Hakan Bayrakçı’ya Mecidiyeköy’de saldırı!

SONAR Araştırma Şirketi sahibi Hakan Bayrakçı saldırıya uğradı.

209,109BeğenenlerBeğen
5,219TakipçilerTakip Et

SONAR Araştırma şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı saldırıya uğradı. Saldırının organize ve planlı olduğunu ifade eden Bayrakçı, saldırganı “Geçmişte çok kızdığım siyasi biri olabilir diye düşünüyorum. Bir rövanş gibi” ifadesiyle işaret etti.

Saldırının geçen salı günü Mecidiyeköy Ortaklar Caddesi’nde meydana geldiğini ifade eden Bayrakçı, yoldan geçen 4 kişinin kendisine önce omuz attığını, daha sonra tartışmaya başladıklarını söyledi.

“Şehitler tepesi boş kalsın, niye bizim kınalı kuzularımız ölsün, niye askerlerimiz şehit oluyor?”

CHP'li Barış Yarkadaş Meclis'teki ortak bildiriye imza atan partisine ve İYİ Parti'ye eleştiri yönelterek İdlib'teki şehitlerin tek sorumlusunun AKP olduğunu söyledi. 

Erol Mütercimler’den Hulusi Akar’a canlı yayında kritik soru: Askerler enkaz altında gerçek şehit sayısı 78 mi?

İdlib'de gerçekleştirilen saldırının ardından 33 askerimiz şehit oldu. Tüm Türkiye'yi yasa boğan saldırıyla ilgili çok sayıda iddia ortaya atıldı. Şehit sayısının daha fazla olduğu öne sürülürken bu iddialara ilişkin en net bilgi araştırmacı yazar Erol Mütercimler'den geldi. 

İdlib’teki 33 şehidin ardından ekranlara çıkmayan Erdoğan’ın nerede olduğu ortaya çıktı

Suriye'nin İdlib kentinde 33 askerin şehit olmasının ardından telefon diplomasisi yürüten Erdoğan, İstanbul'a gelerek Kısıklı'daki evine geçti.

İdlib’den bir şehit haberi daha!

MSB: Topçu saldırısında 1 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı

Bedelli askerlik kampanyasını başlatan Ata Benli’den tepki çeken paylaşım

İdlib'den 33 askerin şehit olmasının ardından bedelli askerlik kampanyası başlatan Ata Benli'nin Twitter'daki paylaşımı tepki çekti.
209,109BeğenenlerBeğen
5,219TakipçilerTakip Et