Gazeteci Bülent Aydemir, Erdoğan’ın danışmanından özür diledi: Teyitsiz bilgi verdim

Habertürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başdanışmanı Gülşen Orhan'dan canlı yayında özür diledi.

Habertürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir sabah saatlerinde çığ felaketiyle ilgili yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve AKP eski milletvekili Gülşen Orhan’ı suçlamıştı.

Bülent Aydemir, “Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve eski AKP milletvekili uyarıları dinlemedi. İş makinaları ile yolu açtırdı. Yüksek desibel çığı tetikledi ve minibüs çığın altında kaldı” sözleriyle ilgili yeni açıklama yaptı.

Habertürk temsilcisinin çığ faciasında suçladığı Erdoğan’ın başdanışmanı Gülşen Orhan’dan açıklama

Van’daki çığ faciasıyla ilgisi olduğu iddia edilen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen Orhan sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Habertürk Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, Gülşen Orhan’ın iş makinaları ile yolu açtırdığını önü sürmüştü. Gülşen Orhan ise anlatılanların yalan olduğunu söyledi.

HaberTürk Ankara Temsilcisi: Çığa Erdoğan’ın başdanışmanı sebep oldu

BÜLENT AYDEMİR ÖZÜR DİLEDİ

Gülşen Orhan’ın açıklamaları sonrası Habertürk ekranlarına çıkan Bülent Aydemir özür diledi.

Aydemir canlı yayında “Bu acıyı çok yakından hissediyoruz. Bölgeden aldığım bilgiyi aktardım. Teyitsiz bilgi verdiğim için Gülşen Orhan’dan, vatandaşlardan özür diliyorum” ifadelerini kullandı.

Gülşen Orhan’ı şahsen ziyaret etmek istediğini belirten Bülent Aydemir, canlı yayında çığ faciasında Gülşen Orhan’la ilgili sözleri için özür diledi.

Son Haberler