Gani Müjde’den “dişimizi sıkıyoruz” diyen AKP’lilere çok sert yanıt

Ünlü Senarist ve Yönetmen Gani Müjde, "dişimizi sıkıyoruz" diyerek Fatih Portakal’ı tehdit eden AKP’lilere çok sert yanıt verdi.

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal geçtiğimiz günlerde dünyanın gündeminde olan, “Sarı Yelekliler” protestolarını örnek göstererek “Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim” demiş ve bu sözleri nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hedefi olmuştu.

Kırmızı yelek giyerek protestoyu gerçekleştiren Osmanlı Ocakları adına basın açıklaması yapan Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, “En az yüzde 52 evinde, dişlerini sıkarak beklemektedir” sözleriyle de adeta Portakal’ı tehdit etti.

Ünlü Senarist ve Yönetmen Gani Müjde, “dişimizi sıkıyoruz” diyerek Fatih Portakal’ı tehdit eden AKP’lilere çok sert yanıt verdi.

Gani Müjde, “Herkes birbirine parmak sallayıp “dişimizi sıkıyoruz” üslubu ile hayata bakmaya devam ederse milli piyango bile böyle tartışılır bir ülkede. Siyasetin temel amacı bu gerilimi düşürmek olmalıdır.Tımarhaneye döndü memleket.Biraz sakin.Derin nefes al Türkiye. Al,ver,al ver,al,ver” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerekirse İncirlik’i de kapatırız

ATV ve A Haber ortak canlı yayınına katılarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Kongresi'deki Ermeni Soykırımı kararına tepki göstererek, İncirlik Hava Üssü'nün ABD'nin kullanımına kapatılabileceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı strese sokan AKP anketi: Bahçeli ayağına pranga oldu

İktidar partisinin yaptırdığı kamuoyu araştırmalarında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a MHP seçmenindeki desteğin ciddi oranda düştüğü belirtildi.

“Tayyip Bey de farkında” diyen Erol Mütercimler arşivinden çıkarttı: AKP’nin siyasal ömrü bitmiştir!

Akademisyen Erol Mütercimler, AKP'nin ideolojik bir parti olmadığını ve konjonktürel bir parti olduğunu belirterek siyasi ömrünün bittiği iddiasında bulundu. 

Süleyman Soylu’dan kadınlara tehdit: Kanuna Anayasa’ya rağmen…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün TBMM'de LasTesis eylemi yapan kadınlara ilişkin, "İçişleri Bakanı’yım, kanuna rağmen, anayasaya rağmen en geniş hakkımı kullanacağım” dedi
210,472BeğenenlerBeğen
4,597TakipçilerTakip Et