Fatih Tezcan: CHP kan dökecek…

AKP'li Fatih Tezcan, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'nun mazbata alması sonrası "Ak Parti sayımı önemsedi çünkü istihbaratı biliyor: CHP ‘Mazbatamızı iptal ettirmeyiz’ diye kan dökecek!" dedi.

AKP’nin sosyal medyada sıkı ‘Reisçi’ görüntüsüyle öne çıkan isimlerinden Fatih Tezcan, Ekrem İmamoğlu’nun İBB Başkanlığı mazbatasını alması sonrası provokatif mesajlar paylaştı.

İmamoğlu’na verilen mazbatanın geri alınacağı imasında bulunan Tezcan, “Ak Parti sayımı önemsedi çünkü istihbaratı biliyor: “CHP ‘Mazbatamızı iptal ettirmeyiz’ diye kan dökecek!” dedi.

Takipçilerine “İstanbul’u kaybettik kabullenelim artık uzatmayalım diyen kim varsa bloklayın!” diye seslenen Tezcan, “Erdoğan taraftarlarının haklarını aramak için sokağa çıkmalarını engellemek, morallerini çökertmek ve birbirine düşürmek için 1000’lerce FETÖ’cü troll hesap aktif edildi.” iddiasında bulundu.

En çok okunan haberler

Ünlü anket şirketinden çarpıcı AKP yorumu: ‘Bırakın seçim kazanmayı, Meclis’e girdiklerine dua edecekler!’

Yerel seçimleri yüzde 98’lik başarıyla tahmin eden, tekrarlanan İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerini ise tam isabetle bilen Avrasya Araştırma Şirketi’nden siyasi partilerle ilgili yeni tahminler geldi.

10 Kasım’da Harf Devrimi’ni eleştiren Erdoğan’a Atatürkçü tarihçiden jet yanıt!

Atatürkçü tarihçi Sinan Meydan Erdoğan'a sosyal medya hesabından yanıt verdi. 

Mehmet Eymür: Doğu Perinçek Amerikan ajanıdır

MİT Eski Üyesi Mehmet Eymür, Habertürk'te Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in "fabrikatör" sözleri sonrası bağlanarak Perinçek'e şok bir yanıt verdi. İkili arasında sert bir tartışma yaşandı.

Abdurrahman Dilipak 10 Kasım’da haddini aştı: Sevgi saygı zorla mı?

Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, 10 Kasım'da kaleme aldığı "Sevgi ve saygı, zorla mı?" başlıklı yazısında 'Atatürk'ü Koruma Kanunu' olarak bilinen Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar Hakkında Kanun'un kaldırılmasını istedi.

Ekrem İmamoğlu, Atatürk için Dolmabahçe’de mevlit okuttu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 81. yılında mevlit programı düzenlendi.

Kemal Kılıçdaroğlu: 20 milyar dolarlık bir fabrikayı kime peşkeş çekiyorsun arkadaş?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında şehit ve gazi olanlar için toplanan paraların akıbetini sorarak, “Üstünden para topladılar, o parayı da yiyorlar. Nereye gitti bu para? Bu vakfın adresi nedir? Telefonu ne?” dedi. Bu hafta CHP grup toplantısına Usel Makina Mühendisleri de katıldı, Kılıçdaroğlu'na Atatürk tablosu hediye edildi.

Trump’a mektup: Erdoğan’ın Washington’a gelmesi uygunsuz

ABD Temsilciler Meclisi'nin Demokrat ve Cumhuriyetçi üyeleri, Başkan Donald Trump'a yazdıkları bir mektupta Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Washington ziyaretine karşı çıktıklarını ifade etti. Mektupta Trump'a ziyareti iptal etmesi çağrısı yapılıyor.

“Büyüksün reisim elinizi öpmeye geliyorum” diyen eski CHP’li koltuğu kaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 'büyüksün reisim' dediği videoyla gündeme gelen Barış Saylak Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atandı.

Meral Akşener: Dalgacıların şahı damat bey haddini bil haddini!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin grup toplantısında gündemi değerlendirdi. Ekonomik politikaları eleştiren Akşener'in hedefinde Berat Albayrak vardı.

Şeyda Nur Karaoğlu kimdir?

Cumhurbaşkanı Danışmanlığı görevine atanan Şeyda Nur Karaoğlu da tıpkı babası Güngör Karaoğlu gibi hızla yükselen isimlerden oldu.