FOX Haber soru sorarken Bakan Pakdemirli’yi danışmanı böyle kaçırdı

Et ve süt kurumunun yaptığı 300 tırlık et ihalesi hakkında Tarım Bakanına soru sormak isteyen FOX Haber Ekibi çok ilginç bir olay yaşadı.

207,721BeğenenlerBeğen
7,868TakipçilerTakip Et

Et ve Süt Kurumu, internet sitesinde 300 tırlık bir et ihalesi açtı İhale süresinin 24 saatten bile az olması dikkat çekti. FOX Haber Konuyu ilgili kuruma sordu, yanıt alamadı. Tarım Bakanlığına sordu yine yanıt alamadı.

FOX muhabiri Damla Yıldız Söken, bir programın çıkışında Tarım Bakanı Pakdemirli’ye soru sormaya çalıştı…

FOX Muhabiri, ‘Bir sorumuz olacaktı bizim’ dedi, Bakan durup dinledi…
Muhabir ‘geçtiğimiz günlerde et süt kurumu bir ihale açtı 300 tırlık…’ diye daha soruyu tamamlayamadan, Basın müşaviri koşarak araya girdi…

Danışman, bir yandan Çok özür dilerim derken bir yandan da Bakanın kolundan çekiştirip FOX haber ekibinin yanından kaçırdı

Muhabir itiraz etti ama Bakan da sesini çıkarmadan danışmanıyla birlikte uzaklaştı.

İşte o görüntüler

[fvplayer src=”https://vimeo.com/294210835″ splash=”https://i.vimeocdn.com/video/731048792_1920x1087.jpg?r=pad” caption=”FOX Haber soru sorarken Bakan Pakdemirli’yi danışmanı böyle kaçırdı”]

loading...

Selam vermeyi bilmeyen Hulusi Akar açıklasın… Peki 29 sakıncalı albay darbe girişimi öncesinde neden terfi ettirildi?

Gazeteci Saygı Öztürk katıldığı programda 15 Temmuz darbe girişimi öncesi sakıncalı personellerin nasıl terfi ettirildiğini belgelerle anlattı.

İşte Youtube’ta fırtına estiren Ali Babacan’ın partisinin oy oranı

Avrasya Araştırma'nın yaptığı ankette Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun kurdukları partilerin oy oranları dikkat çekti.

Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İbrahim Kalın’dan açıklama

Gazeteci Candaş Tolga Işık, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'a hafta sonu sokağa çıkma yasağı ile ilgili belirsizliği sordu.

Mustafa Hoş: Gezi bu toprakların gördüğü en delikanlı direnişlerden biridir

Gazeteci Mustafa Hoş, gazeteci Atakan Sönmez'in gündeme dair sorularını yanıtladı. Gezi davasında yargılanan sanıkların hiç birinin yargılanmaması gerektiğinin altını çizen Mustafa Hoş, "Asıl hesap vermesi gerekenler o gencecik çocukları katledenlerdir" dedi.

Avusturya fena karıştı: Ataması olay olan “Büyükelçi Ozan Ceyhun Hıristiyanları aşağıladı” iddiası

Avusturya Büyükelçisi Ozan Ceyhun'un AKP destekli Ramazan toplantısında Hıristiyan ve Avusturya değerlerini rencide edici ifadelere yer verdiği iddiası Viyana'ya bir bomba gibi düştü. Açıklama için Uyum Bakanlığına davet edilen “eski solcu” Ceyhun, “Yanlış anlaşıldım” derken, konuşmanın videosunda yer alan ifadelerin kuşkuya yer bırakmadığı ileri sürüldü. 
207,721BeğenenlerBeğen
7,868TakipçilerTakip Et