Sosyal Medya

Fidel Okan’dan yandaş Sabah’a sert yanıt: Ulan soytarılar, çorbacılar, mankafalar, şaklabanlar!

Gündem

Fidel Okan’dan yandaş Sabah’a sert yanıt: Ulan soytarılar, çorbacılar, mankafalar, şaklabanlar!

Avukat Fidel Okan yandaş Sabah’ın haberi ile fena dalga geçti. Okan Sabah’a çok sert sözlerle tepki gösterdi.

Yandaş Sabah gazetesinde yine kaynak gösterilmeyen bir haber yayınlandı. Sema Alim Dalgıç imzasını taşıyan haberde “örgütün ByLock’çu üst düzey imamları Muharrem Aşıcı ve İsa İmanlı, Mayıs 2015’te Kütahya’da bir FETÖ’cü firma üzerinden alınan biletlerle 30 kişilik bir ekiple umre seyahati gerçekleştirdi. Bu seyahatte imamlar FETÖ’nün devlete karşı yürüteceği faaliyetlerin değerlendirildiği gizli bir toplantı yaptı” iddiası dillendirildi.

İddiasını Emniyet kaynaklarına dayandıran Dalgıç, bahsi geçen seyahate avukat Fidel Okan’ın da katıldığını öne sürdü. Haberde “Seyahate kendisini FETÖ karşıtıymış gibi gösteren avukat Fidel Okan da vardı. Okan dışında bu seyahate katılanların neredeyse tümü şu an ya FETÖ’den tutuklu ya da firari.” denildi.

Okan: Ne toplantıydı be..! Çok aksiyonlu geçmişti!

Fidel Okan, yandaş Sabah’ta yayınlanan bu ‘habere’ twitter hesabından yanıt verdi. Haberle dalga geçen Okan, “Darbe toplantısı Umre’de yapıldı. Seyahatte kendisini FETÖ karşıtı gibi gösteren Fidel Okan’da vardı. Fidel Okan dışında “toplantıya” katılan herkes ya tutuklu ya firari! Ne toplantıydı be..! Çok aksiyonlu geçmişti! Ayrıntıları bugün yazmayı düşünüyorum ona göre” diye yazdı.

Okan iddialara twitter hesabından yanıt verdi. Okan şu tweetleri attı;

1- Kamuoyunun Dikkatine! Başta Sabah Gazetesi olmak üzere “Darbe toplantısı 2015’de UMRE’de” yapıldı.Seyahat de Fidel Okan’da vardı. Fidel Okan dışında toplantıya katılan herkes ya tutuklu ya firari şeklinde haberler nedeniyle gerçekleri kamuoyuyla paylaşma zarureti oluşmuştur.

2- Öncelikle haberde asıl özne Fidel Okan ismi olmasına rağmen toplantıya/seyahate katılan Fidel Okan dışında tüm FETÖ imamlarının ya tutuklu ya firari olduğu belirtilmiştir. Fidel Okan’ın ayrıcalığı ne ki bu kadar önemli bir dosyada savcı ifadesini bile almıyor/alamıyor?

3- Haberin kaynağı olarak gösterilen emniyet, Umre’deki darbe seyahatine iştirak eden Fidel Okan’ı ifade vermesi için neden davet etmedi/edemedi? Ya da bilmediğimiz başka sebepler mi var? Bu soruları FETÖ konusunda duyarlı kişiler adına sordum. Ancak cevabını biliyorum!!!

4- FETÖ ile mücadele ettiğini söyleyen ama asıl işi FETÖ zihniyetini devam ettirmek olan bir grup müptezel şimdi gözlerini açsın iyi okusun! Ulan soytarılar, çorbacılar, mankafalar, şaklabanlar aranızda kafası çalışan bir kişi bile mi yok?

“Sabah istihbarat müdürü anlattı kaydettim”

5- Bu haberin servis edilmek istendiğini 1 yıl kadar önce savcının görüşmek için çağırdığı SABAH Gazetesi İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek detaylarıyla bana anlattı. O kadar ilginç şeyler söylediki görüşmeyi kayda alıyorum dememe rağmen anlatmaya devam etti. Bu bir!

“Sizin gibi itlerden korkmaz”

6-Dolayısıyla benimle ilgili dosya oluşturma görevinin başındaki “top sakallı Kadir” dahil herşeyi bildiğimi, kimin neyi niye amaçladığını, hedefin ne olduğunu iyi bildiğimi o küçükkafanıza sokun. Siz FETÖnün köpekliğini yaparken onlarla çarpışan biri sizin gibi itlerden korkmaz!

Gündem Kategorisinden...

Bizi Takip Edin

Popüler

Yukarı