Herkes dalga geçiyor sandı… “Ahkam keseceğine derhal 100.000 lirayı ver kardeşim”

Cem Yılmaz bir takipçisinin kendisine yönelttiği suçlamaya çok sert yanıt verdi. 

Halkweb Haber Merkezi

Cem Yılmaz bir takipçisinin kendisine yönelttiği suçlamaya çok sert yanıt verdi.

Ünlü oyuncunun Down Sendromlular için düzenlediği oyuna bir izleyicisinin 300 bin TL bağış yaptığı bilgisini Twitter hesabından paylaşmasının ardından İşitme Engelliler Basketbol Milli Takımı’nın Polonya’da düzenlenecek Dünya Basketbol Şampiyonası için 100 Bin TL’ye ihtiyaç olduğunu belirten milli takım antrenörü Yılmaz’dan destek istedi.

Cem Yılmaz bu yardım talebine “Gençlik ve Spor Bakanlığı’na başvurmanızı önersem” yanıtını verdi.

Cem Yılmaz’ın bu mesajına bir başka twitter kullanıcısı “Alaycı cevap yazacağını hiç cevap vermese daha saygın olurdu,gözümden düştü resmen bu kibir ve alaycı tavrıyla” diye tepki gösterdi.

Yılmaz’ın bu tepkiye yanıtı sert oldu. Yılmaz, “Alaycı cevap yazmadım,olması gerekeni yazdım.Gözünden düşmemek gibi kariyer planım yok sevgili kardeşim .Kenarda durup ahkam keseseğine derhal 100.000 lirayı ver” dedi.

Bilal Erdoğan: Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, arkayı iyi desteklememiz lazım

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve Darülaceze İdare Meclisi Üyesi Bilal Erdoğan, “Bu ülkenin geleceği için gençlerine mesajlar veren, motivasyon veren kimimiz var? Cumhurbaşkanımız geçmiş önümüze yara yara gidiyor, Libya’da mücadele, Doğu Akdeniz’de mücadele, Suriye’de mücadele, dünyanın dört bir yanında dünyanın en büyük aktörleriyle masaya oturuyor artık bizim arkadan gelenler olarak bu arkayı iyi desteklememiz lazım” dedi.

Gelecek Partisi’ne katılanların akrabaları geleceklerinden kaygılı! Bir bir işten çıkartılıyorlar…

Gelecek Partili Selçuk Özdağ, partinin bazı idarecilerinin akrabaları, kardeşlerinin görevden alındıklarını belirterek, “Feramuz Üstün’ün damadını görevden aldılar. Benim kardeşimi Genel Müdür Yardımcılığından aldılar. Sayın Davutoğlu’nun dünürünü İstanbul Ticaret Odasında Başkanvekiliydi, görevi bırakması istendi” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın ‘AKP’de FETÖ’cü varsa ispatlayın’ sözlerine CHP’den ‘belgeli’ yanıt

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısıyla AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘FETÖ’nün siyasi ayağı araştırması için “Meclis’i buna karıştıramazsın” ve “Haydi ispatlayın” sözlerine yanıt verdi.

AKP’li Başkanın hesabından skandal Rahşan Ecevit paylaşımı

AKP’li Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz sosyal medya hesabından Rahşan Ecevit’in vefatı ile ilgili bir paylaşımın altına “Ateşi bol olsun inşallah” yorumu yapması büyük tepki çekti.

“Erdoğan’ın uçağına asla binmem” demişti… O karede kendini böyle gizledi!

‘Erdoğan’ın uçağına asla binmeyeceğim’ diye yazan Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Libya Konferansı dönüşü Erdoğan’ın uçağı ile Türkiye’ye döndü.
209,958BeğenenlerBeğen
4,673TakipçilerTakip Et