“Gerçekliğimize hayran kalıyorum”

2015 Miss Turkey 4'üncü güzeli Berfu Yenenler, oyuncu eşi Eser Yenenler ve oğlu Kuzey ile çekildiği aile pozunu sosyal medya hesabına ekledi. Yenenler, paylaşımına "Her baktığımda gerçekliğimize hayran kalıyorum" notunu düştü

Eser Yenenler ile Berfu Yenenler, 2019 yılının haziran ayında evlendi.

Çiftin bebekleri Kuzey ise ekim ayında dünyaya geldi.

Berfu Yenenler'den aile pozu: Gerçekliğimize hayran kalıyorum - Magazin haberleri

“GERÇEKLİĞİMİZE HAYRANIM”

Sosyal medya hesabını aktif kullanan Yenenler, bu kez eşi ve oğlu ile verdiği pozunu, “Gerçekliğini, duygularını kaybetmiş, her şeye rağmen bir o kadar gerçek bir o kadar güçlü… Her baktığımda gerçekliğimize hayran kalıyorum” ifadeleriyle yayınladı.

Berfu Yenenler’in paylaşımı kısa sürede 60 binden fazla beğeni aldı.

Berfu Yenenler'den aile pozu: Gerçekliğimize hayran kalıyorum - Magazin haberleri

“KOCAM BENİ BAHÇEYE EKTİ”

Yenenler, geçtiğimiz gün Eser Yenenler’in sürdüğü el arabasının içinde otururken çekilen fotoğrafına “Kocamın beni bahçeye ektiği bir gün” şeklinde espirili bir not düşmüştü.

Öte yandan son zamanlarda tüm dünyaya yayınlan ve insan sağlığını tehdit eden koronavirüs salgını ve oğullarını doğa ile iç içe büyütme fikri, çiftin taşında kararı almasına neden olmuştu.

Berfu Yenenler, geçtiğimiz haftalarda çektiği bir videoda yeni evlerini tanıtarak “İstanbul’dan uzaktayız. Bayağı dağlık, ormanlı bahçeli bir yer. Burası bir site gibi, etrafta komşularımız var” ifadelerini kullanmıştı.

Son Haberler