Fatih Tezcan’dan İstanbul için kaos planı: 50 bin ölü!

YSK'nın İmamoğlu kazandı açıklamasına rağmen sandıktan çıkan sonucu 'darbe' olarak değerlendiren kimi yandaşlar şimdi de kaos panı ile topluma gözdağı vermeye başladı.

YSK Başkanı’nın yaptığı açıklama ile 31 Mart Yerel Seçimlerini Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’nun kazandığını açıklamasının ardından AKP’den peş peşe itirazlar geldi. İmamoğlu ise YSK Başkanı’nın açıklaması ve Anadolu Ajansı’nın verdiği seçim sonuçlarının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı imzasını Anıtkabir Şeref Defterinde kullandı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı unvanıyla Twitter hesabından Miraç Kandili mesajı paylaştı.

TEZCAN’DAN KORKUNÇ KAOS PLANI

İmamoğlu’na henüz mazbatası verilmezken, AKP’ye yakın Youtube fenomeni Fatih Tezcan,, kanalında yaptığı yayında hem muhalefet seçmenlerini tehdit etti hem de sandıkta kazanılan seçim zaferinin ABD darbesi olarak tanımladı.

Mazbata’nın Binali Yıldırım’a teslim edilmesi halinde muhalefetin sokağa çıkacağını, bundaki asıl amacın ise ABD müdahalesine zemin hazırlamak olduğunu öne süren Tezcan, bu konuda ‘bir simülasyon yapıyorum’ diyerek kaos planını şöyle anlattı:

“CHP, DHKP-C, PKK, HDP, İYİ Parti, FETÖ, Saadet Partisi birleş sokağa in. Karşında İstanbul’da 6-7 bin, çevre illerden gelenle beraber 10-15 bin arası Çevik Kuvvet olur. Bir o kadar da jandarmaysa 20-30 bin olur. Bunun takat süresi 2 ile 5 gün arasıdır. Başladıktan sonra 1-2 hafta içerisinde polis ve asker tükenme noktasına gelir. Birinci haftanın sonunda 1-2-3 milyonluk bir miting olursa eğer İstanbul’da, müteakiben yaşanacakları ben size şimdilik söylemeyeyim. Yağılan simülasyona göre ilk haftada 2 ile 5 bin ölü, ABD müdahalesi için 20 ile 50 bin ölü. Bunlar yaptıkları muhtemele simülasyonlar arasında.”

 

Kaynak16punto

En çok okunan haberler

“Çok şükür vergilerimizin bugün de nereye gittiğini gördük”

Sosyal medyada dolaşan mevlid gösterisi tartışma konusu oldu.

Salih Güney isyan etti: Korkunç şeyler oluyor, hükümete yakın bir iş adamı…

"Duyduğumuza göre hükümete yakınlığıyla bilinen iş adamı Volkan B. köylülerin elinden 128 dönümlük araziyi satın almış. Çay bahçesi bile yapamaz."

İslamcı sosyete yine şatafatıyla gündemde: Londra’dan gelen Tubiş’e hoş geldin partisi

Türkiye Büşra Nur Çalar'ın şatafatlı hayatına odaklanmışken, bir görüntü daha sosyal medyanın gündeminde. 'Londra'dan gelen Tubiş'e hoş geldin partisi...' AKP aday adayı olan Ahu Kalfa'nın partisi gündeme bomba gibi düştü.

Cübbeli Ahmet, Ahmet Hakan’a lanet okudu: “Kimse ona karşı dava kazanamıyor”

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’a sert tepki gösterdi. Cübbeli, “Ahmet Hakan’ın arkası sağlam olduğu için yalan söylese de ona karşı kimse dava kazanamıyor” dedi.