Hükümet medyasından Komünist Başkana operasyon: Bir kilo bölücü ve yıkıcı nohut ele geçirildi

Yaptığı icraatlarla örnek bir belediyecilik anlayışını kitlelere aktaran Komünist Başkan yandaş medyanın hedefinden düşmüyor.

Halkweb-Haber Merkezi

FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programında kendisine sorulan “Belediye bütçesini nasıl kalem kalem açıklayabiliyorsunuz” sorusuna “Çalmazsanız açıklayabilirsiniz” yanıtını verdikten sonra tekrar dikkatleri üzerine çeken Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu’na önce kıyafeti üzerinden saldıran yandaş medya hamlesi boşa çıkınca bu kez “gizli tanık” formülünü devreye soktu.

Komünist Başkan canlı yayında ‘Çalmazsanız açıklayabilirsiniz’ dedi, ortalık yıkıldı

Yandaş Takvim Gazetesi haberinde itirafçının “Komünist başkan örgüte nohut ve fasulye gönderiyor” dediğini öne sürdü. Takvim’in akıl almaz haberini gazeteci yazar İsmail Saymaz ise Twitter hesabından ti’ye aldı. Saymaz Takvim’in haberini alıntılayarak “Bir kilo bölücü ve yıkıcı nohut ele geçirildi” şeklinde paylaştı.

İşte o Tweet:

Takvim’in haberi:

Yandaş medya iki gün önce Komünist Başkan Maçoğlu’nun giydiği montun 2500 TL olduğu yalanını ortaya atmış, Halkweb’e konuşan Maçoğlu ise “Ne yapsınlar eleştirecek başka bir şey bulamıyorlar. Üzerimdeki mont 270 TL” yanıtını vermişti.

‘Komünist başkanın montu 2500 TL’ diyenlere Maçoğlu’ndan tokat gibi cevap!

AKP’yi Cumhurbaşkanlığı forsu taşıyan polisler koruyor

AKP Genel Merkezi’ni koruyan polislerin Cumhurbaşkanlığı forsu taşıdığı iddia edildi. Konuyu gündeme taşıyan İYİP Ankara Milletvekili Halil İbrahim Oral, 'Buradan anlıyoruz ki AKP’deki koruma görevi Cumhurbaşkanlığı Koruma Hizmetleri Genel Müdürlüğündedir' dedi.

Davutoğlu’ndan kendisini dolandırıcılıkla suçlayan Erdoğan’a: Ailelerimizin mal varlıkları araştırılsın

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Şehir Üniversitesi ile ilgili sözlerine yanıt vererek, Cumhurbaşkanı Erdoğan dahil olmak üzere yaşayan eski Cumhurbaşkanları ve Başbakanların ailelerinin mal varlıklarının araştırılmasını önerdi.

Sıkı durun… Yandaş Sevilay, Erdoğan’ı ucundan eleştirdi: Dikkat çeken Aydın Doğan pozu!

Yandaş kimliğiyle bilinen Habertürk yazarı Sevilay Yılman Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı 'ucu'ndan eleştirdi. 

AKP’yle anlaşıp Ahmet Necdet Sezer’e Türkiye’nin en gizli FETÖ’cüsü diyen Cem Uzan’a Ayşenur Arslan’dan bomba yanıt

İktidarla anlaşıp yakın zamanda Türkiye'ye döneceği belirtilen Cem Uzan, sosyal medya hesabından bu kez Ahmet Necdet Sezer'i hedef aldı. Uzan'a yanıt Ayşenur Arslan'dan geldi. 

Erdoğan’dan İmamoğlu uyarısı: İstanbul’un nabzını iyi tutarsak Türkiye’yi de yakalamış oluruz

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da AKP İl başkanları Toplantısı'nda konuştu. 
210,580BeğenenlerBeğen
4,591TakipçilerTakip Et