İBB’den metrobüs açıklaması

İBB: (FSM'deki çalışma) Metrobüs sefer aralıkları yeniden düzenlendi. Metrobüs sefer saatleri kış tarifesine çevrildi. Hat boyunca günde 300 ek sefer yapılacak.

207,611BeğenenlerBeğen
7,892TakipçilerTakip Et

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün bakıma alınmasının neden olduğu trafik yoğunluğunu azaltmak için önlemler alacağını açıklayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi 300 ek metrobüs seferi başlattı.

Asfatlama çalışması nedeniyle trafiğin bir çok yerde durma noktasına geldiği İstanbul’da Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz günlerde bazı önlemler alacaklarını ve çalışmayı yürüten Bayındırlık Bakanlığı’na tavsiyeleri olacağını söylemişti. İBB bugün itibariyle metrobüs seferlerini kış tarifesine çevirdi. Böylelikle günde 300 ek sefer başlatılmış oldu.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne alternatif olarak ise İstinye Çubuklu arasında 106 olan sefer sayısı da 114’e çıkartıldı.

İBB tarafından yapılan açıklamada FSM Köprüsü geçiş ücretinin düşürülmesi için de Bakanlığa başvuru yapılacağı bilgisi paylaşıldı.

loading...

Ahmet Hakan’dan aç-kapa rezaletini aklama yazısı: Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye

İktidarın bile tam olarak açıklayamadığı sokağa çıkma skandalını aklamaya çalışan Ahmet Hakan, yaşanan 48 saatin hikayesini, 'Biliyorum, bazılarını kesmeyecek bu hikâye' diye kaleme aldı.

Bu iki fotoğraf siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak

Bu iki fotoğraf önümüzdeki dönemde siyasetin saflaşma kutuplarını oluşturacak.

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın Süleyman Soylu’ya attığı golün ardından Davutoğlu’ndan altın vuruş!

AKP'den ayrılarak Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, tutarsız kararların ardından "Bu bir yönetim krizi değilse, nedir?" sorusunu yöneltti. 

Deniz Zeyrek’ten bomba iddia: Süleyman Soylu’nun yerine gelecek ismi açıkladı

Gazeteci Deniz Zeyrek, olası bir kabine değişikliğinde Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı görevinden alınması halinde yerine Hakan Fidan'ın gelebileceğini yazdı.
207,611BeğenenlerBeğen
7,892TakipçilerTakip Et