Genco Erkal’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert tepki: Sen ne diyorsun be adam?

Ünlü oyuncu Genco Erkal, İstanbul seçimlerine ilişkin "İnşallah bu işi hırsızlara bırakmayacağız" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert bir yanıt verdi.

207,618BeğenenlerBeğen
7,893TakipçilerTakip Et

Ünlü oyuncu Genco Erkal, İstanbul seçimlerine ilişkin “İnşallah bu işi hırsızlara bırakmayacağız” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sert bir yanıt verdi.

Erkal “Sen ne diyorsun be adam, kim hırsız, nereden çıkarttın bu lafı” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan vazgeçmiyor: Hadi biz hatalıyız, peki hırsızın hiç mi suçu yok?

YSK’nın gerekçeli kararında bu ifadelerin olmamasına vurgu yapan Erkal, “Senin yüksek yargıçların bile bu kadarını söylemeye yeltenmedi, sen hâlâ hırsız diyorsun. Hırsız halkın verdiği mazbatayı seçilmiş başkanın elinden çalandır” dedi.

İŞTE GENCO ERKAL’IN AÇIKLAMASI: 

“Hırsızlara bu işi bırakmayacağız,“ demiş. Sen ne diyorsun be adam, kim hırsız, nerenden çıkarttın bu lâfı, senin yüksek yargıçların bile bu kadarını söylemeye yeltenmedi, sen hâlâ hırsız diyorsun. Hırsız halkın verdiği mazbatayı seçilmiş başkanın elinden çalandır.

İMAMOĞLU: ALLAH ISLAH ETSİN

CHP’nin İBB Adayı Ekrem İmamoğlu da Erdoğan’a “Kim hırsız? Benim bildiğim hırsız hakkında soruşturma açılır. Bu dil yakışmıyor. Kötü söz sahibine aittir. Allah ıslah etsin” yanıtını vermişti.

Ekrem İmamoğlu’ndan “hırsızlara bırakmayacağız” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çok konuşulacak yanıt

loading...

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın Süleyman Soylu’ya attığı golün ardından Davutoğlu’ndan altın vuruş!

AKP'den ayrılarak Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, tutarsız kararların ardından "Bu bir yönetim krizi değilse, nedir?" sorusunu yöneltti. 

Deniz Zeyrek’ten bomba iddia: Süleyman Soylu’nun yerine gelecek ismi açıkladı

Gazeteci Deniz Zeyrek, olası bir kabine değişikliğinde Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı görevinden alınması halinde yerine Hakan Fidan'ın gelebileceğini yazdı.

Erdoğan, sokağa çıkma yasağını iptal etti

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 ili kapsayan sokağa çıkma yasağını iptal ettiğini duyurdu.

İmamoğlu: İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor

Göreve başladığı günden bu yana karşılaştığı engeller için "Akla mantığa uymuyor" diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor" dedi.
207,618BeğenenlerBeğen
7,893TakipçilerTakip Et