“Fışkıyeyi ciple manevra yaparken sen kırdın dimi”

Mansur Yavaş’ın, eski başkan Melih Gökçek’e tahsisli 3 jeepten 2’sinin geri alındığını açıklaması Gökçek’i kızdırdı. Yavaş’la televizyonda tartışmaya hazır olduğunu açıklayan Gökçek, “2 saatlik program yapalım, ben bir soru sorayım sen cevapla, sen sor ben cevaplayayım” önerisinde bulundu. Ancak Gökçek’in arka arkaya paylaştığı twetlerin altına binlerce takipçisi ‘jeep’ mesajı bıraktı. İşte onlardan bazıları; “Cipimizi veeee”, “Fışkıyeyi ciple manevra yaparken sen gırdın dimi”, “Cipleri geri gönder adamın asabını bozma”, “Sen cipi getirsene önce, ama depoyu fulle”, “Jeep i ver satıp ekmek alıcaz”.

207,612BeğenenlerBeğen
7,891TakipçilerTakip Et

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın eski başkanlardan Melih Gökçek’e tahsis edilen 3 jeepten 2’sinin geri alındığını açıklamasından sonra sosyal medyadan Gökçek’e ‘3. Jeepi ver’ mesajı yağdı. Gökçek’in twitter hesabından paylaştığı her yorumun altına yüzlerce “Cipimizi geri ver”, “Cipleri geri gönder adamın asabını bozma”, “Sen cipi getirsene önce, ama depoyu fulle”, “Jeep i ver satıp ekmek alıcaz” şeklinde mesajlar bırakıldı.

Yavaş, kendisinden önce 1 katrilyona ihale edilen işi kendilerinin 188 milyona ihale ettiklerini açıkladı. Gökçek’in belediyeden ayrılmasından sonra belediyeye ait 3 jeepi aldığını belirten Yavaş, bunlardan 2’sinin iade edildiğini söyledi.

TELEVİZYONA ÇIKALIM

Yavaş’ın bu açıklamaları Gökçek’i kızdırdı. “Madem ki devr-i sabık meydana getirmek istiyorsun. Hay hay. Ben her soruna cevap vereceğim. Ben de Yavaş için devr-i sabık başlatacağım” diyen Gökçek, Yavaş’la televizyonda bütün iddiaları konuşmaya hazır olduğunu söyledi. Gökçek, “Sayın Yavaş senle Halk TV’de 2 saatlik program yapalım. Sırayla sen bir soru sor, ben cevaplıyayım, ben bir soru sorayım sen cevapla. Birimiz eski, birimiz yeni Ankara Büyükşehir Başkanıyız” diye çağrıda bulundu.

Gökçek’in bu talebine Yavaş’tan açıklama gelmedi. Ancak Gökçek’in twitter hesabından yaptığı her paylaşımın altına onlarca ‘jeep’ mesajı yazıldı. İşte Gökçek’in takipçilerinin bıraktığı mesajlardan bazıları;

JEEPİ FULLE, BELEDİYENİN ÖNÜNE BIRAK

*Jipten in Almanya’dan oğlum gelecek o pinecek:)

*Arabayı yıkatıp getiriyorsun, anahtarı güvenliğe bırak, bir daha da seni buralarda görmeyeyim.

*Hırsızlık demişken cip nerde hacı.

*Hani küsünce bilyeler verilir ya jeepi versene.

*Cipimizi ver la..

*Ooo Jipçik gibisin yine başgan.

*TV’ye çıkmak istemiyor cip istiyor 🙂

*Cipin bakımını yaptır, yıkat ve teslim et.

*Cipimizi veeeer, Cipimizi veeer, 06 melihhh, Cipimizi ver.

*Fışkıyeyi ciple manevra yaparken sen gırdın dimi

*Cipleri geri gönder adamın asabını bozma.

*Sen cipi getirsene önce, ama depoyu fulle.

*Son jipi de alacak elinden.

*Jeep

loading...
KaynakSözcü

Öztrak’tan kritik sorulara yanıt… CHP Meclis’ten çekilecek mi? Süleyman Soylu’ya ne olacak?

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak CHP Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Erdoğan’ın Süleyman Soylu’ya attığı golün ardından Davutoğlu’ndan altın vuruş!

AKP'den ayrılarak Gelecek Partisi'ni kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, tutarsız kararların ardından "Bu bir yönetim krizi değilse, nedir?" sorusunu yöneltti. 

Deniz Zeyrek’ten bomba iddia: Süleyman Soylu’nun yerine gelecek ismi açıkladı

Gazeteci Deniz Zeyrek, olası bir kabine değişikliğinde Süleyman Soylu'nun İçişleri Bakanlığı görevinden alınması halinde yerine Hakan Fidan'ın gelebileceğini yazdı.

Erdoğan, sokağa çıkma yasağını iptal etti

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 ili kapsayan sokağa çıkma yasağını iptal ettiğini duyurdu.

İmamoğlu: İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor

Göreve başladığı günden bu yana karşılaştığı engeller için "Akla mantığa uymuyor" diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İBB Meclisi, siyasi kararlarla İstanbul halkını cezalandırıyor" dedi.
207,612BeğenenlerBeğen
7,891TakipçilerTakip Et