Halka yardımı engellemeye pes dedirten açıklama… Soylu: İmamoğlu’ndan işkilleniyorum

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakan'ın sorularını cevapladı

207,670BeğenenlerBeğen
7,889TakipçilerTakip Et

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakan’ın sorularını cevapladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmak amacıyla yardım kolisi paketi hazırlanmış ve koliye 150 TL fiyat biçilmişti.

Yardım kolisinin fiyatını ödeyip bir ihtiyaç sahibini sevindirmek isteyen kişiler için hesap numarası paylaşan İBB’nin hesap numaraları bloke edilmişti. Soylu, yapılan bu işlemlerle ilgili de açıklamalarda bulundu.

Soylu, “Ben içişleri bakanıyım. İşgillenmek benim en doğal hakkım. Ben işgilleniyorum. Acaba birileri karşı karşıya kaldığımız bu süreçten başka bir anlam mı çıkarıyor? İşgillenmemi de çok bulmayın. Trump dedi ki, “Bu virüsü bize Çin getirdi.” Diğer ülkeler de başka ülkeleri suçlayarak bu işin üzerinden gitti.

Herkes kendi gözüne parmak sokarken, merkezi hükümetle yerel hükümet gibi daha önce terör örgütünün ülkemize sokmaya çalıştığı bir anlayışı son iki günde yardım kampanyası bahane edilerek bir şey ortaya koyulmasından endişeleniyorum.

Sayın İmamoğlu’na da aynısını söyledim. Bu işte devletin nefesi yetebilir. Ama yerel yönetimlerin nefesi ne kadar yeter bilmiyorum. Ben kendi arkadaşlarıma da aynısını söyledim” açıklamasında bulundu.

loading...

7 YORUM

  1. Kimse sonradan utanılacak konuşmalar yapmasın.Birlik olma günü olduğunu söyleyenler,en kötü ayrımcılığı yapmaya başladı.Oy korkusu mu var?Kolay değil.hesap sorulmalı.Çok üzülüyorum.Ne uyku kaldı. ne huzur.Sabaha kadar kabus görüyorum.Diğer insanlarımızında benim halimden farkı yoktur diye düşünüyorum.Sonumuz hayrola…

  2. devlet başkanımız çıkıp bırakın siyaseti birlik olma zamanı diyor kalpten yada dilden önemli değil söylüyor sonuçta sen git kendi atar yaptığın videoları izlede onlara işkillen bırak millet işini yapsın yazık şov yapma artık doyduk biz bunlara

  3. devletin nefesi yetebilirmiş devletin içini boşaltmışsınız be ondan mı milletten para dileniyorsunuz. biraz delikanlı olunda gerçekleri söyleyin zatende gerek kalmadı neyin ne olduğu belli oldu.

  4. Devlet bu gibi durumlarda vatandaştan para istemez devlet demek vatandaşını her türlü tehlikeden korur vatandaşta paramı varki para istiyorsunuz önümüzdeki süreçte kötü günlerle karşılaşmayız inşallah

    • Harika…iktidar çoktan tükendi, virüs bunu çok daha iyi sergileyecek, devlet içinde devlet diye bir suçlama mı olur yaaa, alttaki FETÖ tipi organizelerin üst makamları nasıl etkilediği belli. Devletin başı zaten parti Gn. bşk nı. Partinin menfaati ön planda tutuluyor, AKP ye söz söyletmiyor.

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erdoğan’ın sesiyle paylaştı: ‘Bana her şey seni hatırlatıyor’

ABD Başkanı Trump'ın elinde İncil'i tuttuğu fotoğraf akıllara AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın 2015 yılındaki mitingini getirdi.

CHP’li Engin Altay’dan Erdoğan’a: Bu kepazelikten hiç mi haberin olmadı?

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Meclis'te düzenlediği basın toplatısında önemli açıklamalarda bulundu.

Ekrem İmamoğlu’ndan Erdoğan’a ‘ihanet’ göndermesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki İSTON, Uluslararası Beton Sürdürülebilirlik Konseyi (CSC) tarafından “Kaynakların Sorumlu Kullanımı Belgelendirme Sistemi Altın (Gold)” seviye ile belgelendirildi.

17 gün süren esaret sona erdi, Eren Yıldırım tahliye edildi

CHP Adana Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı, Vefa Grubu Üyesi Eren Yıldırım serbest bırakıldı.

Feyzioğlu 80 baroya karşı! ‘Bildiriyi okumam’ dedi

Metin Feyzioğlu’nu iktidarla pazarlık yapmakla suçlayan başkanlar, Feyzioğlu’ndan çalışmaya karşı 80 baro olarak ortak bildiri hazırlamaları halinde bunu okuyup okumayacağını sordu. Feyzioğlu ise “Okumam” yanıtını verdi.
207,670BeğenenlerBeğen
7,889TakipçilerTakip Et