Gökçek’in kanalı “Mansur Yavaş aleyhine yayın yapayım” derken vatandaştan tokadı yedi

Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek'in Beyaz TV'si Mansur Yavaş'ı kötülemek amacıyla haber yapmaya gittiği Beypazarı'nda vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.

207,633BeğenenlerBeğen
7,888TakipçilerTakip Et

AKP’den tasyfiye edilerek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğundan alınan Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in yayın koordinatörlüğünü yaptığı Beyaz TV, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı kötülemek amacıyla Beypazarı’na bir mezarlıkla ilgili haber yapmak için gitti.

Bir vatandaş, kendisine soru soran Beyaz TV muhabirinin “yalan haber” yaptığını söyleyerek tepkisini gösterdi.

MELİH GÖKÇEK ZAMANINDA ŞEHİTLİK BİLE BERBAR DURUMDAYKEN ŞİMDİ Mİ AKLINIZA GELDİ?

Vatandaş muhabire, “Beyaz TV’nin kime nasıl haber yaptığını çok iyi biliyoruz. Ben mezarlığa sürekli giriyorum. Mezarlık her sene bu mevsimde böyle olur. Sonrasında gelir temizlenir. Bu niye Melih Gökçek zamanında berbat durumdayken, şehitlik bile berbat durumdayken yayınlanmıyordu da. Şimdi mi aklınıza geldi? Beyaz TV, Beypazarı gibi bir ilçeyi şimdi mi düşünür oldu? Çok merak ediyorum gerçekten” sorusunu yöneltti.

İŞTE O ANLAR: 

VATANDAŞTAN BEYAZ TV’YE: “HARAM PARA YİYORSUNUZ!”
Muhabirin “Bize burası kötü dediler, biz de çekiyoruz” demesi üzerine, vatandaş, “Niye Melih Gökçek zamanında kimse buraya kötü denmedi acaba. Aldığınız maaş haram. Siz burdaki her kötü şeyi Mansur Yavaş’tan biliyorken burayı (Beypazarı) hala bir AKP’li belediye yönetiyor. Böyle şeylerle habercilik olmaz. Haram para yiyorsunuz. Yanlış iş yapıyorsunuz. ” karşılığını verdi.

loading...

Yeni kabine listesi haberleri doğru mu?

Sosyal medyada, bu saatler itibariyle en çok paylaşılan liste, yeni kabine listesi....

Enis Berberoğlu’ndan ilk açıklama!

Milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından yeniden cezaevine girecek olan Enis Berberoğlu'ndan ilk açıklama geldi.

Kılıçdaroğlu’ndan milletvekilliği düşürülen Enis Berberoğlu hakkında açıklama

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, hakkında kesinleşmiş yargı kararı olduğu gerekçesiyle milletvekilliği düşürülen CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında açıklama yaptı.

Haftalardır darbe yaygarası yapan AKP Meclis’e Saray darbesi yaptı… Meclis ‘darbeci AKP’ sloganıyla inledi!

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, HDP Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğulları ve Hakkari Milletvekili Leyla Güven’in milletvekillikleri düşürüldü.

CHP’li Enis Berberoğlu ile HDP’li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları’nın milletvekillikleri düşürüldü

CHP'li Enis Berberoğlu ve HDP'li Leyla Güven ile Musa Farisoğulları hakkındaki mahkeme kararları TBMM Genel Kurulu'nda okundu. Üç ismin milletvekilliği düşürüldü.
207,633BeğenenlerBeğen
7,888TakipçilerTakip Et