Halk TV’deki Şimdiki Zaman dün gece de 1. oldu

Halk TV'de yayınlanan "Gürkan Hacır’la Şimdiki Zaman" adlı program, haber kanalları içerisinde hem totalde hem de AB grubu ölçümlerinde geceyi 1. tamamladı.

207,731BeğenenlerBeğen
7,865TakipçilerTakip Et

Salı gecelerinin raiting rekortmeni haber programı Şimdiki Zaman bu hafta gene ilginç konularıyla gecenin en çok izlenen programı oldu.

Gürkan Hacır’ın hazırlayıp sunduğu programa İsmail Saymaz, Elfin Tataroğlu ve Barış Yarkadaş yorumcu olarak katıldılar. Erol Mütercimler’in de daimi konuk olarak telefonla bağlandığı programa ayrıca CHP eski Milletvekili Dursun Çiçek, Gazeteci Aytunç Erkin ve Hukukçu Prof. Ersan Şen de telefonla katıldı.

Pek çok araştırma dosyasının açıklandığı programa Burhan Kuzu dosyası damgasını vurdu. Kuzu, hakkındaki iddiaları dillendiren İsmail Saymaz ve Barış Yarkadaş’a program süresince Burhan Kuzu dan yanıt gelmedi.

Gürkan Hacır ın birkaç kez açık çağrı yapmasına karşın Kuzu yanıt hakkını kullanmadı.

Şimdiki Zaman özel dosyaları ve tempolu yayıncılığıyla geceyi hem total hem de AB grubu ölçümlemede birinci bitirmeyi başardı.

loading...

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İbrahim Kalın’dan açıklama

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'a hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili belirsizliği sordu.

Mustafa Hoş: Gezi bu toprakların gördüğü en delikanlı direnişlerden biridir

Gazeteci Mustafa Hoş, gazeteci Atakan Sönmez'in gündeme dair sorularını yanıtladı. Gezi davasında yargılanan sanıkların hiç birinin yargılanmaması gerektiğinin altını çizen Mustafa Hoş, "Asıl hesap vermesi gerekenler o gencecik çocukları katledenlerdir" dedi.

Avusturya fena karıştı: Ataması olay olan “Büyükelçi Ozan Ceyhun Hıristiyanları aşağıladı” iddiası

Avusturya Büyükelçisi Ozan Ceyhun'un AKP destekli Ramazan toplantısında Hıristiyan ve Avusturya değerlerini rencide edici ifadelere yer verdiği iddiası Viyana'ya bir bomba gibi düştü. Açıklama için Uyum Bakanlığına davet edilen “eski solcu” Ceyhun, “Yanlış anlaşıldım” derken, konuşmanın videosunda yer alan ifadelerin kuşkuya yer bırakmadığı ileri sürüldü. 

CHP’li isim AKP’nin blöfünü gördü el yükseltti: Toplumu birleştiren partiyiz pilavdan dönenin kaşığı kırılsın deriz!

CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Fatma Karaağaç'la Gündem Özel'in konuğu oldu. Erken seçim iddialarını değerlendiren CHP'li Karabat, iktidar temsilcilerinin de bu konuda kafa karışıklığı yaşadığını belirtti. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum'un erken seçime ilişkin "Yeni sistemde erken seçim yoktur, ancak seçim yenilenir" sözlerini hatırlatan Karabat, "Kafaları gerçekten karışık neyi nasıl yapacaklarını da bilmiyorlar" dedi.

AKP’nin kalesi Esenler’de erken seçim istiyor musunuz sorusuna birbirinden ilginç yanıtlar!

Yurttaş TV Ak Parti'nin kalesi Esenler'de erken seçim hakkında yurttaşlara görüşünü sordu.
207,731BeğenenlerBeğen
7,865TakipçilerTakip Et