Habertürk spikeri: “İşe mi gidiyorsunuz? Banane amk…”

Habertürk'te spikerlik yapan Hande Sarıoğlu İnstagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafa yazdığı küfürlü mesajla tepki çekti.

Habertürk Spor Spikeri Hande Sarıoğlu instagram hesabından kanalda çektirdiği bir fotoğrafı
paylaştı ve altına şu notu düştü: “Tatiliniz bitti mi? İşe mi gidiyorsunuz? Banane amkajshsnsjsskkss ? Herkese iyi bayramlar, biz döndük, kalanlara iyi tatiller? P.s espriye duyar kasmayın, kasan sayfamı terk etsin. Net.”
[Haber görseli]

Bir takipçisinin yazdığı “Şu kadın bu kadar güzel olmasa eminim ettiği küfür 1001 çeşit eleştirilirdi :)” mesajına ise sert bir yanıt verdi ve şöyle dedi:
[Haber görseli]

Kimseye kalmaz benim ettiğim kelama laf etmek. Burası benim, istediğimi yazar, istediğimi paylaşırım. Espri anlayışı olmayan insanlar hele kaybolsunlar derhal.

Hande Sarıoğlu’nun küfürlü mesajına tepki yağdı. Sosyal medyada, bir spikere asla yakışmayan bir üsluba sahip olduğu yönünde mesajlar yer aldı.

19 yılı aşkın süredir model, dizi oyuncusu ve sunucu olarak ekranlarda boy göstersiğini söyleyen Hande Sarıoğlu mayıs ayından itibaren Habertürk ekranlarında boy gösteriyor.

2010 yılında “Aşk-ı Memnu” dizisinin son üç bölümünde Nihal ile Behlül’ün düğün organizatörü rolünü oynamıştı.

“Tayyip Bey de farkında” diyen Erol Mütercimler arşivinden çıkarttı: AKP’nin siyasal ömrü bitmiştir!

Akademisyen Erol Mütercimler, AKP'nin ideolojik bir parti olmadığını ve konjonktürel bir parti olduğunu belirterek siyasi ömrünün bittiği iddiasında bulundu. 

Süleyman Soylu’dan kadınlara tehdit: Kanuna Anayasa’ya rağmen…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün TBMM'de LasTesis eylemi yapan kadınlara ilişkin, "İçişleri Bakanı’yım, kanuna rağmen, anayasaya rağmen en geniş hakkımı kullanacağım” dedi

Kadın vekiller Süleyman Soylu’ya karşı Las Tesis’i Meclis’te gerçekleştirdi

İstanbul ve Ankara'da kadına yönelik şiddeti protesto etmek için Şili'de başlayan ve dünyaya yayılan 'Las Tesis' dansını yapmak isteyen kadınlara polis müdahale etmişti.

“Erdoğan başkanlığı getirdiğine çok pişman olacak”

T24 yazarı Mehmet Yılmaz, 2023 genel seçiminde 5 milyon yeni seçmenin, yeni partilerin olacağını ve eski nutuklarla yeni kuşak seçmeni ikna etmenin kolay olmadığını belirtti.
210,471BeğenenlerBeğen
4,596TakipçilerTakip Et