Hüsnü Arkan’dan Orhan Gencebay’a sert sözler: Zamanında sana bir top verdik ama sen o topu…

Ünlü Sanatçı Hüsnü Arkan, Orhan Gencebay’ın açıklamalarına sert yanıt verdi.

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu üyeleri arasında yer alan Orhan Gencebay, uzun yıllardır tanıdığı Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini hep söylediğini belirterek, günümüzde ‘güzel ve aydın’ bir Türkiye olduğunu ifade etti. Orhan Gencebay “Sanatçı kesinlikle muhalif değildir. Sanat, siyaset yapmaz… Bu devletin içinde yaşayıp da, devlete saygı duymayan bir insana benim bakışım farklı olur. O zaman bu ülkenin nimetlerinden yararlanmasın…” dedi.

Ünlü Sanatçı Hüsnü Arkan, Orhan Gencebay’ın açıklamalarına sert yanıt verdi.

Hüsnü Arkan, “Zamanında sana bir top verdik Orhan Abi, sen o topu sektir git. Biz başımızın çaresine bakarız” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Saray’dan Perinçek’e MHP talimatı mı gitti?

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, DoğuPerinçek için ‘Aşısı bir türlü bulunamayan mikrop’ demişti. Vatan Partisi ise bu ağır sözler karşısında sessiz kalmayı tercih etti.

Canan Kaftancıoğlu: Ölüm tehditleri aldım, kızım hedef gösterildi

CHP İstanbul İl Başkanlığı’na ikinci kez seçilen Canan Kaftancıoğlu, “İl başkanı olduğum 6 ay içinde siyasi ve yaşamsal tehditler aldım. Kızımı bile hedef gösterdiler” dedi.

Osman Kavala tutuklandı

Gezi Parkı Davasında tahliye edildikten sonra yeniden gözaltına alınan ve ardından tutuklama talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edil Osman Kavala tutuklandı.

Emekli Tuğamiral Ertürk: ABD’nin bizi İran ile bir savaşa hazırlayacak girişimler yaptığını biliyoruz

Emeli Tuğamiral Türker Ertürk, İdlib üzerinden bölgedeki son gelişmeleri değerlendirdi.

Pentagon: Ruslarla Türklerin geniş çaplı bir çatışmaya girmeye yakın olduklarını görüyoruz

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Sözcüsü Jonathan Hoffman, Türkiye ile Rusya'nın İdlib'de geniş çaplı bir çatışmaya yakın olduklarını gördüklerini belirterek, 'uluslararası toplumun Suriye hükümetine İdlib'deki saldırılarına son vermesi konusunda baskı uygulaması gerektiğini' savundu.
209,623BeğenenlerBeğen
4,902TakipçilerTakip Et