin otoparkında gruplar halinde toplandı ve şirketine iade edildi.

206,532BeğenenlerBeğen
8,607TakipçilerTakip Et

Onlarca lüks aracın bulunduğu fotoğraflar, iki seçim arasındaki dönemde İBB’nin ek hizmet binasının bulunduğu Bakırköy’de çekildi.

İddialara göre onlarca lüks araçlar dikkat çekmemesi için Bakırköy’deki İBB binasının yanındaki alışveriş merkezinin otoparkına toplandı. Gruplar halinde otoparka getirilen lüks araçlar birkaç gün içinde yine gruplar halinde otoparktan çıkarıldı.

Sözcü’den Özlem Güvemli’nin haberine göre; iki seçim arasındaki dönemde iade edilen 517 araç arasındaki 104 lüks kategorisindeki makam aracının Bakırköy’deki İBB hizmet binasının yanındaki AVM’nin otoparkında toplanarak buradan ilgili şirkete iadesinin yapıldığı öne sürülüyor.

NE AMAÇLA KİMLERE TAHSİS EDİLDİĞİ ARAŞTIRILACAK
Eğer araştırma komisyon bu araçlarla ilgili soruları da gündemine alırsa lüks araçların hangi makamlara ne amaçla tahsis edildiği de ortaya çıkmış olacak.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Gözler CHP’de: MYK’ya kimler girecek?

37. olağan kurultayın ardından CHP Parti Meclisi (PM) netleşti. Partiyi iktidara taşıması hedeflenen A takımının şekillenmesi ise bayramın araya girmesi nedeniyle gecikti. CHP’de bayram boyunca da MYK için kulisler sürdü.

Ankara Tabip Odası’ndan dikkat çeken koronavirüs verileri: 488 sağlık çalışanı Covid-19 tanısı aldı, yoğun bakımlarda yer bulunamıyor

Ankara Tabip Odası'nın sahada pandemi ile mücadele eden sağlık çalışanlarından elde ettiği verilerle göre; 488 sağlık çalışanı Covid 19 tanısı aldı. ATO analizinde dikkat çekici tespitler yer aldı.

Evli olduğu görme engelli kadını bayıltana kadar döven erkek gözaltına alındı

Bingöl'de evli olduğu görme engelli kadını bayıltana kadar döven Hasan E. isimli erkek, şiddet görüntülerinin sosyal medyada gündem olması üzerine gözaltına alındı.

Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını bölen sürpriz telefon! Sesi dışarı verdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu; Edirnekapı’da İETT, Yenikapı’da ise İSKİ çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT’nin Edirnekapı Garajı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğine, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM Grup Başkanvekili Engin Altay da katıldı. İSKİ çalışanlarıyla bayramlaşma, Yenikapı Artıma Tesisi’nde gerçekleştirildi. Etkinliklerde; İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ve İSKİ Genel Müdür Yardımcısı Bülent Solmaz, çalışanlarıyla birlikte hazır bulundu.

İşte Muharrem İnce’ye gemileri yaktıran anın karesi

Cumhuriyet Halk Partisi kurultayının ardından Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Muharrem İnce'nin parti kuracağı iddiası Ankara kulislerini hareketlendirdi. AKP'ye yakın medya ve gazeteciler iddiaya ilişkin bilgilerin adresi oldu. 
206,532BeğenenlerBeğen
8,607TakipçilerTakip Et