Gani Müjde’den ses getiren anket: Hangi komedyeni cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz?

Gani Müjde Ukrayna’da bir komedyenin cumhurbaşkanı seçilmesi üzerine ”Türkiye’de hangi komedyeni cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz” yazarak twitter’da bir anket yaptı. Anket şıklarında Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar ve Yılmaz Erdoğan bulunuyor. Tweeti gören ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan Gani Müjde’nin paylaştığı bu tweete esprili yanıt gecikmedi. ”Ukrayna’da bir komedyen (Zelenskiy) cumhurbaşkanı seçildi. Peki Türkiye’de hangi […]

Gani Müjde Ukrayna’da bir komedyenin cumhurbaşkanı seçilmesi üzerine ”Türkiye’de hangi komedyeni cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz” yazarak twitter’da bir anket yaptı. Anket şıklarında Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar ve Yılmaz Erdoğan bulunuyor.

Tweeti gören ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan Gani Müjde’nin paylaştığı bu tweete esprili yanıt gecikmedi.

”Ukrayna’da bir komedyen (Zelenskiy) cumhurbaşkanı seçildi. Peki Türkiye’de hangi komedyeni Cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz?”

gani-mujdeden-ses-getiren-anket-hangi-komedyeni-cumhurbaskani-olarak-gormek-istersiniz

 

Cem Yılmaz bu tweeti alıntılayarak:

Komedinin selameti için,seçimlere girmeyi düşünmüyorum gani-mujdeden-ses-getiren-anket-hangi-komedyeni-cumhurbaskani-olarak-gormek-istersiniz

yazdı

gani-mujdeden-ses-getiren-anket-hangi-komedyeni-cumhurbaskani-olarak-gormek-istersiniz

gani-mujdeden-ses-getiren-anket-hangi-komedyeni-cumhurbaskani-olarak-gormek-istersiniz

Gani Müjde’nin yaptığı ankete 18.000’den fazla kişi katıldı. Cem Yılmaz her ne kadar ”Komedinin selameti için seçime girmeyi düşünmüyorum” yazmış olsa da %70 oyla önde gidiyor.

gani-mujdeden-ses-getiren-anket-hangi-komedyeni-cumhurbaskani-olarak-gormek-istersiniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse İncirlik’i de kapatırız

ATV ve A Haber ortak canlı yayınına katılarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Kongresi'deki Ermeni Soykırımı kararına tepki göstererek, İncirlik Hava Üssü'nün ABD'nin kullanımına kapatılabileceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı strese sokan AKP anketi: Bahçeli ayağına pranga oldu

İktidar partisinin yaptırdığı kamuoyu araştırmalarında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a MHP seçmenindeki desteğin ciddi oranda düştüğü belirtildi.

“Tayyip Bey de farkında” diyen Erol Mütercimler arşivinden çıkarttı: AKP’nin siyasal ömrü bitmiştir!

Akademisyen Erol Mütercimler, AKP'nin ideolojik bir parti olmadığını ve konjonktürel bir parti olduğunu belirterek siyasi ömrünün bittiği iddiasında bulundu. 

Süleyman Soylu’dan kadınlara tehdit: Kanuna Anayasa’ya rağmen…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün TBMM'de LasTesis eylemi yapan kadınlara ilişkin, "İçişleri Bakanı’yım, kanuna rağmen, anayasaya rağmen en geniş hakkımı kullanacağım” dedi
210,472BeğenenlerBeğen
4,597TakipçilerTakip Et