Cumartesi / 4 Temmuz 2020

Fatih Tezcan’dan İstanbul için kaos planı: 50 bin ölü!

YSK'nın İmamoğlu kazandı açıklamasına rağmen sandıktan çıkan sonucu 'darbe' olarak değerlendiren kimi yandaşlar şimdi de kaos panı ile topluma gözdağı vermeye başladı.

207,036BeğenenlerBeğen
7,860TakipçilerTakip Et

YSK Başkanı’nın yaptığı açıklama ile 31 Mart Yerel Seçimlerini Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’nun kazandığını açıklamasının ardından AKP’den peş peşe itirazlar geldi. İmamoğlu ise YSK Başkanı’nın açıklaması ve Anadolu Ajansı’nın verdiği seçim sonuçlarının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı imzasını Anıtkabir Şeref Defterinde kullandı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı unvanıyla Twitter hesabından Miraç Kandili mesajı paylaştı.

TEZCAN’DAN KORKUNÇ KAOS PLANI

İmamoğlu’na henüz mazbatası verilmezken, AKP’ye yakın Youtube fenomeni Fatih Tezcan,, kanalında yaptığı yayında hem muhalefet seçmenlerini tehdit etti hem de sandıkta kazanılan seçim zaferinin ABD darbesi olarak tanımladı.

Mazbata’nın Binali Yıldırım’a teslim edilmesi halinde muhalefetin sokağa çıkacağını, bundaki asıl amacın ise ABD müdahalesine zemin hazırlamak olduğunu öne süren Tezcan, bu konuda ‘bir simülasyon yapıyorum’ diyerek kaos planını şöyle anlattı:

“CHP, DHKP-C, PKK, HDP, İYİ Parti, FETÖ, Saadet Partisi birleş sokağa in. Karşında İstanbul’da 6-7 bin, çevre illerden gelenle beraber 10-15 bin arası Çevik Kuvvet olur. Bir o kadar da jandarmaysa 20-30 bin olur. Bunun takat süresi 2 ile 5 gün arasıdır. Başladıktan sonra 1-2 hafta içerisinde polis ve asker tükenme noktasına gelir. Birinci haftanın sonunda 1-2-3 milyonluk bir miting olursa eğer İstanbul’da, müteakiben yaşanacakları ben size şimdilik söylemeyeyim. Yağılan simülasyona göre ilk haftada 2 ile 5 bin ölü, ABD müdahalesi için 20 ile 50 bin ölü. Bunlar yaptıkları muhtemele simülasyonlar arasında.”

 

Kaynak16punto

Erdoğan: Sembolik de olsa bayan vekillerimizden hiç olmazsa iki tane alalım

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan partili AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Evet şöyle sembolik de olsa bayan milletvekillerimizden hiç olmazsa iki tanesini alalım” ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmaları gölgesinde anket sonuçları: Salgın ve yeni partiler AKP’yi eritti

Salgın döneminde AKP'nin oy oranı gerilerken CHP ise oyunu arttırdı.

Sakarya’da facia ‘geliyorum’ demiş, işçiler: Isınma vardı 4 gündür uyarıyorduk

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonrası yaralanan işçileri CHP heyeti ziyaret etti. İşçiler fabrikadaki mallarda ısınma olduğunu ve bu konuda 4 gündür uyarı yapmalarına rağmen önlem alınmadığını söyleyerek, “Isınma olmaması gereken bir şey, uyardık ama dinlemediler” dediler.

AKP’li başkandan Binali Yıldırım faturası: ‘Seçim harcamalarını belediyeye ödetti’

Tekrarlanan seçimde Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve beraberindekilerin masraflarının faturasının Çorum Belediyesi’ne kesildiğini ileri sürüldü.

İsmail Saymaz son anketi açıkladı: Metropoll’den Erdoğan’ı kızdıracak haber

Gazeteci İsmail Saymaz’ın açıkladığı Metropoll Araştırma Şirketi’nin Haziran ayında gerçekleştirdiği kamuoyu araştırması sonuçlarına göre AKP’nin oyunun gerilediği görüldü.
207,036BeğenenlerBeğen
7,860TakipçilerTakip Et