“Fışkıyeyi ciple manevra yaparken sen kırdın dimi”

Mansur Yavaş’ın, eski başkan Melih Gökçek’e tahsisli 3 jeepten 2’sinin geri alındığını açıklaması Gökçek’i kızdırdı. Yavaş’la televizyonda tartışmaya hazır olduğunu açıklayan Gökçek, “2 saatlik program yapalım, ben bir soru sorayım sen cevapla, sen sor ben cevaplayayım” önerisinde bulundu. Ancak Gökçek’in arka arkaya paylaştığı twetlerin altına binlerce takipçisi ‘jeep’ mesajı bıraktı. İşte onlardan bazıları; “Cipimizi veeee”, “Fışkıyeyi ciple manevra yaparken sen gırdın dimi”, “Cipleri geri gönder adamın asabını bozma”, “Sen cipi getirsene önce, ama depoyu fulle”, “Jeep i ver satıp ekmek alıcaz”.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın eski başkanlardan Melih Gökçek’e tahsis edilen 3 jeepten 2’sinin geri alındığını açıklamasından sonra sosyal medyadan Gökçek’e ‘3. Jeepi ver’ mesajı yağdı. Gökçek’in twitter hesabından paylaştığı her yorumun altına yüzlerce “Cipimizi geri ver”, “Cipleri geri gönder adamın asabını bozma”, “Sen cipi getirsene önce, ama depoyu fulle”, “Jeep i ver satıp ekmek alıcaz” şeklinde mesajlar bırakıldı.

Yavaş, kendisinden önce 1 katrilyona ihale edilen işi kendilerinin 188 milyona ihale ettiklerini açıkladı. Gökçek’in belediyeden ayrılmasından sonra belediyeye ait 3 jeepi aldığını belirten Yavaş, bunlardan 2’sinin iade edildiğini söyledi.

TELEVİZYONA ÇIKALIM

Yavaş’ın bu açıklamaları Gökçek’i kızdırdı. “Madem ki devr-i sabık meydana getirmek istiyorsun. Hay hay. Ben her soruna cevap vereceğim. Ben de Yavaş için devr-i sabık başlatacağım” diyen Gökçek, Yavaş’la televizyonda bütün iddiaları konuşmaya hazır olduğunu söyledi. Gökçek, “Sayın Yavaş senle Halk TV’de 2 saatlik program yapalım. Sırayla sen bir soru sor, ben cevaplıyayım, ben bir soru sorayım sen cevapla. Birimiz eski, birimiz yeni Ankara Büyükşehir Başkanıyız” diye çağrıda bulundu.

Gökçek’in bu talebine Yavaş’tan açıklama gelmedi. Ancak Gökçek’in twitter hesabından yaptığı her paylaşımın altına onlarca ‘jeep’ mesajı yazıldı. İşte Gökçek’in takipçilerinin bıraktığı mesajlardan bazıları;

JEEPİ FULLE, BELEDİYENİN ÖNÜNE BIRAK

*Jipten in Almanya’dan oğlum gelecek o pinecek:)

*Arabayı yıkatıp getiriyorsun, anahtarı güvenliğe bırak, bir daha da seni buralarda görmeyeyim.

*Hırsızlık demişken cip nerde hacı.

*Hani küsünce bilyeler verilir ya jeepi versene.

*Cipimizi ver la..

*Ooo Jipçik gibisin yine başgan.

*TV’ye çıkmak istemiyor cip istiyor 🙂

*Cipin bakımını yaptır, yıkat ve teslim et.

*Cipimizi veeeer, Cipimizi veeer, 06 melihhh, Cipimizi ver.

*Fışkıyeyi ciple manevra yaparken sen gırdın dimi

*Cipleri geri gönder adamın asabını bozma.

*Sen cipi getirsene önce, ama depoyu fulle.

*Son jipi de alacak elinden.

*Jeep

KaynakSözcü

En çok okunan haberler

Ekrem İmamoğlu Esenler Otogarı’nın alt katına indi: Böyle bir yere ailem girmez

Ekrem İmamoğlu, 15 Temmuz Demokrasi otogarında güvenlik ve temizlik önlemleri ile ilgili çalışma yapılacağını söyledi

Atatürk’e küfreden yandaşa polis koruması

AKP'ye yakınlığıyla bilinen ve sosyal medyadaki provokatif paylaşımlarıyla dikkat çeken yazar Fatih Tezcan'a koruma polisi tahsis edildiği iddiasını, CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen Meclis gündemine taşıdı.

CHP’ye yakın anket şirketinden CHP’yi ayağa kaldıracak anket sonuçları

Yerel seçimlere yaklaşırken büyükşehirlerdeki oy dağılımlarını, ittifakların söylemlerinin belirlediğini söyleyen Gezici Araştırma Genel Müdürü Murat Gezici “Kutuplaştırma yerine sorunları çözmeye dönük söylem adayın puanını arttırıyor. Buna göre; İstanbul, Ankara, Aydın, Hatay Cumhur İttifakı AKP adayları, Adana Cumhur İttifakı MHP adayı, Bursa Millet İttifakı CHP adayı ve Mersin’de İYİ Parti adayının önde olduğu görülüyor”. dedi.

“Her şey çok güzel olacak” demeyen ünlüler İBB’den milyonları götürmüş

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, İBB ihalelerinden yandaş sanatçılara giden paraları yazdı.

İstanbul Büyükşehir’de tüm iştiraklerin genel müdürleri istifa etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı tüm iştirak şirketlerinin genel müdürleri bugün istifa etti.

Erhan Çelik Karlov suikastı şüphelisi mi?

Rus Büyükelçi Andrey Karlov'un öldürülmesine ilişkin görüntülerin TRT'de yayınlanmasıyla ilgili soruşturma kapsamında 6 kişinin gözaltına alındığı operasyonda, polisin eski sunucu Erhan Çelik'in de evine gittiği ancak kendisini bulamadığı belirtildi.

Celal Uzunkaya’nın görevden alınmasının arkasında Soylu ile yaşadığı anlaşmazlık mı var?

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile Celal Uzunkaya'nın yerine Şırnak Valisi Mehmet Aktaş atandı.

Zuhal Olcay’a ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ten verilen hapis cezası onandı

Sanatçı Zuhal Olcay'a, bir mekanda şarkı söylediği sırada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle verilen ve ertelenen 11 ay 20 gün hapis cezasını onandı.

Yobaz gazetesi ‘harem selamlık üniversite olmaz’ diyen cumhuriyet kadınlarını hedef gösterdi

Dinci Yeni Akit, harem selamlık üniversiteler için adım atma arayışındaki Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tepki gösteren Cumhuriyet Kadınları Derneği'ni hedef gösterdi.

Trump: ABD şu anda Türkiye’ye yaptırım arayışında değil

ABD Başkanı Trump, Washington’un Türkiye’ye S-400 satın alması konusunda bir yaptırım arayışında olmadığını söyledi.

Meclis’teki dört partiden ortak bildiri

AKP, CHP, MHP ve İYİP Doğu Akdeniz konusunda ortak bir bildiri yayımladı. Bildiride ‘Bir oldu-bittiye getirerek Kıbrıs Türk'ünün ve Türkiye Cumhuriyeti'nin uluslararası hukuk temelindeki meşru hak ve çıkarlarını görmezden gelme girişimlerini şiddetle telin ediyoruz’ denildi.

İstanbul Büyükşehir’de tüm iştiraklerin genel müdürleri istifa etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı tüm iştirak şirketlerinin genel müdürleri bugün istifa etti.

ABD’nin ‘FaceApp’ suçlamasına yanıt

Tüm dünyada yaygınlaşan FaceApp uygulamasına ilişkin ABD'den 'kişisel bilgilerimiz yabancıların eline geçiyor' açıklaması geldi. Uygulamanın sahibi olan Rus şirketten yapılan açıklamada, kişisel verilerin depolandığı iddiası yalanlandı. Öte yandan geçtiğimiz yıl kişisel verilerin gizliğini ihlalle suçlanan Facebook, 5 milyar dolar ceza almıştı.