Gökçek’in kanalı “Mansur Yavaş aleyhine yayın yapayım” derken vatandaştan tokadı yedi

Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek'in Beyaz TV'si Mansur Yavaş'ı kötülemek amacıyla haber yapmaya gittiği Beypazarı'nda vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.

AKP’den tasyfiye edilerek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğundan alınan Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in yayın koordinatörlüğünü yaptığı Beyaz TV, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı kötülemek amacıyla Beypazarı’na bir mezarlıkla ilgili haber yapmak için gitti.

Bir vatandaş, kendisine soru soran Beyaz TV muhabirinin “yalan haber” yaptığını söyleyerek tepkisini gösterdi.

MELİH GÖKÇEK ZAMANINDA ŞEHİTLİK BİLE BERBAR DURUMDAYKEN ŞİMDİ Mİ AKLINIZA GELDİ?

Vatandaş muhabire, “Beyaz TV’nin kime nasıl haber yaptığını çok iyi biliyoruz. Ben mezarlığa sürekli giriyorum. Mezarlık her sene bu mevsimde böyle olur. Sonrasında gelir temizlenir. Bu niye Melih Gökçek zamanında berbat durumdayken, şehitlik bile berbat durumdayken yayınlanmıyordu da. Şimdi mi aklınıza geldi? Beyaz TV, Beypazarı gibi bir ilçeyi şimdi mi düşünür oldu? Çok merak ediyorum gerçekten” sorusunu yöneltti.

İŞTE O ANLAR: 

VATANDAŞTAN BEYAZ TV’YE: “HARAM PARA YİYORSUNUZ!”
Muhabirin “Bize burası kötü dediler, biz de çekiyoruz” demesi üzerine, vatandaş, “Niye Melih Gökçek zamanında kimse buraya kötü denmedi acaba. Aldığınız maaş haram. Siz burdaki her kötü şeyi Mansur Yavaş’tan biliyorken burayı (Beypazarı) hala bir AKP’li belediye yönetiyor. Böyle şeylerle habercilik olmaz. Haram para yiyorsunuz. Yanlış iş yapıyorsunuz. ” karşılığını verdi.

En çok okunan haberler

Kanlı pazarın planlayıcısı Mehmet Şevki Eygi öldü

Kanlı Pazar’ın planlayıcılarından, Özel Harp Dairesi'nin 'komünizmle mücadele'de görevlendirdiği gerici yazar Mehmet Şevki Eygi 86 yaşında öldü.

“Her şey çok güzel olacak” demeyen ünlüler İBB’den milyonları götürmüş

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, İBB ihalelerinden yandaş sanatçılara giden paraları yazdı.

Fatih Portakal’dan Ekrem İmamoğlu’na çılgın öneri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde istifa etmeyen yöneticiler için Fatih Portakal Twitter hesabından öneride bulundu. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu belediyeden istifa ettiklerini söyleyen kişilerin hala belediye iştiraklerinde çalışmaya devam etmesiyle ilgili açıklama yapmıştı.

Binali Yıldırım’dan Soylu’ya: Bu ne maskaralık Süleyman Bey

AKP'nin iki önemli ismi arasında geçen diyalog ortaya çıktı.

AKP, İstiklal Caddesi’nin adını Mursi Caddesi olarak değiştirdi!

Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet’in kuruluşunun temellerinin atıldığı 4 Eylül Kongresinin yapıldığı Sivas’ta, AKP’li Belediye İstiklal Caddesi’nin adını “Şehit Muhammed Mursi Caddesi” olarak değiştirdi.

Diplomayı göstermek bu kadar mı zor?

Tacettin Çolak yazdı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmet Şimşek’le görüştü: İkna edemedi

AKP’li küskünlerin yeni parti kurma çalışmaları devam ediyor. Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eski bakanlardan Ali Babacan liderliğinde kurulacak partiye destek verdiği biliniyor. Kurucusu olduğu AKP’den istifa eden Babacan’ın ekibinde eski Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in de olduğu biliniyor.

AKP’li Tevfik Göksu: İmamoğlu yönetimi bahane üretmesin, enkaz menkaz yok

İstanbul’un AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, İstanbul belediyesinin borcu olmadığını söyleyerek mevcut yönetimi ‘bahane üretmekle’ suçladı.

Ali Babacan’ın ekibinden medya atılımı: Gazete ve haber sitesi kuracaklar

Eski bakanlardan Ali Babacan’ın kurucusu olduğu partiden istifa etmesi sonrası yeni parti kurma hazırlıkları hızlandı. Babacan ve ekibinin bu kapsamda medya atılımı da yapacağı iddia edildi.

S-400 sonrası ilk karşı hamle: ABD, Güney Kıbrıs’a silah ambargosunu kaldırdı

ABD Temsilciler Meclisi, Kıbrıs Cumhuriyeti’ne (Güney Kıbrıs) uygulanan silah ambargosunun kaldırılmasını düzenleyen yasayı kabul etti.

AKP, İstiklal Caddesi’nin adını Mursi Caddesi olarak değiştirdi!

Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet’in kuruluşunun temellerinin atıldığı 4 Eylül Kongresinin yapıldığı Sivas’ta, AKP’li Belediye İstiklal Caddesi’nin adını “Şehit Muhammed Mursi Caddesi” olarak değiştirdi.

İBB’de 60 milyar liralık bütçenin 40 milyarı hala istifa eden AKP’lilerin elinde

İBB’nin 60 milyar liralık bütçesinin yaklaşık 40 milyar liralık bölümünü oluşturan iştiraklere İBB Başkanı İmamoğlu’nun yönetici ataması engelleniyor. AKP döneminin yöneticileri koltuklarından kalkmıyor.

Kanlı Pazar öncesi ‘Cihat çağrısı yapan’ Mehmet Şevket Eygi’nin tabutunu Erdoğan taşıdı

Tarihe “Kanlı Pazar” olarak geçen 16 Şubat 1969 öncesi, Bugün gazetesinden cihat çağrısı yapan Mehmet Şevki Eygi, tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybetti. AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan gerici yazar Mehmet Şevket Eygi için Fatih Camii’nde kılınan cenaze namazında konuştu.