Gamze Pamuk Ateşli: Kendini bilmezlik… Bu zihniyet Uğur Mumcu’yu katleden zihniyetin ta kendisi

Türkan Saylan, Nazım Hikmet, Uğur Mumcu, Bahriye Üçok gibi aydınları ‘devlet düşmanı’ ilan eden AKP’li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş eleştiri yağmuruna tutuldu.

Halkweb Haber Merkezi

Türkan Saylan, Nazım Hikmet, Uğur Mumcu, Bahriye Üçok gibi aydınları ‘devlet düşmanı’ ilan eden AKP’li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş eleştiri yağmuruna tutuldu.

“FETÖ’YE DİZDİĞİNİZ ÖVGÜLERİ UNUTMADIK”

Aktaş son tepki Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Gamze Pamuk Ateşli’den geldi. Bursa’da ikamet eden Ateşli, Aktaş’a “FETÖ’ye dizdiğiniz övgüleri unutmadık” dedi.

Aydınları ‘Devlet düşmanı’ ilan eden Alinur Aktaş’a tepki yağıyor

“UĞUR MUMCU’YU BAHRİYE ÜÇOK’U KATLEDEN ZİHNİYETİN TA KENDİSİ”

“Bu zihniyet Uğur Mumcu’yu, Bahriye Üçok’u katleden zihniyetin ta kendisidir” diyen Ateşli Aktaş’ı FETÖ öğretisi söylemleri kullanmakla itham etti.

Uğur Mumcu, Türkan Saylan ve Bahriye Üçok’a ‘devlet düşmanı’ diyen Alinur Aktaş’ın FETÖ sicili

Gamze Pamuk Ateşli’nin açıklaması:

Bakın bu çürümüşlüktür, kendini bilmezliktir. Bu zihniyet Uğur Mumcu’yu , Bahriye Üçok’u katleden zihniyetin ta kendisidir. Fetö öğretisi söylemlerdir !

@Alinuraktas70 Fetöya övgüler dizdiğiniz günleri kimse unutmuş değil. Haddinizi ve yerinizi bilin.

İmamoğlu “İşine baksın” diyen Erdoğan’a böyle yanıt verdi: Daha fazla sesimiz çıkacak

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin, “Kanal İstanbul geçen haftadan beri gündemdeydi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sizi kastederek, ‘İşine baksın’ dedi. Ne diyeceksiniz” sorusuna yanıt verdi.

Demirtaş: Erdoğan hapse attırdığına pişman olacak

HDP’nin bir önceki Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Aliya İzzetbegoviç’in anılarını okumasını tavsiye ederek, “Bilge Kral olarak geçen Aliya İzzetbegoviç’in anıları. Onu da bölücülükle, teröristlikle suçlamışlardı. Korkutmak, yok etmek için hapse atmışlardı, tıpkı kendisinin bugün bize yaptığı gibi. Aliya da teslim olmamıştı. Tarih karşısında Aliyalar değil, Miloseviçler utanç abidesi konumundalar şimdi” dedi. Demirtaş, “AKP kendi siyasi ikbali için bizi hapse attırdı ama biz içeriden onun siyasi ikbalini adım adım bitiriyoruz. Gün gelecek, bizi hapse attırdığı için pişman olacak” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener’den Ahmet Davutoğlu’na vekil teklifi

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Yeni partilerden birinin genel başkanı sizden 20 milletvekili isterse, verir misiniz?” sorusuna, “Sonuç olarak ben bunu Sayın Kılıçdaroğlu’ndan nasıl gidip istediysem benden de Sayın Babacan veya Davutoğlu böyle bir talepte bulunduğu zaman elbette evet derim. Prensip olarak evet derim. Kamuoyu nasıl karşılar onu bilmiyorum” diye yanıt verdi.

221 emekli subay ‘Hulusi Akar aleyhinde tanıklık’ için başvurdu

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel aleyhine açtığı 500 bin liralık tazminat davasında 221 emekli subay 'Akar aleyhinde tanıklık' yapmak için başvuruda bulundu.
210,503BeğenenlerBeğen
4,594TakipçilerTakip Et