Perşembe / 22 Ekim 2020

Hakan Gülseven’den Kaftancıoğlu’na sataşan Cüneyt Özdemir’e havlu attıracak yazı

205,134BeğenenlerBeğen
8,576TakipçilerTakip Et

Cumhrubaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Kuzguncuk’ta aylığı 258 liralık kirayla arazi kiralaması haberleri ardından CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, AK troller ve yandaş medya tarafından hedefe konulmuştu. Cüneyt Özdemir de Kaftancıoğlu’nu eleştirmişti.

Özdemir, bu eleştirileri ardından Kaftancıoğlu’nun kendisi hakkında ifadeler kullandığını savunarak canlı yayın çağrısı yaptı.

cuneyt-ozdemir-den-kaftancioglu-na-hakaretli-cagri-yuzume-soyleyin-zirvalarinizi-721768-1.

Gazeteci – yazar Hakan Gülseven ise bütün bu olan bitene sessiz kalamadı ve bir dizi açıklama yaptı. “Cüneyt Özdemir, Canan Kaftancıoğlu’na saldırıyor, saldırırken de, “Senin arkanda CHP teşkilatı var, benim arkamda sadece 30 senelik gazeteci geçmişim var” diye kendine hayali bir haysiyetli geçmiş uydurmaya girişiyor. Halbuki Cüneyt Özdemir gazeteci değil tetikçidir. Neden mi?” diyen Gülseven madde madde açıklamalarda bulundu..

İşte Hakan Gülseven’in açıklamaları;

Şu Cüneyt Özdemir meselesinde birkaç şey söyleyeceğim. Birincisi, bu karakter “sonradan olma” değildir. İçinden çıktığı gericiliğin üzerine yapışmış olan kompleksi tüm karakterini belirlemiştir. Bu şahıs utanmaz, ama bir dönem bu ve benzerlerine paye verenler utanmalıdır.

Cüneyt Özdemir, Canan Kaftancıoğlu’na saldırıyor, saldırırken de, “Senin arkanda CHP teşkilatı var, benim arkamda sadece 30 senelik gazeteci geçmişim var” diye kendine hayali bir haysiyetli geçmiş uydurmaya girişiyor. Halbuki Cüneyt Özdemir gazeteci değil tetikçidir. Neden mi?

Cüneyt Özdemir ABD Irak’ı işgal ederken, ABD ordusuna akredite olup “iliştirilmiş gazeteci” kontenjanıyla işgalcilerle birlikte Irak’a girmişti. 1 milyonun üzerinde Iraklıyı katleden Yankilerin kumanyasından beslenip, onların gösterdiği haberleri yaptı. Yayınlayanlar utanmalı.

Cüneyt Özdemir ‘kariyer’ini hep güçlünün, makam mevki servet sahiplerinin paçalarına sürtünerek yaptı. Şimdi, “30 senelik gazeteciliğim” diye uydurduğu kişisel tarihin azı haber sunmak, çoğu amirlerinin ve Aydın Doğan’ın ayakkabılarını parlatmakla geçmiş palavra bir tarihtir.

Cüneyt Özdemir gazeteciliği “Höt!” diyene “Öteyim abi” deme gazeteciliğidir. Ekrana tinerci çocuk çıkarıp reyting yapmaya çalışırken Tayyip’ten azar yeyince, “Ben dindar ailede büyümüş bir gazeteciyim. Annesinin başı örtülü bir gazeteciyim” diye anasının arkasına gizlenmiştir.

“Ailem dindar, annemin başörtüsü var” gazetecisi Cüneyt Özdemir, Nazlı Ilıcak’ın himayesine girmekten utanmamıştır. Pensilvanya’ya gidip, Fethullah’ın dizi dibine çömelivermiştir. “Hocaefendiden çok etkilendim” yazıları yazmıştır. Yanlış ata oynamıştır. Hâlâ acısını çekiyor.

Hâlâ annesinin başörtüsünden tavşan çıkarmaya çalışan bir Cüneyt Özdemir’le muhatabız. Tayyip’e yaranmak için Canan’a vurmaya uğraşan bir alçaklığı bize “30 yıllık gazetecilik” diye yutturmaya çalışıyor üstelik. Gazeteciler içeride Cüneyt! Sen olsan olsan 30 yıllık yavşaksın.

 

 

Son Haberler

İsmet Berkan Hürriyet’ten kovuldu… Berkan: Detayları Cem Küçük’e sorabilirsiniz

Hürriyet gazetesi köşe yazarı İsmet Berkan'ın işe son verildi. Berkan'ın ayrılık haberini yandaş yazar Cem Küçük Twitter hesabından duyurdu.

Star TV Atatürk’e hakaret eden ‘AKP’li gelin adayı’ hakkında kararını verdi

Star TV Genel müdürü Ömer Özgüner, Atatürk'e hakaret eden gelin adayı Yağmur Avcı'nın programdan pazartesiyi beklemeksizin çıkartılmasını istediği öğrenildi.

Mahkemeden Atatürk’e hakaret eden Akit’e 10 Kasım ayarı

Atatürk’ün ölüm yıldönümünde ‘Zulüm 1938’de son buldu’ başlığıyla video yayınlayan Akit TV’ye verilen duruşma saati dikkat çekti. Mahkeme, duruşmayı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm saati olan 09.05’te yapmaya karar verdi.

Vatanım Sensin dizisinden flaş ‘Atatürk’ kararı

O3 Medya, "Vatanım Sensin" dizisinde sürpriz bir değişikliğe gidiliyor. Atatürk karakterini diziye dahil etme kararı aldı.

Şirin Payzın acılı velinin feryadını görmedi

Aladağ'da kül olan yurt binasının önünde kızının akıbetini öğrenmeye çalışan bir öğrenci velisi, "Burası Süleymancıların yurdu. Devlet yurdunu yıktılar, çocuklarımızı buraya yerleştirdiler" diye isyan...

Gündem

MHP İYİ Parti’nin ziyaret ettiği Başbuğ Otağı’nı dezenfekte etti!

MHP, İYİ Partililerin ziyaret ettiği yeri dezenfekte edip sosyal medyadan paylaştı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in başkanlığındaki bir grup partili, Kayseri Erciyes Tekir Yaylası'nda...

HDP Diyarbakır il eş başkanları gözaltına alındı

HDP Diyarbakır il eş başkanları gözaltına alındı.

Metro Turizm’de çocuğa cinsel istismarda bulunan muavin tutuklandı

Metro Turizm’e ait otobüste seyahat eden 17 yaşındaki bir kız çocuğu, yan koltukta kendisini izleyerek cinsel istismarda bulunan muavini cep telefonuyla kayda aldı. Sosyal medyada yayımlanan görüntülere tepki yağmasının ardından muavin Hüseyin Ç. tutuklandı.

Gazeteci Can Ataklı koronavirüse yakalandı

Gazeteci-yazar Can Ataklı, koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Davutoğlu’nun partisinde deprem… 30 kişi istifa etti!

Bursa'nın Gemlik ilçesinde kongre yapan Gelecek Partisi İlçe Teşkilatı'ndan 30 kişi istifa etti.