Fatih Portakal: Elime dikkat ediniz, Alın size ‘Beka’…

Fox Tv haber sunucusu Fatih Portakal isimini vermediği bir kişi ile yaptığı ‘Beka’ konuşmasını aktardı. Portakal elinin 5 parmağını işaret ederek “Elime dikkat ediniz” sözleri başladığı konuşmasını şöyle devam etti: “Bir; Ordu. Ordumuza geçmiş yıllarda kurulan kumpasları biliyorsunuz. Ülkenin Genel Kurmay Başkanı’nı içeri almışlardı ve terörist başı olarak adlediyorlardı kendileri, daha sonra kumpas olduğu ortaya […]

208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et

Fox Tv haber sunucusu Fatih Portakal isimini vermediği bir kişi ile yaptığı ‘Beka’ konuşmasını aktardı.

Portakal elinin 5 parmağını işaret ederek “Elime dikkat ediniz” sözleri başladığı konuşmasını şöyle devam etti:

“Bir; Ordu. Ordumuza geçmiş yıllarda kurulan kumpasları biliyorsunuz. Ülkenin Genel Kurmay Başkanı’nı içeri almışlardı ve terörist başı olarak adlediyorlardı kendileri, daha sonra kumpas olduğu ortaya çıktı. İki, millet. Söylemler o kadar sert ki; millet kutuplaştırılıyor. Üçüncüsü; finans sektörü. Parasal olarak Türkiye’nin şu an içinde bulunduğu dar boğaz. Dördüncüsü; sanayi ve üretimin istenilen seviyede olmaması. Ve tarım. Biz tarımda da kötü durumdayız. İthalata dayalı bir tarım politikamız var.

İşte bakın beka istiyorsanız, ülkenin gelecek sorunu bunlardan oluşuyor. İşte alın size 5 sözcükle beka!

Peki bizi bu duruma kim getirdi. Bugünün yönetenleri. Bizi 16 yıldır yönetenler getirdi. ”

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Salgına nispeten daha hazırlıklı yakalandık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi'nin koronavirüs salgını konulu olağanüstü video konferans zirvesinde konuştu. Erdoğan, "Görünmez düşmana karşı zor bir savaş yürütüyoruz. " dedi.

“Zırnık yok” dediği için gözaltına alınan Gülseven: Başımıza cühela takımı musallat olmuş, kurtulmadan gün yüzü yok!

Independent Türkçe yazarı Hakan Gülseven, Türkiye’nin koronavirüsle mücadelesini, ceza infaz kanununda yapılması beklenen düzenlemeyi ve gözaltına alınma sürecini gazeteci Çağdaş Gökbel’e değerlendirdi.

Davutoğlu’ndan ‘gizli af’ eleştirisi: Rüşvet alan çıkacak, gazeteci yatacak! Bunu kamu vicdanı kabul eder mi?

Ahmet Davutoğlu, "İlke yok, gizli af var. Devlete karşı suçlarda değil, rüşvet, çete, yolsuzluk suçları için tahliye var. Bu yasada zimmet, gasp, rüşvet, irtikap affediliyor" ifadelerini kullandı.

CHP’li Turan Aydoğan “majestelerinin yargısı” deyip Sedat Peker’in firarını hatırlatınca AKP’liler kudurdu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Meclis kürsüsünde infaz paketine yönelik eleştiriler dile getirince AKP sıralarından tepkiler yükseldi. Yargı'daki hukuksuzlukları vurgulamak için "majestelerinin yargısı" ifadesini kullanan Aydoğan'a AKP'liler müdahale etmeye çalıştı. 
208,674BeğenenlerBeğen
7,631TakipçilerTakip Et