Pazartesi / 6 Temmuz 2020

Gani Müjde’den “dişimizi sıkıyoruz” diyen AKP’lilere çok sert yanıt

Ünlü Senarist ve Yönetmen Gani Müjde, "dişimizi sıkıyoruz" diyerek Fatih Portakal’ı tehdit eden AKP’lilere çok sert yanıt verdi.

207,012BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal geçtiğimiz günlerde dünyanın gündeminde olan, “Sarı Yelekliler” protestolarını örnek göstererek “Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim” demiş ve bu sözleri nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hedefi olmuştu.

Kırmızı yelek giyerek protestoyu gerçekleştiren Osmanlı Ocakları adına basın açıklaması yapan Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, “En az yüzde 52 evinde, dişlerini sıkarak beklemektedir” sözleriyle de adeta Portakal’ı tehdit etti.

Ünlü Senarist ve Yönetmen Gani Müjde, “dişimizi sıkıyoruz” diyerek Fatih Portakal’ı tehdit eden AKP’lilere çok sert yanıt verdi.

Gani Müjde, “Herkes birbirine parmak sallayıp “dişimizi sıkıyoruz” üslubu ile hayata bakmaya devam ederse milli piyango bile böyle tartışılır bir ülkede. Siyasetin temel amacı bu gerilimi düşürmek olmalıdır.Tımarhaneye döndü memleket.Biraz sakin.Derin nefes al Türkiye. Al,ver,al ver,al,ver” mesajını paylaştı.

İŞTE O MESAJ…

Levent Gültekin açıkladı: Erdoğan’a çok yakın isimden “Ülke yıkıma gidiyor engelleyemiyoruz” itirafı

Gazeteci Levent Gültekin, Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi programına konuk oldu. Programda, Erdoğan'a çok yakın bir kişiyle konuştuğunu belirten Gültekin, birinci halkadaki ismin kendisine "Ülke büyük bir yıkıma gidiyor ve engelleyemiyoruz" dediğini aktardı.

CHP Sözcüsü, CNN’in İlhan Kesici üzerinden İmamoğlu gerilimi yaratma stratejisini üç cümleyle bozdu!

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Sözcüsü Faik Öztrak basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının soru cevap bölümünde CNN Türk muhabiri Öztrak'a İlhan Kesici'nin İBB ve Ekrem İmamoğlu'na yönelik sert eleştirilerini hatırlattı. Öztrak soruya "İBB'yi ve İmamoğlu'nu ilk günde tebrik ettim, şimdi de tebrik ediyorum" dedi.

Davutoğlu’ndan Ahmet Hakan’a çok konuşulacak ‘Erdoğan’ yanıtı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ulaştırma Bakanı’nın bir gecede aniden görevden alınmasının arkasından Cengiz, Limak ve Kalyon’un kaybettiği ihale çıktı: Yeni Bakan geldi, kaybedilen ihale iptal edildi!

16 Mart’ta yapılan Çukurova Havalimanı ihalesine 2 firma girdi. Bu firmalardan biri olan Cengiz, Limak ve Kalyon’un girişimi ihaleyi kaybetti. 12 gün sonra ulaştırma bakanı görevden alındı, yeni bakan 15 Nisan’da eski ihaleyi iptal etti. Bu hafta yeniden ihaleye çıkılacak

Erdoğan’ın masasında: Sosyal medya düzenlemesi için iki formül

Erdoğan'ın masasında sosyal medya düzenlemesi için iki formül var, ya Fransa modeli ya ABD modeli.
207,012BeğenenlerBeğen
7,856TakipçilerTakip Et