Cumartesi / 8 Ağustos 2020

Grinin 50 Tonu filmindeki fanteziyi uygulamak isterken ölüyordu

Akıl almaz cinsel fanteziler sebebiyle uzun süre gündemden düşmeyen 'Grinin 50 Tonu' filmindeki fanteziye özenen genç bir kadın, az kalsın canından oluyordu.

206,487BeğenenlerBeğen
8,612TakipçilerTakip Et

İspanya’da bir kadın Grinin 50 Tonu filmindeki fanteziyi uygulamak isteyince az kalsın canından oluyordu.

Aracının içinde önce ağzını kapatan ve daha sonra kendini plastik kelepçeyle bağlayan kadın ölümle yüz yüze geldi.
Otoparkın yakınından geçenler tek kapılı ufak bir otomobilden gelen korna seslerinden şüphelendi. Ara ara gelen seslere doğru ilerleyen kişiler, araca yaklaştıklarında ise otomobilin içinde ağzı bantlı ve elleri de direksiyona kelepçelenmiş bir kadın gördü.

KAÇIRILDIĞINI SANDILAR
Genç kadının kaçırılmış olduğundan endişe eden İspanyollar sabah saat 11:00 sularında polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri aracın kapısını güçlükle açıp kadını kurtardı.

Aracın kornasını burnuyla çalan kadının yaptığı açıklama ise polis dahil herkesi şoke etti.

“ÖLEBİLİRDİ”
Kadın, “Grinin 50 Tonu’ndaki bir sahneyi canlandırmak istedim. Fantezi yaparken her şey kontrolden çıktı. Benim bir sevgilim yok ve yalnızım” dedi. İspanyol basınının ismini açıklamadığı kadın, 2 saat boyunca araçta mahsur kaldığını söylerken, ellerini çok sert bir biçimde bağladığı için hastaneye kaldırıldı. Olay yerine gelerek kadını kurtaran polisler, “Nefes alış verişlerinde sorun var, eğer kurtarmasaydık ölebilirdi” açıklamasını yaptı.

Muharrem İnce’den flaş yeni parti açıklaması

CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kuracağı ileri sürülen Muharrem İnce çarpıcı bir açıklama yaptı

Muharrem İnce’nin partisinin adı Ulusal Sol mu?

Muharrem İnce’nin kuracağı partinin adı merak konusu. CHP’de bir kopuş hareketi başlatan İnce yeni parti için çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık 2 yıl önce CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce yeniden siyasetin hareketli dünyasına adım attı.

Altın çıldırdı, dolar yanıyor… Troller Berat Albayrak’ı yedirmeyiz kampanyası başlattı

AK troller Berat Albayrak için twitter'da kampanya başlattı.

Alman Dergisi’nde Erdoğan’ın servetini yazdılar: Kağıt üstündeki servetin yanı sıra buzdağının görünmeyen kısmı var

Almanya’da yayımlanan Focus dergisi, Erdoğan’ın servetini gündeme taşıdı. Derginin iddiasına göre Erdoğan’ın kağıt üzerinde görünen servetinin yanı sıra bir de buzdağının görünmeyen yüzü var. Ve Erdoğan’ın asıl serveti çocuklarının ve ailesinin üzerinde…

Bahçeli Ayasfoya için dün ne demişti? Bugün ne yaptı?

Devlet Bahçeli, 2015 yılında Trabzon'da yaptığı mitingde "Bunlar sırf tertemiz mümin duygularla oynamak ve sömürmek için Ayasofya Cami’ni bile kullanabileceklerdir." ifadelerini kullanmıştı.
206,487BeğenenlerBeğen
8,612TakipçilerTakip Et