Gökçek’ten çirkin provokasyon: “Kavga mı ettin, merdivenden mi düştün? Bu ne iş İmamoğlu”

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın emriyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan istifa eden Melih Gökçek yeni bir provokasyona imza atmaya çalıştı.

207,642BeğenenlerBeğen
7,890TakipçilerTakip Et

Halkweb Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emriyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan istifa eden Melih Gökçek yeni bir provokasyona imza atmaya çalıştı.

Sosyal medya hesabından Ekrem İmamoğlu’nun geçirdiği bir kaza sonrası yüzünde oluşan yaraların olduğu fotoğrafı paylaşan Gökçek, “Kavga mı ettin, bu fotoğraf ne zaman çekildi, kamuoyunu aydınlat” dedi.

Peki Ekrem İmamoğlu’nun bu görüntüsünün sebebi ne?

İmamoğlu 2015’te Beylikdüzü Belediye Başkanlığı döneminde CHP’li Meclis Üyesi Nazım Çuhalı’nın oğlu Dr. Deniz Çuhalı’yı düşmekten kurtarmak isterken talihsiz bir kaza geçirmişti.

Deniz Çuhalı ile Büyükçekmece World Point’te yemek yedikten sonra merdivenlerden çıkarken dengesini kaybeden Çuhalı’yı tutmak isteyen İmamoğlu yere düşmüştü. Yere düşen İmamoğlu’nun kırılan gözlüğü yüzünün sol yanının darbe almasına neden olmuştu. İmamoğlu’nun yüzüne üç dikiş atılmıştı.

loading...

Yeni kabine listesi haberleri doğru mu?

Sosyal medyada, bu saatler itibariyle en çok paylaşılan liste, yeni kabine listesi....

Enis Berberoğlu’ndan ilk açıklama!

Milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından yeniden cezaevine girecek olan Enis Berberoğlu'ndan ilk açıklama geldi.

Kılıçdaroğlu’ndan milletvekilliği düşürülen Enis Berberoğlu hakkında açıklama

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında kesinleşmiş yargı kararı olduğu gerekçesiyle milletvekilliği düşürülen CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında açıklama yaptı.

Haftalardır darbe yaygarası yapan AKP Meclis’e Saray darbesi yaptı… Meclis ‘darbeci AKP’ sloganıyla inledi!

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, HDP Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları ve Hakkari Milletvekili Leyla Güven’in milletvekillikleri düşürüldü.

CHP’li Enis Berberoğlu ile HDP’li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları’nın milletvekillikleri düşürüldü

CHP'li Enis Berberoğlu ve HDP'li Leyla Güven ile Musa Farisoğulları hakkındaki mahkeme kararları TBMM Genel Kurulu'nda okundu. Üç ismin milletvekilliği düşürüldü.
207,642BeğenenlerBeğen
7,890TakipçilerTakip Et