Fahrettin Altun’un kaçak evi gece yarısı olay oldu, yandaşların hedefinde CHP’li başkan var, Kaftancıoğlu resti çekti!

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş, İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un kaçak evinin önünde polis müdahalesine maruz kaldı. Müdahaleye uğrayan Özçağdaş, koruma polislerine 'yine geleceğim' diyerek adresten ayrıldı. 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Kuzguncuk’ta evinin yanındaki arsayı kiralayıp kaçak yapı inşa ettiği, yapılar İBB ekipleri tarafından yıkılınca ortaya çıkmıştı.

CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş, İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un kaçak evinin önünde polis müdahalesine maruz kaldı. Müdahaleye uğrayan Özçağdaş, koruma polislerine ‘yine geleceğim’ diyerek adresten ayrıldı.

İşte polisin olayla ilgili tuttuğu tutanak:

Olayın basına servis edilmesinin ardından AKP’liler CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu hedef gösterdi.

AKP’lilerin karalama kampanyasın Kaftancıoğlu’ndan gece yarısı yanıt geldi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kaftancıoğlu,  “CHP ilçe başkanına kamunun malını koruduğu, halkın hakkını hukukunu gözettiği için kimse dokunamaz. Devletin nüfuzu halkın hakkını korumak için var ve bunu isteseniz de istemeseniz de öğreneceksiniz! Şehir eşkiyası hukuk tanımayıp kaçak iş yapanlara denir bunu da öğreneceksiniz!” dedi.

Son Haberler