Perşembe / 21 Ocak 2021

Fenerbahçe taraftarıyla uğraşamayan damat abisinden yardım istedi

Yandaş A Haber, Fenerbahçelileri kızdıran, skandal bir habere daha imza attı. 'Belgesel' gibi seslendirilen haberde 'Mesele Futbol Değil, Mesele Başka..." iması yapıldı.

Yandaş A Haber, Fenerbahçelileri kızdıran, skandal bir habere daha imza attı. ‘Belgesel’ gibi seslendirilen haberde ‘Mesele Futbol Değil, Mesele Başka…” iması yapıldı.

Trabzonspor’un sahasında Fenerbahçe’yi 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından hakem hataları gündeme gelirken, söz konusu durumdan Berat Albayrak sorumlu tutuldu. Bunun üzerine Fenerbahçe’nin sahasında Alanyaspor ile 1-1 berabere kaldığı maçta tribünlerden Berat Albayrak protesto edildi.

Fenerbahçeliler, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı “Damat istifa” sloganları ile istifaya davet etti.

A Haber’de yer alan haberde ise “Türkiye’nin güçlenmesinden neden rahatsızlar?” denildi.

Öte yandan “Mesele daha özel, daha duygusal” denilerek Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Başkanı iş insanı Ali Koç’un görüntüleri gösterildi. Ayrıca “Faizden eskisi kadar kazanamıyorlar. Bankalar üzerinde eskisi kadar at oynatamıyor, dev kasalara hortumlar koyamıyorlar” ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe taraftarları ‘Trabzonspor taraftarı’ ve Bordo-Mavili ekibe açık destek veren Berak Albayrak’ın siyasi gücünün futbola yansıdığını iddia ediyor.

Albayrak’ın yaptığı “Trabzonspor için perde arkasında ne kadar uğraştığımızı herkes biliyor” açıklamasının videoları da sosyal medyada sık paylaşılan videolardan birisi olmuştu. Berat Albayrak videoda kabinede 5 tane Trabzonsporlu bakanın olduğunu da belirtiyor.

Son Haberler