Pazartesi / 6 Temmuz 2020

Gani Müjde’den ses getiren anket: Hangi komedyeni cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz?

Gani Müjde Ukrayna’da bir komedyenin cumhurbaşkanı seçilmesi üzerine ”Türkiye’de hangi komedyeni cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz” yazarak twitter’da bir anket yaptı. Anket şıklarında Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar ve Yılmaz Erdoğan bulunuyor. Tweeti gören ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan Gani Müjde’nin paylaştığı bu tweete esprili yanıt gecikmedi. ”Ukrayna’da bir komedyen (Zelenskiy) cumhurbaşkanı seçildi. Peki Türkiye’de hangi […]

207,012BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et

Gani Müjde Ukrayna’da bir komedyenin cumhurbaşkanı seçilmesi üzerine ”Türkiye’de hangi komedyeni cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz” yazarak twitter’da bir anket yaptı. Anket şıklarında Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar ve Yılmaz Erdoğan bulunuyor.

Tweeti gören ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan Gani Müjde’nin paylaştığı bu tweete esprili yanıt gecikmedi.

”Ukrayna’da bir komedyen (Zelenskiy) cumhurbaşkanı seçildi. Peki Türkiye’de hangi komedyeni Cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz?”

gani-mujdeden-ses-getiren-anket-hangi-komedyeni-cumhurbaskani-olarak-gormek-istersiniz

 

Cem Yılmaz bu tweeti alıntılayarak:

Komedinin selameti için,seçimlere girmeyi düşünmüyorum gani-mujdeden-ses-getiren-anket-hangi-komedyeni-cumhurbaskani-olarak-gormek-istersiniz

yazdı

gani-mujdeden-ses-getiren-anket-hangi-komedyeni-cumhurbaskani-olarak-gormek-istersiniz

gani-mujdeden-ses-getiren-anket-hangi-komedyeni-cumhurbaskani-olarak-gormek-istersiniz

Gani Müjde’nin yaptığı ankete 18.000’den fazla kişi katıldı. Cem Yılmaz her ne kadar ”Komedinin selameti için seçime girmeyi düşünmüyorum” yazmış olsa da %70 oyla önde gidiyor.

gani-mujdeden-ses-getiren-anket-hangi-komedyeni-cumhurbaskani-olarak-gormek-istersiniz

Levent Gültekin açıkladı: Erdoğan’a çok yakın isimden “Ülke yıkıma gidiyor engelleyemiyoruz” itirafı

Gazeteci Levent Gültekin, Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına konuk oldu. Programda, Erdoğan'a çok yakın bir kişiyle konuştuğunu belirten Gültekin, birinci halkadaki ismin kendisine "Ülke büyük bir yıkıma gidiyor ve engelleyemiyoruz" dediğini aktardı.

CHP Sözcüsü, CNN’in İlhan Kesici üzerinden İmamoğlu gerilimi yaratma stratejisini üç cümleyle bozdu!

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Sözcüsü Faik Öztrak basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının soru cevap bölümünde CNN Türk muhabiri Öztrak'a İlhan Kesici'nin İBB ve Ekrem İmamoğlu'na yönelik sert eleştirilerini hatırlattı. Öztrak soruya "İBB'yi ve İmamoğlu'nu ilk günde tebrik ettim, şimdi de tebrik ediyorum" dedi.

Davutoğlu’ndan Ahmet Hakan’a çok konuşulacak ‘Erdoğan’ yanıtı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ulaştırma Bakanı’nın bir gecede aniden görevden alınmasının arkasından Cengiz, Limak ve Kalyon’un kaybettiği ihale çıktı: Yeni Bakan geldi, kaybedilen ihale iptal edildi!

16 Mart’ta yapılan Çukurova Havalimanı ihalesine 2 firma girdi. Bu firmalardan biri olan Cengiz, Limak ve Kalyon’un girişimi ihaleyi kaybetti. 12 gün sonra ulaştırma bakanı görevden alındı, yeni bakan 15 Nisan’da eski ihaleyi iptal etti. Bu hafta yeniden ihaleye çıkılacak

Erdoğan’ın masasında: Sosyal medya düzenlemesi için iki formül

Erdoğan'ın masasında sosyal medya düzenlemesi için iki formül var, ya Fransa modeli ya ABD modeli.
207,012BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et