Pazar / 12 Temmuz 2020

İBB Meclisi’nde kavga… Tevfik Göksu’nun suçlamalarına İmamoğlu’ndan sert cevap!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi bugün Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi'nde olağanüstü toplantı yaptı.

206,912BeğenenlerBeğen
8,622TakipçilerTakip Et

İBB Meclisi’nde AKP Grup Başkanvekili Tevfik Göksu’nun konuşması sonrası tartışma çıktı. Tevfik Göksu konuşmasında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP’li belediyeleri hedef aldı.

Tevfik Göksu’nun iddialarına CHP Grup Başkanvekili Doğan Subaşı kürsüden yanıt verdi. Doğan Subaşı AKP’li belediyelerin salgın sürecinde İBB’yi yalnız bıraktığını kaydetti.

Doğan Subaşı’nın konuşmasının ardından Tevfik Göksu tekrar söz istedi. Bunun üzerine Ekrem İmamoğlu “10 tane iftira attın bir şey demedim Tevfik Bey” diyerek toplantıya devam etmek istedi.

Tevfik Göksu ısrarla söz aldı. Ardından Tevfik Göksu’nun iddialarına Ekrem İmamoğlu yanıt verdi.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

AKP’nin ucuz hamlesinin ardından Yunanistan böyle tehdit etti: Biz de Atatürk Müzesi’ni dönüştürmeliyiz

"Selanik'teki Atatürk Müzesi'nin (Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu ev) 'Pontus Rum ya da Helenizm soykırımı müzesine' dönüştürmeliyiz"

Saray konserlerinin ardından Şahan’dan çağrı!

Karantina dönemi sonrasında paylaştığı tatil videoları ile takipçilerinin karşısına çıkan Şahan Gökbakar, bu defa tiyatro emekçileri için bir paylaşımda bulundu. İletişim Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri"nde boy gösteren sanatçıların ardından Gökbakar, aynı desteğin tiyatro sanatçılarına da verilmesi gerektiğini belirtti.

‘Ne Ayasofya, ne 15 Temmuz AKP’nin kaçınılmaz düşüşünü önleyemez’

Muhalif ekonomist yazar Mustafa Sönmez'den yeni Ayasofya tweeti.

Güvenlik soruşturması nedir, ne değildir?

İktidar kendisine ve dolayısıyla düzene muhalif kim var, nerededir, ne iş yapar, Emniyet, valilik, MİT ve gayri-resmi kurum ve oluşumlar üzerinden öğreniyor, bunları kayıt...

Ve Rusya Ayasofya boykotuna başlıyor: Müze statüsü iade edilmedikçe Türkiye’ye gitmeyin

Ayasofya’nın camiye dönüştürülmesi kararına tepki gösteren Rusya’nın Komünistleri Partisi, yurttaşlara Türkiye’ye seyahat etmeme çağrısı yaptı.
206,912BeğenenlerBeğen
8,622TakipçilerTakip Et