Haluk Levent, Nevşin Mengü’yü gördüğü rüyasını anlattı, Mengü’den cevap geldi: Estağfurullah hocam…

Haluk Levent sosyal medya hesabından Nevşin Mengü'yü gördüğü rüyasını anlattı. İkilinin atışmalarına takipçiler de katılınca ortalık karıştı.

207,719BeğenenlerBeğen
7,866TakipçilerTakip Et

Haluk Levent sosyal medya hesabından Nevşin Mengü’yü gördüğü rüyasını anlattı. Takipçileri ile “Rüyamda Nevşin Mengü’ye kitap imzalatırken yine azar yiyorum kadından.Yanıma Kahtalı Mıçı ve Beyonce geliyor “Baboş üzülme” diyorlar.Kabustu” tweetini paylaşan Haluk Levent’e yanıt Nevşin Mengü’den geldi. Mengü’nün “Estağfurullah hocam azar ne haddimize” yanıtı da Levent’i sakinleştirmeye yetmedi.

İkilinin muhabbetine takipçiler dahil olunca…

Haluk Levent ve Nevşin Mengü’nün twitterdan atışmalarına takipçiler de katıldı. Takipçilerin ‘hoşlandığım kız’ yakıştırmalarına kızan Haluk Levent “Attığım twit bir ‘kadın’ ile ilgili ise seküler kimliğini 2 saniyede bırakıp aklına sadece ilişki gelen erkeklerimiz, bizim erkeklerimiz” tweetini attı. Daha sonra sildiği bu mesajı alıntılayarak kendini “Seküler’lik ile adamlığın ne alakası var. Beni kızdırıyorsunuz sonra acele bir şekilde twit atıyorum :)” diye savundu.

loading...

Meclis’teki tek sosyalist partinin başkanı net konuştu, AKP’nin sonunu açıkladı!

'Atakan Sönmez'le Satır Arası' programına konuk olan Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş, artan polis şiddetinden, erken seçim tartışmalarına, ittifak söylentilerinden yeni partilere kadar pek çok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

Erken seçimin kokusunu alan Kılıçdaroğlu: Bize tezgah kuracaklar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin odağında bulunduğu tartışmalarla ilgili olarak "Seçim gelecek, gelsin. Biz kazanacağız. Tezgahlar kuracaklar çünkü ayakta duramıyorlar, gidecekler" dedi.

Selam vermeyi bilmeyen Hulusi Akar açıklasın… Peki 29 sakıncalı albay darbe girişimi öncesinde neden terfi ettirildi?

Gazeteci Saygı Öztürk katıldığı programda 15 Temmuz darbe girişimi öncesi sakıncalı personellerin nasıl terfi ettirildiğini belgelerle anlattı.

İşte Youtube’ta fırtına estiren Ali Babacan’ın partisinin oy oranı

Avrasya Araştırma'nın yaptığı ankette Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun kurdukları partilerin oy oranları dikkat çekti.

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İbrahim Kalın’dan açıklama

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'a hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili belirsizliği sordu.
207,719BeğenenlerBeğen
7,866TakipçilerTakip Et