“Fışkıyeyi ciple manevra yaparken sen kırdın dimi”

Mansur Yavaş’ın, eski başkan Melih Gökçek’e tahsisli 3 jeepten 2’sinin geri alındığını açıklaması Gökçek’i kızdırdı. Yavaş’la televizyonda tartışmaya hazır olduğunu açıklayan Gökçek, “2 saatlik program yapalım, ben bir soru sorayım sen cevapla, sen sor ben cevaplayayım” önerisinde bulundu. Ancak Gökçek’in arka arkaya paylaştığı twetlerin altına binlerce takipçisi ‘jeep’ mesajı bıraktı. İşte onlardan bazıları; “Cipimizi veeee”, “Fışkıyeyi ciple manevra yaparken sen gırdın dimi”, “Cipleri geri gönder adamın asabını bozma”, “Sen cipi getirsene önce, ama depoyu fulle”, “Jeep i ver satıp ekmek alıcaz”.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın eski başkanlardan Melih Gökçek’e tahsis edilen 3 jeepten 2’sinin geri alındığını açıklamasından sonra sosyal medyadan Gökçek’e ‘3. Jeepi ver’ mesajı yağdı. Gökçek’in twitter hesabından paylaştığı her yorumun altına yüzlerce “Cipimizi geri ver”, “Cipleri geri gönder adamın asabını bozma”, “Sen cipi getirsene önce, ama depoyu fulle”, “Jeep i ver satıp ekmek alıcaz” şeklinde mesajlar bırakıldı.

Yavaş, kendisinden önce 1 katrilyona ihale edilen işi kendilerinin 188 milyona ihale ettiklerini açıkladı. Gökçek’in belediyeden ayrılmasından sonra belediyeye ait 3 jeepi aldığını belirten Yavaş, bunlardan 2’sinin iade edildiğini söyledi.

TELEVİZYONA ÇIKALIM

Yavaş’ın bu açıklamaları Gökçek’i kızdırdı. “Madem ki devr-i sabık meydana getirmek istiyorsun. Hay hay. Ben her soruna cevap vereceğim. Ben de Yavaş için devr-i sabık başlatacağım” diyen Gökçek, Yavaş’la televizyonda bütün iddiaları konuşmaya hazır olduğunu söyledi. Gökçek, “Sayın Yavaş senle Halk TV’de 2 saatlik program yapalım. Sırayla sen bir soru sor, ben cevaplıyayım, ben bir soru sorayım sen cevapla. Birimiz eski, birimiz yeni Ankara Büyükşehir Başkanıyız” diye çağrıda bulundu.

Gökçek’in bu talebine Yavaş’tan açıklama gelmedi. Ancak Gökçek’in twitter hesabından yaptığı her paylaşımın altına onlarca ‘jeep’ mesajı yazıldı. İşte Gökçek’in takipçilerinin bıraktığı mesajlardan bazıları;

JEEPİ FULLE, BELEDİYENİN ÖNÜNE BIRAK

*Jipten in Almanya’dan oğlum gelecek o pinecek:)

*Arabayı yıkatıp getiriyorsun, anahtarı güvenliğe bırak, bir daha da seni buralarda görmeyeyim.

*Hırsızlık demişken cip nerde hacı.

*Hani küsünce bilyeler verilir ya jeepi versene.

*Cipimizi ver la..

*Ooo Jipçik gibisin yine başgan.

*TV’ye çıkmak istemiyor cip istiyor 🙂

*Cipin bakımını yaptır, yıkat ve teslim et.

*Cipimizi veeeer, Cipimizi veeer, 06 melihhh, Cipimizi ver.

*Fışkıyeyi ciple manevra yaparken sen gırdın dimi

*Cipleri geri gönder adamın asabını bozma.

*Sen cipi getirsene önce, ama depoyu fulle.

*Son jipi de alacak elinden.

*Jeep

KaynakSözcü

En çok okunan haberler

AKP’de Süleyman Soylu istifası: Devleti küçük düşürdü

"Partimden; Kuruluş ilkelerinden uzaklaşması, Doğu Perinçek ve Osman Öcalan’la aynı çizgide buluşmasından duyduğum rahatsızlık ve icra makamındaki bakanımızın Diyarbakır HDP il binası önünde Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve partimizi düşürdüğü aciz durumu aklım ve vicdanımın kabul etmemesi neticesiyle çok sevdiğim Ak Partimden üzülerek istifa kararı almış bulunmaktayım. "

Hayatını kaybeden Neslican Tay’ın ardından alçak mesaj: Cennete gidecekmiş, bu çıplaklıkla zor

Neslican Tay'ın ölümü tüm Türkiye'yi yasa boğarken Akferaset adlı hesaptan alçakça bir mesaj paylaşıldı. 

“Erdoğan’ın diploması yok” diyen yazara şok!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasına ilişkin 'Diplomasız' adlı kitabı yazan Ergün Poyraz'a dava açıldı.

Erdoğan’dan vakıflarla ilgili açıklama: ‘Ben bu boyutta olduğunu bilmiyordum’

Erdoğan, MYK toplantısında vakıflar konusuna değinerek, İmamoğlu ile konuşacağını belirtti.

Ekrem İmamoğlu 90’da 90’a taktı!

Tartışmalı çıkışlarıyla bilinen İlahiyatçı Nurettin Yıldız, bu kez de kadınların kaç kilometre araç süreceğine karıştı. Yıldız'ın açıklamaları Türkiye'nin gündemine otururken en sağlam yanıt İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan geldi. 

Başkan Turan Hançerli Avcılar sahilinde çöp topladı

Avcılar Belediyesi Avcılar Kent Konseyi ve Avcılar Çevre Derneği, 21 Eylül Dünya Çevre Günü’nde temizlik seferberliği başlattı.

MHP’lilere kaçakçılık operasyonu: 4 kişi tutuklandı, il başkanı istifa etti

Antalya'da MHP'lilere yönelik silah kaçakçılığı operasyonunda 4 kişi tutuklandı

İBB Sözcüsü Murat Ongun’dan ‘Reis Bey’ açıklaması: Bir kez sergilenmesinin maliyeti 368 bin!

İBB Sözcüsü Murat Ongun, Necip Fazıl Kısakürek’in 1960 yılında yazdığı ‘Reis Bey’ adlı oyunun İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin repertuardan çıkarılmasıyla ilgili açıklama yaptı.

AKP’li vekilden büyükelçi yapılan Bağış’a ‘Bakara’ göndermesi

17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarının kilit isimlerinden olan ve o dönem 2013'te bakanlık görevinden istifa eden Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış'ın Prag Büyükleçiliği’ne atanması tartışma yaratmaya devam ediyor.

Millet İttifakı’nda sular durulmuyor… İYİ Parti Sözcüsü: Biz bu bileşenin içinde olmayız

Millet İttifakı bileşenlerinden İyi Parti, diğer bileşen CHP’yi HDP üzerinden eleştirdi.

AKP’de Süleyman Soylu istifası: Devleti küçük düşürdü

"Partimden; Kuruluş ilkelerinden uzaklaşması, Doğu Perinçek ve Osman Öcalan’la aynı çizgide buluşmasından duyduğum rahatsızlık ve icra makamındaki bakanımızın Diyarbakır HDP il binası önünde Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve partimizi düşürdüğü aciz durumu aklım ve vicdanımın kabul etmemesi neticesiyle çok sevdiğim Ak Partimden üzülerek istifa kararı almış bulunmaktayım. "

Neslican Tay hakkında alçak tweetleri atan şahısların kimliği tespit edildi!

Kansere karşı verdiği mücadele ile gündeme gelen ve bununla simgeleşen Neslican’ın hayatını kaybetmesinin ardından sosyal medyada paylaşılan fotoğrafları aktrollerin çirkin saldırılarına maruz kaldı. Avukat Umur Yıldırım, sosyal medyada tepki toplayan çirkin paylaşımları yapan şahısların kimliğini ifşa etti.