Gökçek’in kanalı “Mansur Yavaş aleyhine yayın yapayım” derken vatandaştan tokadı yedi

Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek'in Beyaz TV'si Mansur Yavaş'ı kötülemek amacıyla haber yapmaya gittiği Beypazarı'nda vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.

AKP’den tasyfiye edilerek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğundan alınan Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in yayın koordinatörlüğünü yaptığı Beyaz TV, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı kötülemek amacıyla Beypazarı’na bir mezarlıkla ilgili haber yapmak için gitti.

Bir vatandaş, kendisine soru soran Beyaz TV muhabirinin “yalan haber” yaptığını söyleyerek tepkisini gösterdi.

MELİH GÖKÇEK ZAMANINDA ŞEHİTLİK BİLE BERBAR DURUMDAYKEN ŞİMDİ Mİ AKLINIZA GELDİ?

Vatandaş muhabire, “Beyaz TV’nin kime nasıl haber yaptığını çok iyi biliyoruz. Ben mezarlığa sürekli giriyorum. Mezarlık her sene bu mevsimde böyle olur. Sonrasında gelir temizlenir. Bu niye Melih Gökçek zamanında berbat durumdayken, şehitlik bile berbat durumdayken yayınlanmıyordu da. Şimdi mi aklınıza geldi? Beyaz TV, Beypazarı gibi bir ilçeyi şimdi mi düşünür oldu? Çok merak ediyorum gerçekten” sorusunu yöneltti.

İŞTE O ANLAR: 

VATANDAŞTAN BEYAZ TV’YE: “HARAM PARA YİYORSUNUZ!”
Muhabirin “Bize burası kötü dediler, biz de çekiyoruz” demesi üzerine, vatandaş, “Niye Melih Gökçek zamanında kimse buraya kötü denmedi acaba. Aldığınız maaş haram. Siz burdaki her kötü şeyi Mansur Yavaş’tan biliyorken burayı (Beypazarı) hala bir AKP’li belediye yönetiyor. Böyle şeylerle habercilik olmaz. Haram para yiyorsunuz. Yanlış iş yapıyorsunuz. ” karşılığını verdi.

En çok okunan haberler

AKP’de Süleyman Soylu istifası: Devleti küçük düşürdü

"Partimden; Kuruluş ilkelerinden uzaklaşması, Doğu Perinçek ve Osman Öcalan’la aynı çizgide buluşmasından duyduğum rahatsızlık ve icra makamındaki bakanımızın Diyarbakır HDP il binası önünde Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve partimizi düşürdüğü aciz durumu aklım ve vicdanımın kabul etmemesi neticesiyle çok sevdiğim Ak Partimden üzülerek istifa kararı almış bulunmaktayım. "

Hayatını kaybeden Neslican Tay’ın ardından alçak mesaj: Cennete gidecekmiş, bu çıplaklıkla zor

Neslican Tay'ın ölümü tüm Türkiye'yi yasa boğarken Akferaset adlı hesaptan alçakça bir mesaj paylaşıldı. 

“Erdoğan’ın diploması yok” diyen yazara şok!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasına ilişkin 'Diplomasız' adlı kitabı yazan Ergün Poyraz'a dava açıldı.

Erdoğan’dan vakıflarla ilgili açıklama: ‘Ben bu boyutta olduğunu bilmiyordum’

Erdoğan, MYK toplantısında vakıflar konusuna değinerek, İmamoğlu ile konuşacağını belirtti.

Ekrem İmamoğlu 90’da 90’a taktı!

Tartışmalı çıkışlarıyla bilinen İlahiyatçı Nurettin Yıldız, bu kez de kadınların kaç kilometre araç süreceğine karıştı. Yıldız'ın açıklamaları Türkiye'nin gündemine otururken en sağlam yanıt İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan geldi. 

Başkan Turan Hançerli Avcılar sahilinde çöp topladı

Avcılar Belediyesi Avcılar Kent Konseyi ve Avcılar Çevre Derneği, 21 Eylül Dünya Çevre Günü’nde temizlik seferberliği başlattı.

MHP’lilere kaçakçılık operasyonu: 4 kişi tutuklandı, il başkanı istifa etti

Antalya'da MHP'lilere yönelik silah kaçakçılığı operasyonunda 4 kişi tutuklandı

İBB Sözcüsü Murat Ongun’dan ‘Reis Bey’ açıklaması: Bir kez sergilenmesinin maliyeti 368 bin!

İBB Sözcüsü Murat Ongun, Necip Fazıl Kısakürek’in 1960 yılında yazdığı ‘Reis Bey’ adlı oyunun İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin repertuardan çıkarılmasıyla ilgili açıklama yaptı.

AKP’li vekilden büyükelçi yapılan Bağış’a ‘Bakara’ göndermesi

17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarının kilit isimlerinden olan ve o dönem 2013'te bakanlık görevinden istifa eden Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış'ın Prag Büyükleçiliği’ne atanması tartışma yaratmaya devam ediyor.

Millet İttifakı’nda sular durulmuyor… İYİ Parti Sözcüsü: Biz bu bileşenin içinde olmayız

Millet İttifakı bileşenlerinden İyi Parti, diğer bileşen CHP’yi HDP üzerinden eleştirdi.

AKP’de Süleyman Soylu istifası: Devleti küçük düşürdü

"Partimden; Kuruluş ilkelerinden uzaklaşması, Doğu Perinçek ve Osman Öcalan’la aynı çizgide buluşmasından duyduğum rahatsızlık ve icra makamındaki bakanımızın Diyarbakır HDP il binası önünde Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve partimizi düşürdüğü aciz durumu aklım ve vicdanımın kabul etmemesi neticesiyle çok sevdiğim Ak Partimden üzülerek istifa kararı almış bulunmaktayım. "

Neslican Tay hakkında alçak tweetleri atan şahısların kimliği tespit edildi!

Kansere karşı verdiği mücadele ile gündeme gelen ve bununla simgeleşen Neslican’ın hayatını kaybetmesinin ardından sosyal medyada paylaşılan fotoğrafları aktrollerin çirkin saldırılarına maruz kaldı. Avukat Umur Yıldırım, sosyal medyada tepki toplayan çirkin paylaşımları yapan şahısların kimliğini ifşa etti.