Günah çıkartan Emre Uslu itirafçı mı olacak?

ABD’de bulunan FETÖ firarisi Emre Uslu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda FETÖ elebaşı Gülen’e saygı duyduğunu belirterek, “Cemaatin demokrasiye katkı sunabileceğini düşünüp umutlanmıştım ama artık kuşkuluyum” dedi.

208,795BeğenenlerBeğen
7,487TakipçilerTakip Et

ABD’de bulunan FETÖ firarisi Emre Uslu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım dikkat çekti. FETÖ ile organik bağının bulunmadığını savunan Uslu, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’e saygı duyduğunu ancak artık kuşku duyduğunu söyledi.

Emre Uslu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Gülen Cemaati üyesi değilim, Cemaat ile hiç bir ORGANİK ilişkim yoktur. Cemaat Anadolu’nun muhafazakar insanlarını eğitim yoluyla merkeze taşıyıp dünyaya açtığı için Sn. Gülen’e saygı duyarım. Cemaatin demokrasiye katkı sunabileceğini düşünüp umutlanmıştım ama artık kuşkuluyum.”

emre.JPG

7 YORUM

  1. Bu da mı fetö taktiği yoksa…Baktı ABD de ölenlerin sayısı artmaya başladı.Bu da ötmeye başladı.Bunun bulunduğu şehre geldiğinde daha fazla bilgi geleceğine eminim.hele mahalle semtine filan gelirse Türkiye beni acilen alsın her şeyi söyleyeceğim diyecektir.

    Ülkede idam olsaydı bunlar aslında yaşamıyor olacaktı.

  2. bu papaz organik bağım yok diyor. bunun yoksa hiç bir kimsenin yoktur.her komployu önce bu yazıyordu. ilk dışarı çıkanalrdan bir tanesi buydu. ne ile geçiniyor bu zamandır. ne diye onların üniversitelerinde görev yapıyor. sahtekar papaz.

  3. Dön baba dönelim,hacılara gidelim diyor yani.Ülen F.Gülen denen herifin,CIA nın kullandığı belki binlerce adam dan biri olduğunu hala daha kavrayamamış bu ahmak.

  4. Hadi len ordan sen bizi bu milleti zeka özürlü veya salakmı sanırsın beyni yıkanmış dangalak HANINI beklediğin Sahibin kemiğini kesti galiba havlamayı kestiğine göre

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Erdoğan: Yardım kampanyasını devletimiz yürütüyor, devlet içinde devlet olmanın anlamı yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları ile video konferans toplantısında konuştu.

Engin Altay açtığı ağzını yumdu gözünü: Bunun adı yalakalıktır, kepazeliktir, haraçtır

Meclis’e sunulan infaz paketine tepki gösteren CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, “Konuşmak mı suç adam öldürmek mi suç. Vallahi billahi konuşmak Ak Parti’ye göre daha büyük bir suç” dedi. Yargıtay’ın Erdoğan’ın başlattığı bağış kampanyası için destek isteyen Yargıtay’a da yüklenen Altay, “Yargıtay Başkanı nedir bu? Bunun adı da kepazeliktir. Yargının el üstünde Türkiye’ye Korona vergisini kendi yargıtay üyelerine talimatla emretmek kepazeliktir” diye konuştu.

‘Saray’ın 1 gününü finanse etmek için 877 bin yurttaşın Korona yazıp göndermesi gerekiyor’

CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, “Saray’ın sadece 1 günlük harcamasını finanse etmek için 877 bin yurttaşın Korona yazıp 8119’a göndermek gerekiyor” ifadeleriyle yardım kampanyası başlatan iktidarın israfını gözler önüne serdi.

Yargıtay’ın başına geçen Ethem Sancak’ın eniştesinden Erdoğan’ın kampanyasına zorunlu bağış dayatması: En az 1000 TL!

Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca da hakim ve savcılar başta olmak üzere diğer çalışanlardan kampanyaya destek olunmasını istedi.

Mansur Yavaş’tan yardım kampanyalarını engelleyen iktidara insanlık dersi!

Mansur Yavaş, "Kimse endişe etmesin! Planladığımız yardımlara devam edeceğiz. Kimseyi aç ve açıkta bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.
208,795BeğenenlerBeğen
7,487TakipçilerTakip Et