Gani Müjde’den sosyal medyayı ayağa kaldıran 21 bin kişilik “seks” anketi

Ünlü Senarist ve Yönetmen Gani Müjde, sosyal medyada 21 bin kişinin katıldığı bir “seks” anketi gerçekleştirdi.

Sosyal medya son dönemde yapılan anketlerle gündeme geliyor. Twitter’ın anket uygulamasını Ünlü Senarist ve Yönetmen Gani Müjde yeni kitabı için kullandı.

Gani Müjde, sosyal medyada 21 bin kişinin katıldığı bir “seks” anketi gerçekleştirdi.

“Seksin insan hayatında kapladığı abartılı yeri eğlenceli bir dille anlatan kitap yazmaya başladım. Adı ne olsun?” sorusunun yöneltildiği ankette, katılanların yüzde 34’ü “Seks eski bir yalan”, yüzde 41’i “Yasak Elma” ve yüzde 25’i ise “Seks Yalanları” dedi.

İŞTE O ANKET…

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse İncirlik’i de kapatırız

ATV ve A Haber ortak canlı yayınına katılarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Kongresi'deki Ermeni Soykırımı kararına tepki göstererek, İncirlik Hava Üssü'nün ABD'nin kullanımına kapatılabileceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı strese sokan AKP anketi: Bahçeli ayağına pranga oldu

İktidar partisinin yaptırdığı kamuoyu araştırmalarında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a MHP seçmenindeki desteğin ciddi oranda düştüğü belirtildi.

“Tayyip Bey de farkında” diyen Erol Mütercimler arşivinden çıkarttı: AKP’nin siyasal ömrü bitmiştir!

Akademisyen Erol Mütercimler, AKP'nin ideolojik bir parti olmadığını ve konjonktürel bir parti olduğunu belirterek siyasi ömrünün bittiği iddiasında bulundu. 

Süleyman Soylu’dan kadınlara tehdit: Kanuna Anayasa’ya rağmen…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün TBMM'de LasTesis eylemi yapan kadınlara ilişkin, "İçişleri Bakanı’yım, kanuna rağmen, anayasaya rağmen en geniş hakkımı kullanacağım” dedi
210,472BeğenenlerBeğen
4,597TakipçilerTakip Et